Evlat 6.Bölüm Özeti – 24 Haziran Pazartesi

Evlat 6

Muskan Hırsızlık Yaptı!

Evlat 6.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Evlat son bölüm izle! Evlat yeni bölüm izle. Evlat adlı Pakistan dizisinin 6. bölümü Kanal 7 ekranlarında 24 Haziran Pazartesi günü yayınlandı. Evlat dizisinin 6.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz.

Evlat 6. Bölüm Full İzle. Evlat 6. bölümde neler olacak? Evlat 6. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 6.bölüm özeti devam ediyor.

Evlat 6
Evlat Dizisi Kanal 7

Pakistan Dizi Özetleri Evlat’ta Celal kızının düğünü için Kuram’ın ofisine gider. Kuram ise saatlerce babasını kapıda bekletir. O da Adnan gibi cüzi miktarda para vererek kendisini küçültür. Bilal ise karısından korkusuna annesine gizlice para verir. Konuşulanlardan etkilenen Moni kumbarasındaki paraları babasına getirerek ağlatır.

Adnan Dubai’ye gitmeye karar vermiştir. Bu durumu anne ve babasına açar. Zekiye yine şaşkın ve ağlamaklı olur. Artık Zekiye’nin oğluna kaç kurtar kendini demesini bekliyoruz.

Erkek tarafı evlerine gelip düğünü bir an önce yapmak istediklerini söyler. Sözü Muskan alır ve hiç paraları olmadığını zamana ihtiyaçları olduğunu söyler. Onun bu boş boğazlığı evdekileri sinir eder. Adnan haricinde kimse Muskan’a bir şey diyemiyordur.

Bilal, Muskan’a bir şey diyecek gibi olsa Muskan cırlayıp onu susturur. Tüm bunlardan etkilenen ise Roshan olur. Anne ve babasının kardeşleri yüzünden üzülmesine dayanamaz.

Zekiye kızına yadigar set hediye eder. Farva çok beğenirken kapıdan gizli gizli Muskan onları izler.

Evlat 6.Bölüm Özeti – 24 Haziran Pazartesi Özeti Devam Ediyor

Ertesi gün anne ve baba olacak gibi değil bütün çocuklarını toplar ve Roshan için hiçbir şey yapamadıklarını gerçek anlamda sorumluluk almalarını söyler. Kuram arsızı ileri geri konuşurken herkes kendini savunur. Roshan sinir krizi geçirir. Anne ve babasına kardeşlerinin bu tarz davranışını kaldıramıyordur. İşte ne varsa kız çocuğunda var diye boşa dememişler. Baba anca oğullarına bölüştürüp savursun ne Moni’nin sağlığını ve geleceğini ne de Roshan’ın düğününü düşünmemiştir.

Ertesi sabah evde kimse yokken Muskan seti çalarken Moni’ye görünür. Moni’yi kandırarak susmasını söyler. Evdekiler seti bulmak için seferber olmuşken gerçeği Moni açıklar. Muskan bu deli kıza mı inanıyorsunuz derken Moni saçlarına yapışır. Muskan’ın seti vermeye niyeti yokken cadı annesi gelir ve kızını alıp eve götürür. Kızını almak ve özür dilemek için evlerine gelmelerini tembihler. Yoksa evden atılacaklarını ima edip zehri sokar.

Anne kız evde seti satıp parasını cebe indirmeyi düşünür.

Evlat Dizisinin Konusu Ne?

Evlat dizisinin hikayesi aile ve duygular etrafında dönüyor. Bu dizide özellikle ebeveynler ve çocuklar arasındaki ilişkiye odaklanılıyor. Temelde duygusal bir dramadır ve bu dizide ilişkilerin önemini göreceksiniz.Bu dizi, çocuklar küçükken ebeveynlerle çocuklar arasındaki ilişkinin ne kadar güçlü olduğunu vurguluyor. Ebeveynler sevgili çocuklarının ihtiyaçlarını karşılamak için nasıl gece gündüz çalışıyorlar ve o çocuklar yetişkin olduklarında; ebeveynlerine çok kötü davranıyorlar. Hatta ebeveynlerinin temel ihtiyaçlarını gidermeyi bile ihmal ediyorlar.Bu dizi aynı zamanda sadece erkek çocuğuna önem verenlerin eğitimine de yardımcı olacaktır. İzleyicilerine birden fazla ahlaki hikaye sunacak. Bu Pakistan draması aynı zamanda anne ve babasını ağlatan çocuklara da ders olacaktır. İlişkilere değer vermeyen insanların hayatta ne kadar acı çektiğini göreceksiniz.

Evlat Dizisi Oyuncuları Kim?

Mohammad Ahmed, Celal Ahmed rolünde mesleği itibariyle bir profesör ve hayatını güçlü ilkelerle geçirmiş basit bir insandır.

Marina Khan, Zakia Begüm rolünde, Prof. Celal’in iyi kalpli eşidir. Çocuklarını güzel değerlerle yetiştirdi.

Khurram rolündeki Hassan Niazi, erken yaşta başarıya ulaşan Prof. Celal’in en büyük oğludur.

Mooni rolündeki Qudsia, Prof. Celal’in özel büyük kızıdır. O, ebeveynlerinin en sevdiği çocuğudur.

Furqan Kureyşi, Adnan rolünde, ebeveynleri ve tüm kardeşleriyle ilgilenen sevgi dolu ve şefkatli ikinci oğuldur.

Bilal rolündeki Nabeel Zuberi, tüm aile üyelerinin en sevdiği Prof. Celal’in en küçük oğludur.

Roshna rolündeki Minsa Malik, annesine benzeyen Prof. Celal’in en küçük kızı; sakin, iyi huylu ve yüksek eğitimli.

Mah e Noor, Muskan rolünde, Bilal’in huysuz ve aldatıcı bir kız olan karısıdır.

Evlat Dizisi Kaç Bölüm Sürecek?

Divane Gönlüm 14 Haziran Cuma günü final bölümü ile ekrana gelecek. Yeni Pakistan dizisi Evlat 17 Haziran Pazartesi günü 14.40’da Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak.

Aulaad (Evlat) dizisi 31 bölüm olarak yayınlandı. Evlat dizisi 15 bölüm sürecek gibi duruyor. Buna göre Evlat dizisi 5 Temmuz Cuma günü final yapabilir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Her Halimle Sev 13.Bölüm Özeti – 20 Temmuz Cumartesi
  Her Halimle Sev 13. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 13. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 13.bölüm özetinde Savi, Vedika’yı dinleyip Nityam’la kalmaya karar verir. Her Halimle Sev 13.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 12.Bölüm Özeti – 19 Temmuz Cuma
  Her Halimle Sev 12. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 12. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 12.bölüm özetinde Savi ve Nityam evlerine gelir. Savi beklendiği gibi karşılanmaz. Aile üyeleri Vedika’ya tepkilidir. Vedika ne karar verecektir? Her Halimle Sev 12.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 10.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Pazartesi
  Nefes 10. Bölüm Full İzle. Nefes 10.bölümde neler olacak? Nefes 10.bölüm özetinde Kiran için yolun sonuna gelindi. Çünkü bütün yalanları ortaya çıktı. Nefes 10.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 16.Bölüm Özeti – 16 Temmuz Salı
  Öylesine Derin 16. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 16. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 16.bölüm özetinde Meryem’in hayatındaki Enes aslında kim? Azra gizlice Naurez ile buluşup onunla evlenemeyeceğini Meryem’in onu sevdiğini söyler. Öylesine Derin 16.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 11.Bölüm Özeti – 18 Temmuz Perşembe
  Her Halimle Sev 11. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 11. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 11.bölüm özetinde Vedika oğlunun burç haritasına uygun Savi’yi kaybetmek istemiyor. Her Halimle Sev 11.bölüm özeti devam ediyor.