İntikam Ateşi 2 Sezon 22.Bölüm – 15 Ağustos Pazartesi

İntikam Ateşi 2 sezon 22

İntikam Ateşi 2 Sezon 22.bölüm özetinde Yamini, Rudra’dan af diliyor. Rudra ona dokunamayacağını düşünüyor.  Ankey 2, Yamini’ye naagmani’nin etrafına beyaz sıvı koymasını söyler ve naagmani ay ışığı altında ışık üfler.

Shivangi Rudra’ya gelip çalınan yılanı hakkında bilgi veriyor. Ancak Rudra, onu yakmak üzereyken kurtardığını söyler. Shivangi bu yüzden acı içinde yandığını söylüyor. Shivangi onun derisini alır ve Rudra, Shiv ve Shivangi’yi okur ve güçlerini yeniden kazanır. 

Yamini biriyle konuşur ve ona bugün onu seçeceğini söyler. Shesha onu duyar ve peşinden gider. O Yamini Shivangi ve Rudra ile konuşur. Shesha ,Yamini ve Rudra’nın tekrar buluştuğunu öğrenir. Shivangi, Yamini’nin yüksek sesle konuştuğunu bildirir, böylece Shesha onları duyar.

Yamini, Ankey 2 ve Rudra yere ulaşır. Yamini şarkılar söylemeye başlar.

Avantika ve Shesha gelir ve kavgaya başlarlar. Yamini tüm suçu Ankey 2’ye yükler ve Shesha onlardan durmalarını ister ve öldürmeye çalışır. 

Mahiş huzursuz hissetmeye başlar ve gider. Shesha, Avntika onu durdurmaya çalışır ama o gider. Shesha ve Avantia öfkeyle yanıyor ve Shesha, onu kaybettiğini söylüyor. Yamini onlardan onu ve 4 dövüşü durdurmalarını ister. 

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Kızılcık Şerbeti 66.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Sezon finalinde yer yerinden oynayacak. Görkem ve Nilay arasındaki savaşta yaralanan kim olacak? Kızılcık Şerbeti 66.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 66.bölümde yaşanacaklar!
 • Şehrazad Dizisi Konusu ve Oyuncuları
  Dizi dünyasında artık adım adım finaller ve sezon arası gerçekleşirken gözler eylülde başlayacak yeni sezona çevrildi. Final yapan dizilerin ardındaki boşluğu hangi dizilerin dolduracağı şimdiden merak konusu. Şehrazad dizisi yeni sezona damgasını vuracağı konuşuluyor. Şehrazad dizisi başrol oyuncuları kim? Şehrazad ne zaman başlayacak? Şehrazad konusu ne? İşte Şehrazad dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Divane Gönlüm Final Bölümü Özeti – 18 Haziran Salı
  Divane Gönlüm final Bölümü Full İzle. Divane Gönlüm final bölümde neler olacak? Divane Gönlüm final bölüm özetinde Sultan, Nagin tarafından vurulur. Harun suçu üstlenir. Divane Gönlüm final bölüm özeti devam ediyor.
 • Divane Gönlüm 19.Bölüm Özeti – 17 Haziran Pazartesi
  Divane Gönlüm 19. Bölüm Full İzle. Divane Gönlüm 19. bölümde neler olacak? Divane Gönlüm 19. bölüm özetinde işler karıştı. Ramsa çiftin arasına girdi ve Harun, Nagin’den boşanmak istediğini söyledi Sultan yüzünden Nagin bebeğini kaybetti. Divane Gönlüm 19.bölüm özeti devam ediyor.
 • Divane Gönlüm 18.Bölüm Özeti – 14 Haziran Cuma
  Divane Gönlüm 18. Bölüm Full İzle. Divane Gönlüm 18. bölümde neler olacak? Divane Gönlüm 18. bölüm özetinde işler karıştı. Ramsa çiftin arasına girdi ve Harun, Nagin’den boşanmak istediğini söyledi Sultan yüzünden Nagin bebeğini kaybetti. Divane Gönlüm 18.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın