Evlat 5.Bölüm Özeti – 21 Haziran Cuma

Evlat 5

Muskan Evi Birbirine Katıyor!

Evlat 5.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Evlat son bölüm izle! Evlat yeni bölüm izle. Evlat adlı Pakistan dizisinin 5. bölümü Kanal 7 ekranlarında 21 Haziran Cuma günü yayınlandı. Evlat dizisinin 5.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz.

Evlat 5. Bölüm Full İzle. Evlat 5. bölümde neler olacak? Evlat 5. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 5.bölüm özeti devam ediyor.

Evlat 3
Evlat Dizisi Kanal 7

Pakistan Dizi Özetleri Evlat 5.bölümde Celal son derece düşüncelidir. Bilal için evi Muskan’a devretmeye hazırdır. Ama bu durumu oğullarından gizlemenin doğru olmadığını da biliyordur.

Celal ve Zekiye evi gizlice Muskan’a devreder. Ardından hep birlikte Kura’ın evine davetiye vermeye giderler. Ertesi gün evdeki eğlencelerde Kuram eski bir arkadaşını görür ve babasının iş yerine gelip evi Muskan’a devrettiğini öğrenir. Kuram yaygara koparır ve herkesi toplayarak hesabını sorar. Büyük sır açığa çıkmış olur. Adnan da bu habere çok şaşırmıştır.

Celal düşünür taşınır ve bir yanlış daha yapmaya karar verir. Diğer oğullarına hak geçtiğini düşünerek son birikimi fon parasını iki oğlu arasında paylaştırır ve elinde avucunda ne kaldıysa dağıtmış olur. Oğullarından ise Moni’nin bakımı ve kız kardeşleri Roşhan’ın evlilik sürecinde destek olmalarını bekler. Üç oğul tabi babacım hemen babacım moduna girerler.

Evlat 5.Bölüm Özeti – 21 Haziran Cuma Özeti Devam Ediyor

Bilal’in de evlenmesiyle işler daha da sarpa sarar. Muskan’ıın elbise krizi yüzünden Moni ilaçsız kriz geçirir. Üstüne Bilal’in parası yok kızınızı akıl hastanesine yatırın deyince Zekiye’nin gözü döner ve Muskan’a tokadı yapıştırır. Muskan carlamaya başlar.

Muskan’ı gördükçe Farva’da dellenir. Muskan alttan alta tehditlerine başlar ve evin kendisine ait olduğu imasında bulunur.

Roshan’a görücü gelir ve hemen evlilik kararı alınır. Celal ve Zekiye oğullarını toplayarak verdikleri sözleri tutmalarını isterken gelinler kendi aralarında atışmaya başlar. Kuram babasına ofisine gelip yardımı almasını söylerken Adnan komik bir miktar annesine getirince kadıncağız şoklar geçirir.

Evlat Dizisinin Konusu Ne?

Evlat dizisinin hikayesi aile ve duygular etrafında dönüyor. Bu dizide özellikle ebeveynler ve çocuklar arasındaki ilişkiye odaklanılıyor. Temelde duygusal bir dramadır ve bu dizide ilişkilerin önemini göreceksiniz.

Bu dizi, çocuklar küçükken ebeveynlerle çocuklar arasındaki ilişkinin ne kadar güçlü olduğunu vurguluyor. Ebeveynler sevgili çocuklarının ihtiyaçlarını karşılamak için nasıl gece gündüz çalışıyorlar ve o çocuklar yetişkin olduklarında; ebeveynlerine çok kötü davranıyorlar. Hatta ebeveynlerinin temel ihtiyaçlarını gidermeyi bile ihmal ediyorlar.

Bu dizi aynı zamanda sadece erkek çocuğuna önem verenlerin eğitimine de yardımcı olacaktır. İzleyicilerine birden fazla ahlaki hikaye sunacak. Bu Pakistan draması aynı zamanda anne ve babasını ağlatan çocuklara da ders olacaktır. İlişkilere değer vermeyen insanların hayatta ne kadar acı çektiğini göreceksiniz.

Evlat Dizisi Oyuncuları Kim?

Mohammad Ahmed, Celal Ahmed rolünde mesleği itibariyle bir profesör ve hayatını güçlü ilkelerle geçirmiş basit bir insandır.

Marina Khan, Zakia Begüm rolünde, Prof. Celal’in iyi kalpli eşidir. Çocuklarını güzel değerlerle yetiştirdi.

Khurram rolündeki Hassan Niazi, erken yaşta başarıya ulaşan Prof. Celal’in en büyük oğludur.

Mooni rolündeki Qudsia, Prof. Celal’in özel büyük kızıdır. O, ebeveynlerinin en sevdiği çocuğudur.

Furqan Kureyşi, Adnan rolünde, ebeveynleri ve tüm kardeşleriyle ilgilenen sevgi dolu ve şefkatli ikinci oğuldur.

Bilal rolündeki Nabeel Zuberi, tüm aile üyelerinin en sevdiği Prof. Celal’in en küçük oğludur.

Roshna rolündeki Minsa Malik, annesine benzeyen Prof. Celal’in en küçük kızı; sakin, iyi huylu ve yüksek eğitimli.

Mah e Noor, Muskan rolünde, Bilal’in huysuz ve aldatıcı bir kız olan karısıdır.

Evlat Dizisi Kaç Bölüm Sürecek?

Divane Gönlüm 14 Haziran Cuma günü final bölümü ile ekrana gelecek. Yeni Pakistan dizisi Evlat 17 Haziran Pazartesi günü 14.40’da Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak.

Aulaad (Evlat) dizisi 31 bölüm olarak yayınlandı. Evlat dizisi 15 bölüm sürecek gibi duruyor. Buna göre Evlat dizisi 5 Temmuz Cuma günü final yapabilir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Her Halimle Sev 8.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Her Halimle Sev 8. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 8. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 8.bölüm özetinde düğüne iki saat kala Vedika Sonam ve Savi’nin yıldız falının değiştiğini öğrenir. Vedika ne karar verecektir? Her Halimle Sev 8.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 7.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Her Halimle Sev 7. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 7. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 7.bölüm özetinde Sonam ve Nityam’ın düğününde birçok sorun çıkmaya devam eder. Bu durum Vedika’yı şüphelendirir. Her Halimle Sev 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 15.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Öylesine Derin 15. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 15. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 15.bölüm özetinde Selma Begüm artık Haya’nın eve dönmesine Öylesine Derin 15.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 6.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Her Halimle Sev 6. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 6. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 6.bölüm özetinde Sonam, Shivam’a komplo kurarak ondan kurtulur. Düğün ritüellerinde burçlarla ilgili bir anda Sonam ve Ratna yeni bir krizin eşiğine gelir. Her Halimle Sev 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 14.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Öylesine Derin 14. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 14. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 14.bölüm özetinde Haya’nın planı başarılı olsa da kendisi evden gönderilmiştir. Öylesine Derin 14.bölüm özeti devam ediyor.