Esaret 77. Bölüm Fragmanı – Esaret 28 Mart Salı

esaret 77

Orhun’un Bir Oğlu Var!

Merhaba Esaret dizi severler. Dizide heyecanlı sahneler başladı. Şimdi de Aslı kim soruları yükselmeye başladı! Orhun’un bir oğlu mu var? Dizide her bölüm yeni bir sayfa açılıyor resmen… Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Esaret 77.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 77.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 28 Mart Salı günü 77.bölümüyle ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 77.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 28 Mart Salı günü yaşanacaklar...

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 77 bölüm izleme detayları sizlerle.

Esaret 77
Esaret

Esaret 77 Fragmanı Yayınlandı mı?

Dizi Haberleri Esaret dizisinde neler oluyor böyle? Saadet’in kötülüklerini beklerken Aslı muhabbeti dönmeye başladı. Kim bu Aslı? Aslı ve Orhun neden ayrıldı? Bu işte yine Afife’nin mi parmağı var diyoruz ama kendi statülerine uygun aday olduğunu öğreniyoruz. Bu ayrılığın arkasından Eda çıkarsa çok güleriz.

Acaba bu Aslı nasıl bir karakter? İyi biri mi yoksa negatif rolde mi? Şimdi bir de Orhun’un baba olduğunu öğrendik. Bu durumun gerçek olup olmadığı ilerleyen süreçlerde belli olacaktır.

Orhun, Saadet’in foyasını ortaya çıkardı. Kazanın olduğu gün Afrika’da olduğunu öğrendi. Üstelik hastaneye kadar gidip Hira’yı orda bıraktığı gerçeğiyle yüzleştirdi. Bakalım halanın bu sorulara cevabı ne olacak? Orhun halanın tüm bunları yapmasının altında maddi sebepler olduğunu anladı. Hala ise hakkı neyse onu aldığını savundu.

Şimdi Hira Zengin mi? Hala, abisini ve yiğenlerini ortadan kaldırarak tüm mirasın üzerine konmuş. Hira’nın hakkı olan mal varlığı direk olarak halaya geçmiş. Orhun’da Hira’nın hakkını alacağını söylüyor. Umarız Hira halasıyla arasının bozulmaması için mirası elinin tersiyle itmez.

Afife Hira’yı Kıskandı! Afife ne zamandır oğluyla ne baş başa kaldı ne de iki çift adam akıllı sohbet ettiler. Varsa yoksa soğuk savaş! Anne ve oğul arasında yaşanan bu hava oldukça incitici. Afife’nin konuşma talebine Orhun’dan ret geldi. Kapıda Hira’yı gören Afife’yse Orhun’un işini olduğunu odaya girmemesini istedi. Bunu duyan Orhun kapıya çıkıp Hira’yı içeri aldı. Afife de Hira’ya olan zamanın kendisine neden olmadığını düşünmeye başladı. Afife kurallarla uğraşacağına biraz başını öne alıp oğlunun neden ona karşı sert olduğunu anlayama çalışmalı.

Esaret 77 Bölüm Fragmanı Detayları Devam Ediyor! 28 Mart Salı Esaret İzle!

Siz bu bölümü nasıl buldunuz? Yorumlarda buluşalım…💕

Esaret 77.Bölüm Tek Parça İzleme Linki
Esaret Konusu

Demirhanlı ailesinin veliahtı Orhun ve ömrü boyunca kölelik altında yaşayan Hira’nın intikamla yoğurulan aşkı, Kanal 7’nin büyük ilgi gören dizisi Esaret ile hafta içi her gün ekranlardaki yerini alıyor. Esaret; farklı hikayesi ile dikkat çekiyor.

Demirhanlı Konağı acı bir haberle sarsılır. Ailenin lideri, kudretli Orhun Demirhanlı’nın ikiz kız kardeşi, görev için gittiği Afrika’da korkunç bir cinayete kurban gider. Kız kardeşini almak için gittiği Afrika’da acı gerçekle yüzleşen Orhun, kardeşinin katillerini cezalandırmayı kafasına koyar. Yüreğindeki intikam ateşiyle hayatına devam etmeye çalışan Orhun, Afrika’dan dönerken içinde kor bir ateş, yanında ise köle bir kız olan Hira vardır. Bundan sonra ne dünya eskisi gibi olacaktır ne de Orhun Demirhanlı…

Kardeşinin intikamını almak isteyen Orhun ve vicdanının esiri olan Hira’nın öyküsü Esaret ile hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7’de…

esaret 67

Yüz Yıllık Mucize konusu ne? Yüz Yıllık Mucize oyuncuları kimler?

Kraliçe dizisi konusu ne? Kraliçe dizisine dair tüm ayrıntılar…

Fedakar Dizisi Konusu Ne? Fedakar Dizisi Oyuncuları Kim?

Esaret Kadrosu

Mahassine Merabet

Cenk Torun

Ali Yağız Durmuş

Hilal Anay

Melahat Abbasova

Mustafa Şimşek

Zeki Ocak

Esra Demirci

Pervin Mert

Yağmur Çelik

Yaren Yıldırım

Kerem Tanık

Ceren Su Gülnaz Özçelik

Bülent Ergün

Başak Durmaz

Öncil Aktarıcı

Gözde Erdem

Sinem Karaçoban

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bahar Yeli Kaç Bölüm Yayınlanacak? Bahar Yeli Hint Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?
  Merhaba Hint dizisi severler. Bana Sevmeyi Öğret Tayland dizisinin ardından ardından yeni bir Hint dizisinin gelişi heyecanı arttırdı. Orijinal adı  Punar Vivah olan yeni Hint dizisi ekranlardaki yerini almaya hazırlanıyor.
 • Bahar Yeli Oyuncuları Kim?
  Bahar Yeli Hint dizisi 6 Aralık Çarşamba gününden itibaren Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başladı. Kanal 7 son aylarda yayınlandığı Hint dizileriyle izleyicisini memnun edememişti. Gözler yeni başlayan Hint dizisine çevrildi. Bakalım Bahar Yeli Hint dizisi beklentiyi karşılayacak mı?
 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Merhaba Hint dizisi severler. Bahar Yeli dizisi ekranlardaki yerini alıyor. Orijinal adı ‘Punar Vivah’ olan yeni Hint dizisi Bana Sevmeyi Öğret dizisinin yerini almaya hazırlanıyor. Bahar Yeli dizisinin konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? Bahar Yeli dizisi kaç bölüm? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Kızıl Goncalar Konusu Ne?
  Kızıl Goncalar yayınlanan fragmanla merak uyandırdı. Başrollerini Özgü Namal ve Özcan Deniz’in paylaştığı dizi yakında Fox Tv ekranlarında yayınlanacak. Konusu şimdiden merak uyandırdı. Kızıl Goncalar konusu ne? Kızıl Goncalar ne zaman başlıyor? Kızıl Goncalar hangi kanalda yayınlanacak? Kızıl Goncalar oyuncuları kim? İşte diziyle ilgili merak edilen ayrıntılar…
 • Korkma Ben Yanındayım Dizisi Heyecanla Bekleniyor! İşte Detaylar…
  Dizi severlerin büyük bir merakla beklediği “Korkma Ben Yanındayım,” FOX TV ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. İlk bölümüyle ekrana gelecek olan dizi, iddialı kadrosu ve etkileyici hikayesiyle dikkatleri üzerine çekmeye aday görünüyor. Korkma Ben Yanındayım konusu ne? Korkma Ben Yanındayım oyuncuları kim? İşte Korkma Ben Yanındayım dizisiyle ilgili tüm ayrıntılar…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir