Esaret 82. Bölüm Fragmanı – Esaret 4 Nisan Salı

esaret 81

Hira, Afife’ye Meydan Okuyacak!

Merhaba Esaret dizi severler. Esaret dizisinde Afife artık baydı! Ali’ye ne bir şefkat ne bir ilgi sıfır...Hira, Ali’yle iletişim kurmakta zorlanıyor. Ali’nin ağzından çıkacak ilk kelime ne olacak dersiniz? . Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Esaret 82.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 82.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 4 Nisan Salı günü 82.bölümüyle ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 82.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 4 Nisan Salı yaşanacaklar...

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 82 bölüm izleme detayları sizlerle.

Esaret 81
Esaret

Esaret 82 Fragmanı Yayınlandı mı?

Dizi Haberleri Esaret dizisinde Hira, Ali’ye kol kanat germiş durumda. Tıpkı Nihan’ın yani Ali’nin annesinin ona yaptığı gibi o da şimdi aynı şekilde aynı özveriyle Ali’ye yaklaşıyordur. Orhun’da her fırsatta Hira’ya iltifat etmekten geri durmuyor.

Ali’nin bu ortama alışmasının sorunlu olacağını en başta söylemiştik. Ama bu Ali’den kaynaklı değil. Evdekilerin tavırları oldukça gergin. Eda herkesin içinde Hira’ya oynamaktan asla vazgeçmiyor. Hira’yı rezil etmeye çalışırken kendisi rezil oluyordur.

Afife çok duygusuz ve duygusuz olmaya devam ediyor. Ölmüş kızının oğlu çıktı. İnsan sırf bu yüzden acısını dindirmek için bile olsa Ali’yi bağrına basardı. Çocuk sessiz ve içine kapanık. Vazoyu bile çocuktan daha değerli görüyor. Bu ne saçma bir karakter. Hira bile dayanamadı! Helal olsun böyle devam edip hem bizi hem de konaktakileri şaşırtsın!

Afife’nin asıl derdi foyalarının ortaya çıkması ve Orhun’dan gelecek tepkiden korkuyor. Afife, Nihan’ı kocasından bile ayırmış olabilir. Nurşah dönsün ve biricik yeğenine kavuşsun. O ve Ali’nin iletişimi çok güzel olacaktır.

Meryem ve Kenan aşkı çok yavan geçiyor. Bu ilişkide bir şey eksik. Sanırım heyecanları yok. Araya Harika’nın girmesi bile pek etkilemiyor. Çünkü Meryem her şeyi içinde yaşarken bu kıskançlığı bile içinde yaşıyor.

Esaret 82 Bölüm Fragmanı Detayları Devam Ediyor! 4 Nisan Salı Esaret İzle!

Siz bu bölümü nasıl buldunuz? Yorumlarda buluşalım…💕

Esaret 82.Bölüm Tek Parça İzleme Linki
Esaret Konusu

Demirhanlı ailesinin veliahtı Orhun ve ömrü boyunca kölelik altında yaşayan Hira’nın intikamla yoğurulan aşkı, Kanal 7’nin büyük ilgi gören dizisi Esaret ile hafta içi her gün ekranlardaki yerini alıyor. Esaret; farklı hikayesi ile dikkat çekiyor.

Demirhanlı Konağı acı bir haberle sarsılır. Ailenin lideri, kudretli Orhun Demirhanlı’nın ikiz kız kardeşi, görev için gittiği Afrika’da korkunç bir cinayete kurban gider. Kız kardeşini almak için gittiği Afrika’da acı gerçekle yüzleşen Orhun, kardeşinin katillerini cezalandırmayı kafasına koyar. Yüreğindeki intikam ateşiyle hayatına devam etmeye çalışan Orhun, Afrika’dan dönerken içinde kor bir ateş, yanında ise köle bir kız olan Hira vardır. Bundan sonra ne dünya eskisi gibi olacaktır ne de Orhun Demirhanlı…

Kardeşinin intikamını almak isteyen Orhun ve vicdanının esiri olan Hira’nın öyküsü Esaret ile hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7’de…

esaret 67

Yüz Yıllık Mucize konusu ne? Yüz Yıllık Mucize oyuncuları kimler?

Kraliçe dizisi konusu ne? Kraliçe dizisine dair tüm ayrıntılar…

Fedakar Dizisi Konusu Ne? Fedakar Dizisi Oyuncuları Kim?

Esaret Kadrosu

Mahassine Merabet

Cenk Torun

Ali Yağız Durmuş

Hilal Anay

Melahat Abbasova

Mustafa Şimşek

Zeki Ocak

Esra Demirci

Pervin Mert

Yağmur Çelik

Yaren Yıldırım

Kerem Tanık

Ceren Su Gülnaz Özçelik

Bülent Ergün

Başak Durmaz

Öncil Aktarıcı

Gözde Erdem

Sinem Karaçoban

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bahar Yeli Kaç Bölüm Yayınlanacak? Bahar Yeli Hint Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?
  Merhaba Hint dizisi severler. Bana Sevmeyi Öğret Tayland dizisinin ardından ardından yeni bir Hint dizisinin gelişi heyecanı arttırdı. Orijinal adı  Punar Vivah olan yeni Hint dizisi ekranlardaki yerini almaya hazırlanıyor.
 • Bahar Yeli Oyuncuları Kim?
  Bahar Yeli Hint dizisi 6 Aralık Çarşamba gününden itibaren Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başladı. Kanal 7 son aylarda yayınlandığı Hint dizileriyle izleyicisini memnun edememişti. Gözler yeni başlayan Hint dizisine çevrildi. Bakalım Bahar Yeli Hint dizisi beklentiyi karşılayacak mı?
 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Merhaba Hint dizisi severler. Bahar Yeli dizisi ekranlardaki yerini alıyor. Orijinal adı ‘Punar Vivah’ olan yeni Hint dizisi Bana Sevmeyi Öğret dizisinin yerini almaya hazırlanıyor. Bahar Yeli dizisinin konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? Bahar Yeli dizisi kaç bölüm? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Kızıl Goncalar Konusu Ne?
  Kızıl Goncalar yayınlanan fragmanla merak uyandırdı. Başrollerini Özgü Namal ve Özcan Deniz’in paylaştığı dizi yakında Fox Tv ekranlarında yayınlanacak. Konusu şimdiden merak uyandırdı. Kızıl Goncalar konusu ne? Kızıl Goncalar ne zaman başlıyor? Kızıl Goncalar hangi kanalda yayınlanacak? Kızıl Goncalar oyuncuları kim? İşte diziyle ilgili merak edilen ayrıntılar…
 • Korkma Ben Yanındayım Dizisi Heyecanla Bekleniyor! İşte Detaylar…
  Dizi severlerin büyük bir merakla beklediği “Korkma Ben Yanındayım,” FOX TV ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. İlk bölümüyle ekrana gelecek olan dizi, iddialı kadrosu ve etkileyici hikayesiyle dikkatleri üzerine çekmeye aday görünüyor. Korkma Ben Yanındayım konusu ne? Korkma Ben Yanındayım oyuncuları kim? İşte Korkma Ben Yanındayım dizisiyle ilgili tüm ayrıntılar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir