Düşman Başına 84. Bölüm Özeti – 1 Eylül Perşembe

Düşman Başına 84

Shanti ve Sarla Barıştı! Riya’nın Kuyusu Kazılıyor…

Düşman Başına 84.bölümde neler olacak? Düşman Başına 84.bölüm özetinde Shanti ve Sarla barışıyor. Barışır barışmaz Riya için yeni planlar yapmaya başlanır. Amit ise Riya’dan intikam almaya ant içmiştir. Düşman Başına 84.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına Hint dizisinde  Raghav, Sarla’dan kalkıp bu dramayı, soğuk havada bitirmesini ister. Sarla, saygısını önemsediği için tartışıyor. Öleceğim diyor ama gitmeyeceğim! 

Shanti, Sarla’yı görünce ağlar. Kuşya helva alır ve Raghav’dan Sarla’ya yemek yedirmesini ister. Shanti, Kaushalya’nın büyük bir aptal olduğunu düşünüyor.

Raghav bir çiftin kavga ettiğini görür. Adam elini kaldırır ve Raghav onu durdurur ve azarlar. Sarla’nın aklına bir fikir gelir. 

Kaushalya, Mohit’in annesinin sözlerini hatırlar ve üzülür. Shanti, Preeti’nin acısını gördükten sonra bile yemek pişirdiğini, helva yaptığını durmadan hareket ettiğini söyler. Riya kaybettiğini hissettiğini söyler. Sürekli güzel şeyler olması için çabaladığını sonucun çok farlı olduğunu söyler. Kaushalya, Shanti’den kendisine sarılmasını ister, artık dayanamaz. Shanti ona sarılır ve ağlamamasını ister. Preeti için bir sürü damat bulacaklar ve Mohit’in evinin önünde hava atacaklardır.

Shivam, Kaushalya’nın her zaman Shanti tarafından rahatsız edildiğini düşünmüş şimdi ise Kuşya’nın Shanti olmadan yaşayamayacağını hissediyor. 

 Nandu, Shanti’ye neler olduğunu sorar. Shanti Nandu’yu odasına gönderir. Nandu Preeti’yi görür.  Nandu ağlamaya başlar. Mohit’in ailesinin Preeti ile ilişkisini neden kopardığını düşünür. Kuşya onun ağladığını görür.

Düşman Başına 84 Bölüm Özeti

Shanti uyanır ve Sarla’yı dışarıda görünce huzursuz olur. Kaushalya oraya gelir ve ne yapıyorsun diye sorar. Kuşya, Shanti’den Sarla’yı bağışlamasını ister.Riya, Sarla ve Rani’yi dışarıda görür ve üşür. Riya, Shivam’dan bir şeyler yapmasını ister. 

Shivam Preeti ve Nimmi’yi uyandırır ve bir şeyler yapmaları gerektiğini söyler, Halası dışarıdadır. 

Shivam, Riya, Preeti ve Nimmi Shanti’ye gelirler ve ondan halasını içeri almasını isterler. Dışarısı çok soğuktur ve Sarla hasta olabilir. Shanti yine abartır ve eve alırsa Riya’nın mutsuz olacağını söyler.

Shanti herkese bakar ve Sarla’yı evin içine almalarını ister. Hepsi sevinir ve dışarı koşarlar. Sarla titriyordur. Shivam ondan gelmesini ister. Sarla ağlıyor ve annesi gelip onu arayana kadar gelmeyeceğini söyler. Nimmi lütfen gel diyor, dövüşebileceğim eski halamı istiyorum der. Shivam, Sarla’ya onu omzuna alacağını söyler. Sarla onu azarlar.

Kaushalya, Sarla’dan gelmesini ve bir başlangıç ​​yapmasını ister. Shanti en sonunda Sarla’nın güzel bir dayağı hak ettiğini söyleyerek sopasını eline alır. Sarla hemen Shanti’ye sarılır.Shanti ondan ağlamayı kesmesini ister. Kaushalya aarti alır ve Sarla’yı evde karşılar. Sarla, Shanti boyunca salıncakta oturuyor ve Shanti Sadan’a geri döndüğü için çok mutludur. Rani  Riya’ya Sarla Shanti ile geri döndüğü için şimdi dikkatli olmasını ister. Riya güler ve sözlerini hafife alır.

Rani’nin düşündüğü gibi Shanti ve Sarla barışır barışmaz Riya’yı çekiştirmeye başlar. Sarla artık Shanti’nin gücü olduğunu birlikte başaracaklarını söyler.

Sarla, Amit’i arayıp Shanti’yle barıştığını haber verir. Sırada Riya’yı evden kovup Sarla Sadan yapmayı planlarlar. Amit ise Riya’dan intikam almayı kafasına koymuştur. Düğündeki travmasını hala atlatamamıştır.

Riya, Bunty’le her şeyin yoluna girdiğini konuşur. Shivam ile birlikte balayına çıkmayı planlar. Bunty güzel fikir olduğunu ama Shanti’den kendisini korumasını ister.

Shanti, Sarla’yla barışması adına evde tören düzenler. Preeti insanların hakkında dedikodu yapması nedeniyle katılmak istemez. Nimmi onu ikna eder ve aşağı indirir. Mohit ise sarhoş olmuş Shanti’nin evine girer. Bağırarak dertlerinin ne olduğunu sorar. Nandu Mohit’i durdurup dışarı atar.

Amit ise Riya’yı arayıp acil ofise gelmesini birkaç yerde takıldığını söyler. Amit Riya’yı bayıltıp yalnız kalmak ve insanların haklarında konuşmasını istiyordur. Shivam ofise gelirken yolda birçok engelle karşılaşır. Riya eve gidecekken Amit peçeteye damlattığı kokuyla Riya’nın yanına doğru ilerler.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Kızılcık Şerbeti 66.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Sezon finalinde yer yerinden oynayacak. Görkem ve Nilay arasındaki savaşta yaralanan kim olacak? Kızılcık Şerbeti 66.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 66.bölümde yaşanacaklar!
 • Şehrazad Dizisi Konusu ve Oyuncuları
  Dizi dünyasında artık adım adım finaller ve sezon arası gerçekleşirken gözler eylülde başlayacak yeni sezona çevrildi. Final yapan dizilerin ardındaki boşluğu hangi dizilerin dolduracağı şimdiden merak konusu. Şehrazad dizisi yeni sezona damgasını vuracağı konuşuluyor. Şehrazad dizisi başrol oyuncuları kim? Şehrazad ne zaman başlayacak? Şehrazad konusu ne? İşte Şehrazad dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Divane Gönlüm Final Bölümü Özeti – 18 Haziran Salı
  Divane Gönlüm final Bölümü Full İzle. Divane Gönlüm final bölümde neler olacak? Divane Gönlüm final bölüm özetinde Sultan, Nagin tarafından vurulur. Harun suçu üstlenir. Divane Gönlüm final bölüm özeti devam ediyor.
 • Divane Gönlüm 19.Bölüm Özeti – 17 Haziran Pazartesi
  Divane Gönlüm 19. Bölüm Full İzle. Divane Gönlüm 19. bölümde neler olacak? Divane Gönlüm 19. bölüm özetinde işler karıştı. Ramsa çiftin arasına girdi ve Harun, Nagin’den boşanmak istediğini söyledi Sultan yüzünden Nagin bebeğini kaybetti. Divane Gönlüm 19.bölüm özeti devam ediyor.
 • Divane Gönlüm 18.Bölüm Özeti – 14 Haziran Cuma
  Divane Gönlüm 18. Bölüm Full İzle. Divane Gönlüm 18. bölümde neler olacak? Divane Gönlüm 18. bölüm özetinde işler karıştı. Ramsa çiftin arasına girdi ve Harun, Nagin’den boşanmak istediğini söyledi Sultan yüzünden Nagin bebeğini kaybetti. Divane Gönlüm 18.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın