Esaret 86. Bölüm Fragmanı – Esaret 10 Nisan Pazartesi

esaret-86

Görüntüler Fos Çıktı!

Merhaba Esaret dizi severler. Esaret dizisinde bu hafta oldukça durgun geçiyor! Eda ve Perihan sonunda görüntülere ulaştı. Lakin görüntüler bekledikleri gibi olmadı. İkilinin yeni planı ne olacak? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Esaret 86.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 86.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 10 Nisan Pazartesi günü 86.bölümüyle ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 86.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 10 Nisan Pazartesi yaşanacaklar...

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 86 bölüm izleme detayları sizlerle.

Esaret 86
Esaret

Esaret 86 Fragmanı Yayınlandı mı?

Hangi diziyi severek izliyorsunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Dizi Haberleri Esaret dizisinde Eda ve Perihan sonunda görüntülere ulaştı. Görüntüleri izlediklerinde günlerce boşuna kanıt peşinde koştuklarını anladılar. Anne kız elleri boş döndü!

Peki Eda ve Perihan’ın yeni planı ne olacak? Hira’yı evden gönderme planları rafa mı kalkacak? Yoksa Eda ve Afife ilerleyen günlerde Saadet hala ile birlikte işbirlikçi mi olacaklar?

Eda görüntülerde Hira’nın katil olmadığını görünce Orhun’un neden Hira’ya karşı davranışlarının değiştiğini anlamış oldu. Eda için tehlike çanları çalıyor. Bunun tek bir açıklaması var. Orhun kalbini Hira’ya kaptırmış durumda.

Konakta ise Hira ve Afife arasında soğuk savaş kendini belli etmeye başlıyor. Orhun, Afife’nin her adımında Hira’yı ön plana çıkarmaya başladı. Şimdi de Ali’nin Hira’dan başka yabancı birini istemediğini söyledi. Böylece Orhun, Hira’ya ve bilgisine güvendiğini açıkça göstermiş oldu.

Orhun ise gerçekleri Hira’ya anlatmama konusunda fazla diretti. Şu noktada Hira’ya gerçekleri anlatmamasının hiçbir anlamı yok. Zaman geçtikçe Orhun bu bilgiyi saklayarak suçlu durumuna düşecektir.

Siz bu bölümü nasıl buldunuz? Yorumlarda buluşalım…💕

Esaret 86 Bölüm Fragmanı Detayları Devam Ediyor! 10 Nisan Pazartesi Esaret İzle!

Esaret 86.Bölüm Tek Parça İzleme Linki
Esaret Konusu

Demirhanlı ailesinin veliahtı Orhun ve ömrü boyunca kölelik altında yaşayan Hira’nın intikamla yoğurulan aşkı, Kanal 7’nin büyük ilgi gören dizisi Esaret ile hafta içi her gün ekranlardaki yerini alıyor. Esaret; farklı hikayesi ile dikkat çekiyor.

Demirhanlı Konağı acı bir haberle sarsılır. Ailenin lideri, kudretli Orhun Demirhanlı’nın ikiz kız kardeşi, görev için gittiği Afrika’da korkunç bir cinayete kurban gider. Kız kardeşini almak için gittiği Afrika’da acı gerçekle yüzleşen Orhun, kardeşinin katillerini cezalandırmayı kafasına koyar. Yüreğindeki intikam ateşiyle hayatına devam etmeye çalışan Orhun, Afrika’dan dönerken içinde kor bir ateş, yanında ise köle bir kız olan Hira vardır. Bundan sonra ne dünya eskisi gibi olacaktır ne de Orhun Demirhanlı…

Kardeşinin intikamını almak isteyen Orhun ve vicdanının esiri olan Hira’nın öyküsü Esaret ile hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7’de…

esaret 67

Yüz Yıllık Mucize konusu ne? Yüz Yıllık Mucize oyuncuları kimler?

Kraliçe dizisi konusu ne? Kraliçe dizisine dair tüm ayrıntılar…

Fedakar Dizisi Konusu Ne? Fedakar Dizisi Oyuncuları Kim?

Esaret Kadrosu

Mahassine Merabet

Cenk Torun

Ali Yağız Durmuş

Hilal Anay

Melahat Abbasova

Mustafa Şimşek

Zeki Ocak

Esra Demirci

Pervin Mert

Yağmur Çelik

Yaren Yıldırım

Kerem Tanık

Ceren Su Gülnaz Özçelik

Bülent Ergün

Başak Durmaz

Öncil Aktarıcı

Gözde Erdem

Sinem Karaçoban

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Şehrazad Dizisi Konusu ve Oyuncuları
  Dizi dünyasında artık adım adım finaller ve sezon arası gerçekleşirken gözler eylülde başlayacak yeni sezona çevrildi. Final yapan dizilerin ardındaki boşluğu hangi dizilerin dolduracağı şimdiden merak konusu. Şehrazad dizisi yeni sezona damgasını vuracağı konuşuluyor. Şehrazad dizisi başrol oyuncuları kim? Şehrazad ne zaman başlayacak? Şehrazad konusu ne? İşte Şehrazad dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Kanal D’nin Yeni Dizisi Yalan İlk Bölümüyle Yayınlandı!
  Yalan 1.bölüm yayınlandı! Kanal D Yalan son bölüm izle! Yalan yeni bölüm izle. Yalan dizisi 1. bölümü Kanal D ekranlarında 27 Mayıs Pazartesi günü yayınlandı. Yalan dizisi Melike karakteriyle Aslıhan Güner büyük beğeni topladı. Tüm yalanların ortaya dökülmesi an meselesidir. Herkesin geleceği Hazal’ın iki dudağının arasındadır.
 • Prens Dizisinin Yapım Belgeseli Çekildi
  Prens dizisinin çekim detayları, tekniklerinin ve Vahşi Kelebek’in ortaya çıkışının anlatıldığı eğlenceli belgesel geliyor.
 • Yeni Dizi Haberleri Gelmeye Devam Ediyor
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Dizilerin bir kısmı sezon finaline hazırlanırken bir kısmı da final bayrağını çekti. Peki yeni sezonda hangi diziler başlayacak? Yeni sezon için hummalı bir yarış başladı. İşte adı geçen oyuncular ve yeni projeler…
 • Bahar Yeli Kaç Bölüm Yayınlanacak? Bahar Yeli Hint Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?
  Merhaba Hint dizisi severler. Bana Sevmeyi Öğret Tayland dizisinin ardından ardından yeni bir Hint dizisinin gelişi heyecanı arttırdı. Orijinal adı  Punar Vivah olan yeni Hint dizisi ekranlardaki yerini almaya hazırlanıyor.

Bir yanıt yazın