Final Yapacak Diziler Belli Oldu!

final yapacak diziler 2024

Ekrana Veda Edecek O Diziler

Sezon sonuna sayılı haftalar kaldı ve sevdiğimiz dizilere veda zamanı geldi çattı. Sevilen dizilerin bir kısmı gelecek sezon onayı alırken bir kısmının da fişi çekildi. Zayıf senaryolar, günü değişen diziler ve zamanla reyting kaybına uğrayanlar… Bu senenin tutunamayan o dizileri…

Sezon sonuna yaklaşmamızla birlikte durumu netleşmeyen dizilerin kaderi de artık belli oldu. Ömer, Üç Kız Kardeş, Sakla Beni, Kül Masalı, Ateş Kuşları dizilerinin final yapmasının ardından 5 dizi için daha final kararı verildi.

Haftanın en çok izlenen dizileri Bahar Total’de üç grupta da zirveyi kimseye kaptırmadı. Kızıl Goncalar dizisi ise haftalık reyting sıralamasında üç kategoride de ikinci sırada yer aldı. Kızılcık Şerbeti ise üçüncü sırada kendisine yer buldu. Devamında ise Kuruluş Osman, Gönül Dağı, İnci Taneleri, Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi, Hudutsuz Sevda, Yalı Çapkını, Teşkilat ve İnci Taneleri yer alıyor.

Başrolünde Çağatay Ulusoy’un yer aldığı ‘Gaddar’ dizisinin reytinglerinin, beklentinin altında kalması final haberini de beraberinde getirdi. Ay Yapım’ın NOW TV için çektiği Gaddar dizisi 7 Haziran akşamı ekrana veda edecek. İbrahim Çelikkol’un da konuk oyuncu olarak renk kattığı dizi beklentiyi karşılayamadı.

Çarşamba akşamları NOW’da yayınlanan “Şahane Hayatım” dizisinin devam edip etmeyeceği bir süredir muallaktaydı. Şimdi ise dizinin geleceği belli oldu ve iptal kararı alındı. Dizinin 30. bölümüyle final yapması bekleniyor. Finalde ise diziye beklenmedik bir konuk oyuncu katılacak. Usta oyuncu Nilgün Belgün ile Şahane Hayatım’ın finalinde yer alacak.

Kirli Sepeti de final kararı alının diziler arasındaydı. Beklenmedik gelişmeyle Kirli Sepeti ikinci sezon onayını da alarak gelecek sezon NOW Tv’de yayınlanmaya devam edecek.

Atv’nin Ateş Kuşları projesinin ardından Ben Bu Cihana Sığmazam ve Aldatmak dizisinin de final yapacağı öğrenildi. Oktay Kaynarca, Ebru Özkan Saban, Ali Seçkiner Alıcı, Ragıp Savaş ve Mustafa Üstündağ’ın başrolünü paylaştığı Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi ise yayınlanacak 68. bölümüyle final yapacak. Dizi yayın tarihlerinde bir değişiklik olmadığı düşünülürse 68. bölüm 21 Mayıs’ta yayınlanacak. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi 21 Mayıs’ta ekranlara veda edecek. 

Aldatmak”ın sezon sonunda bitmesine karar verildi. Dizinin 30 Mayıs’ta ekrana gelecek 71. bölümde ekrana veda etmesi planlanıyor.

Geldik son zamanların en sevilen dizisi Yargı’ya… Yargı 95.Bölümüyle 26 Mayıs’ta veda bölümüyle ekrana geliyor. Şimdiden final bölümünden söz ettirmeye başladı. Oyuncular ve izleyicilerin bir arada olacağı dizi Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Gecenin bilet geliri öncelik deprem bölgesindeki gençlerin eğitimi olmak üzere Türk Eğitim Vakfı’na bağışlanacak.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Kızılcık Şerbeti 66.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Sezon finalinde yer yerinden oynayacak. Görkem ve Nilay arasındaki savaşta yaralanan kim olacak? Kızılcık Şerbeti 66.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 66.bölümde yaşanacaklar!
 • Şehrazad Dizisi Konusu ve Oyuncuları
  Dizi dünyasında artık adım adım finaller ve sezon arası gerçekleşirken gözler eylülde başlayacak yeni sezona çevrildi. Final yapan dizilerin ardındaki boşluğu hangi dizilerin dolduracağı şimdiden merak konusu. Şehrazad dizisi yeni sezona damgasını vuracağı konuşuluyor. Şehrazad dizisi başrol oyuncuları kim? Şehrazad ne zaman başlayacak? Şehrazad konusu ne? İşte Şehrazad dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Divane Gönlüm Final Bölümü Özeti – 18 Haziran Salı
  Divane Gönlüm final Bölümü Full İzle. Divane Gönlüm final bölümde neler olacak? Divane Gönlüm final bölüm özetinde Sultan, Nagin tarafından vurulur. Harun suçu üstlenir. Divane Gönlüm final bölüm özeti devam ediyor.
 • Divane Gönlüm 19.Bölüm Özeti – 17 Haziran Pazartesi
  Divane Gönlüm 19. Bölüm Full İzle. Divane Gönlüm 19. bölümde neler olacak? Divane Gönlüm 19. bölüm özetinde işler karıştı. Ramsa çiftin arasına girdi ve Harun, Nagin’den boşanmak istediğini söyledi Sultan yüzünden Nagin bebeğini kaybetti. Divane Gönlüm 19.bölüm özeti devam ediyor.
 • Divane Gönlüm 18.Bölüm Özeti – 14 Haziran Cuma
  Divane Gönlüm 18. Bölüm Full İzle. Divane Gönlüm 18. bölümde neler olacak? Divane Gönlüm 18. bölüm özetinde işler karıştı. Ramsa çiftin arasına girdi ve Harun, Nagin’den boşanmak istediğini söyledi Sultan yüzünden Nagin bebeğini kaybetti. Divane Gönlüm 18.bölüm özeti devam ediyor.