Esaret 75. Bölüm Fragmanı – Esaret 24 Mart Cuma

esaret 75

Musa, Orhun Eniştesini Pek Sevdi!

Merhaba Esaret dizi severler. Dizide heyecanlı sahneler başladı. Aşk bacayı sardı resmen ❤️ Musa, eniştesi Orhun’u çok sevdi! Musa çok samimi bir karakter. Bu evin soğukluğu ve kuralları garibim Musa’yı çok zorlayacak. Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Esaret 75.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 75.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 24 Mart Cuma günü 75.bölümüyle ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 75.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 24 Mart Cuma günü yaşanacaklar...

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 75 bölüm izleme detayları sizlerle.

Esaret 75
Esaret

Esaret 75 Fragmanı Yayınlandı mı?

Dizi Haberleri Musa diziye renk katmaya geldi. Orhun ve Hira arasındaki iletişimi arttırmaya yönelik girişimlerde bulundu. Hira’nın kafası fena karışık! Artık iç sesini susturamayıp dışına vuruyor.

Orhun ve Hira’da duyguların kıpraşmaya başladığından hem fikiriz. Ama bu duygular nasıl gün yüzüne çıkacak? Bunun için daha çok bölüm var. Araya Saadet halanın oyunları girecek. İkili bu oyunlardan galip gelirse ki gelecek aşk ortaya o zaman çıkacak.

Önümüzdeki bölümler Saadet hala kendisini iyiden iyiye hissettirecek. Orhun’da içini kemiren konularda ip ucu yakalayacak. Hira’yı savunma koruma iç güdüsüyle daha çok kendini ortaya koyacak. Birkaç bölüme kuzen Selim’in de gelmesi yakındır. Eda da görüntülere ulaşırsa kötülükler dört bir yandan saldırışa geçecek.

Saadet hala çifti ayırma oyunlarını Orhun üzerinden oynayacak olursa Hira’nın bu oyuna gelmeyeceğini Orhun’u savunacağını düşünebiliriz. Hira üzerinden oynanacak olursa evdekiler Hira’nın üzerine geldikçe Orhun direk herkesi karşısına alacaktır.

Esaret 75 Bölüm Fragmanı Detayları Devam Ediyor! 24 Mart Cuma Esaret İzle!

Siz bu bölümü nasıl buldunuz? Yorumlarda buluşalım…💕

Esaret 75.Bölüm Tek Parça İzleme Linki
Esaret Konusu

Demirhanlı ailesinin veliahtı Orhun ve ömrü boyunca kölelik altında yaşayan Hira’nın intikamla yoğurulan aşkı, Kanal 7’nin büyük ilgi gören dizisi Esaret ile hafta içi her gün ekranlardaki yerini alıyor. Esaret; farklı hikayesi ile dikkat çekiyor.

Demirhanlı Konağı acı bir haberle sarsılır. Ailenin lideri, kudretli Orhun Demirhanlı’nın ikiz kız kardeşi, görev için gittiği Afrika’da korkunç bir cinayete kurban gider. Kız kardeşini almak için gittiği Afrika’da acı gerçekle yüzleşen Orhun, kardeşinin katillerini cezalandırmayı kafasına koyar. Yüreğindeki intikam ateşiyle hayatına devam etmeye çalışan Orhun, Afrika’dan dönerken içinde kor bir ateş, yanında ise köle bir kız olan Hira vardır. Bundan sonra ne dünya eskisi gibi olacaktır ne de Orhun Demirhanlı…

Kardeşinin intikamını almak isteyen Orhun ve vicdanının esiri olan Hira’nın öyküsü Esaret ile hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7’de…

esaret 67

Aile 1.bölümde Neler Olacak?

Yüz Yıllık Mucize konusu ne? Yüz Yıllık Mucize oyuncuları kimler?

Kraliçe dizisi konusu ne? Kraliçe dizisine dair tüm ayrıntılar…

Fedakar Dizisi Konusu Ne? Fedakar Dizisi Oyuncuları Kim?

Esaret Kadrosu

Mahassine Merabet

Cenk Torun

Ali Yağız Durmuş

Hilal Anay

Melahat Abbasova

Mustafa Şimşek

Zeki Ocak

Esra Demirci

Pervin Mert

Yağmur Çelik

Yaren Yıldırım

Kerem Tanık

Ceren Su Gülnaz Özçelik

Bülent Ergün

Başak Durmaz

Öncil Aktarıcı

Gözde Erdem

Sinem Karaçoban

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bahar Yeli Kaç Bölüm Yayınlanacak? Bahar Yeli Hint Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?
  Merhaba Hint dizisi severler. Bana Sevmeyi Öğret Tayland dizisinin ardından ardından yeni bir Hint dizisinin gelişi heyecanı arttırdı. Orijinal adı  Punar Vivah olan yeni Hint dizisi ekranlardaki yerini almaya hazırlanıyor.
 • Bahar Yeli Oyuncuları Kim?
  Bahar Yeli Hint dizisi 6 Aralık Çarşamba gününden itibaren Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başladı. Kanal 7 son aylarda yayınlandığı Hint dizileriyle izleyicisini memnun edememişti. Gözler yeni başlayan Hint dizisine çevrildi. Bakalım Bahar Yeli Hint dizisi beklentiyi karşılayacak mı?
 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Merhaba Hint dizisi severler. Bahar Yeli dizisi ekranlardaki yerini alıyor. Orijinal adı ‘Punar Vivah’ olan yeni Hint dizisi Bana Sevmeyi Öğret dizisinin yerini almaya hazırlanıyor. Bahar Yeli dizisinin konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? Bahar Yeli dizisi kaç bölüm? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Kızıl Goncalar Konusu Ne?
  Kızıl Goncalar yayınlanan fragmanla merak uyandırdı. Başrollerini Özgü Namal ve Özcan Deniz’in paylaştığı dizi yakında Fox Tv ekranlarında yayınlanacak. Konusu şimdiden merak uyandırdı. Kızıl Goncalar konusu ne? Kızıl Goncalar ne zaman başlıyor? Kızıl Goncalar hangi kanalda yayınlanacak? Kızıl Goncalar oyuncuları kim? İşte diziyle ilgili merak edilen ayrıntılar…
 • Korkma Ben Yanındayım Dizisi Heyecanla Bekleniyor! İşte Detaylar…
  Dizi severlerin büyük bir merakla beklediği “Korkma Ben Yanındayım,” FOX TV ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. İlk bölümüyle ekrana gelecek olan dizi, iddialı kadrosu ve etkileyici hikayesiyle dikkatleri üzerine çekmeye aday görünüyor. Korkma Ben Yanındayım konusu ne? Korkma Ben Yanındayım oyuncuları kim? İşte Korkma Ben Yanındayım dizisiyle ilgili tüm ayrıntılar…

Bir yanıt yazın