Esaret 79. Bölüm Fragmanı – Esaret 30 Mart Perşembe

esaret 79

Ali, Nihan’ın Oğlu Çıktı!

Merhaba Esaret dizi severler. Dizide kafalar epey karıştı. Hira’nın meselelerini şimdilik rafa kaldırıyoruz. Damdan düşer gibi Orhun’un bir oğlu olduğunu öğrendik ama aslında Ali Nihan’ın oğlu çıktı! Ali artık konağa geldi.. Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Esaret 79.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 79.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 30 Mart Perşembe günü 79.bölümüyle ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 79.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 30 Mart Perşembe günü yaşanacaklar...

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 79 bölüm izleme detayları sizlerle.

Esaret 79
Esaret

Esaret 79 Fragmanı Yayınlandı mı?

Dizi Haberleri Esaret dizisinde olaylar çok hızlı gelişiyor. Bu dizi adına oldukça güzel bir süreç. İzleyiciyi sıkmaması aynı olay örgüsünde ilerlemeyip yeni bir olayla heyecanı yüksekte tutmayı başarıyor.

Hira’nın hala olayını öğrendik. Saadet hala, Hira ve Orhun’u ayıracağı sinyalini vermişti. Oralarda debelenmeden hop yeni bir sayfa açıldı. Ali diziye giriş yaptı. Çocuk karakter oldukça tatlı ve masum duruyor. Ali, Nihan’ın çocuğu çıktı. Peki Nihan’ın çocuğu neden başkasında? Neden Orhun’un haberi yok? Tüm bunların arkasında Afife mi var? Afife bu kadar acımasız bir karakter mi? Orhun Ali’ye sahip çıktı. Çocuğu da alıp konağa gidiyor.

Afife’ye Tatlı Sürpriz! Afife şak diye bir torunu olduğunu öğreniyor. Bu işin peşini o asla bırakmaz. Anne oğul aynı olayları kendi yöntemleriyle mutlaka araştırırlar. Asıl soru Afife Ali’yi biliyor muydu?

Hira ve Ali en yakın ikili olacaklar. Ali kendisini en çok Hira’ya yakın hissedecek.

Esaret 79 Bölüm Fragmanı Detayları Devam Ediyor! 30 Mart Perşembe Esaret İzle!

Diğer tarafta Meryem’in babası sonunda doğru bir laf etti. Meryem’e Harika’ya dikkat etmesini mıy mıy davranarak Kenan’ı Harika’ya kaptıracağını söyledi. Harika su altından saman yürüten cinsten. Meryem her şeye ağlarken Kenan’ın gözünü boyamak için Harika planlarını adım adım gerçekleştirir.

Siz bu bölümü nasıl buldunuz? Yorumlarda buluşalım…💕

Esaret 79.Bölüm Tek Parça İzleme Linki
Esaret Konusu

Demirhanlı ailesinin veliahtı Orhun ve ömrü boyunca kölelik altında yaşayan Hira’nın intikamla yoğurulan aşkı, Kanal 7’nin büyük ilgi gören dizisi Esaret ile hafta içi her gün ekranlardaki yerini alıyor. Esaret; farklı hikayesi ile dikkat çekiyor.

Demirhanlı Konağı acı bir haberle sarsılır. Ailenin lideri, kudretli Orhun Demirhanlı’nın ikiz kız kardeşi, görev için gittiği Afrika’da korkunç bir cinayete kurban gider. Kız kardeşini almak için gittiği Afrika’da acı gerçekle yüzleşen Orhun, kardeşinin katillerini cezalandırmayı kafasına koyar. Yüreğindeki intikam ateşiyle hayatına devam etmeye çalışan Orhun, Afrika’dan dönerken içinde kor bir ateş, yanında ise köle bir kız olan Hira vardır. Bundan sonra ne dünya eskisi gibi olacaktır ne de Orhun Demirhanlı…

Kardeşinin intikamını almak isteyen Orhun ve vicdanının esiri olan Hira’nın öyküsü Esaret ile hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7’de…

esaret 67

Yüz Yıllık Mucize konusu ne? Yüz Yıllık Mucize oyuncuları kimler?

Kraliçe dizisi konusu ne? Kraliçe dizisine dair tüm ayrıntılar…

Fedakar Dizisi Konusu Ne? Fedakar Dizisi Oyuncuları Kim?

Esaret Kadrosu

Mahassine Merabet

Cenk Torun

Ali Yağız Durmuş

Hilal Anay

Melahat Abbasova

Mustafa Şimşek

Zeki Ocak

Esra Demirci

Pervin Mert

Yağmur Çelik

Yaren Yıldırım

Kerem Tanık

Ceren Su Gülnaz Özçelik

Bülent Ergün

Başak Durmaz

Öncil Aktarıcı

Gözde Erdem

Sinem Karaçoban

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Şehrazad Dizisi Konusu ve Oyuncuları
  Dizi dünyasında artık adım adım finaller ve sezon arası gerçekleşirken gözler eylülde başlayacak yeni sezona çevrildi. Final yapan dizilerin ardındaki boşluğu hangi dizilerin dolduracağı şimdiden merak konusu. Şehrazad dizisi yeni sezona damgasını vuracağı konuşuluyor. Şehrazad dizisi başrol oyuncuları kim? Şehrazad ne zaman başlayacak? Şehrazad konusu ne? İşte Şehrazad dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Kanal D’nin Yeni Dizisi Yalan İlk Bölümüyle Yayınlandı!
  Yalan 1.bölüm yayınlandı! Kanal D Yalan son bölüm izle! Yalan yeni bölüm izle. Yalan dizisi 1. bölümü Kanal D ekranlarında 27 Mayıs Pazartesi günü yayınlandı. Yalan dizisi Melike karakteriyle Aslıhan Güner büyük beğeni topladı. Tüm yalanların ortaya dökülmesi an meselesidir. Herkesin geleceği Hazal’ın iki dudağının arasındadır.
 • Prens Dizisinin Yapım Belgeseli Çekildi
  Prens dizisinin çekim detayları, tekniklerinin ve Vahşi Kelebek’in ortaya çıkışının anlatıldığı eğlenceli belgesel geliyor.
 • Yeni Dizi Haberleri Gelmeye Devam Ediyor
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Dizilerin bir kısmı sezon finaline hazırlanırken bir kısmı da final bayrağını çekti. Peki yeni sezonda hangi diziler başlayacak? Yeni sezon için hummalı bir yarış başladı. İşte adı geçen oyuncular ve yeni projeler…
 • Bahar Yeli Kaç Bölüm Yayınlanacak? Bahar Yeli Hint Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?
  Merhaba Hint dizisi severler. Bana Sevmeyi Öğret Tayland dizisinin ardından ardından yeni bir Hint dizisinin gelişi heyecanı arttırdı. Orijinal adı  Punar Vivah olan yeni Hint dizisi ekranlardaki yerini almaya hazırlanıyor.

Bir yanıt yazın