Esaret 68.Bölüm Fragmanı – Esaret 15 Mart Çarşamba

esaret 68

Afife Torun İstiyor! 😂

Esaret 68.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 68.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 15 Mart Çarşamba günü 68.bölümüyle ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 68.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 15 Mart Çarşamba günü yaşanacaklar...

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 68 bölüm izleme detayları sizlerle.

Esaret 68
Esaret

Esaret 68 Fragmanı Yayınlandı mı?

Dizi Haberleri Esaret dizisinde dengeler değişiyor. Afife, halayı beğendi ve ani değişimi bizleri güldürecek! Hira’nın halası konakta şaşkınlık yaratacak. Köle Hira’nın halası saygın bir ailenin üyesi olarak Afife’den geçer not alacak. Esaret dizisinde heyecan sürüyor.

Kuralların değişme vakti geldi! Afife, yemek yapan Hira’ya karşı son kozunu oynar. Orhun ise annesine Hira’ya karşı korumacı tavrını göstererek konaktaki kurallarını değiştirmesini ister. Orhun’un bu sözleri ev halkını dumura uğratır.

Sözde Orhun, Hira’ya katil olmadığı söyleyerek azat etmeyi planlıyordu. Daha sonra Hira’nın akrabalarına ulaşan Orhun şimdi de halanın iyi biri mi kötü birimi onu süzgeçten geçireceğini söylüyordur. Orhun, Hira’yı mı kaybetmek istemiyor yoksa zaman mı kazanmaya çalışıyor 😀

Birde Hira’mızın gizemli erkek bir kuzeni varmış. Şu an yurt dışında olduğundan Hira’yla tanışamadı. Tüm izleyenler olarak bu kuzeni merak ediyor ve nedense Orhun’un kıskanacağı noktasında hem fikir gibiyiz.

Esaret 68 Bölüm Fragmanı Detayları Devam Ediyor! 15 Mart Çarşamba Esaret İzle!

Afife’den Torun Çıkışı! Saadet Eroğlu konağa giriş yapar. Afife, Perihan hatta kahya bile halayı böyle biri beklemiyordu. Halanın kendince özgüvenli girişi şahane! İyi dilek ve torun temennilerinde Afife’nin gülen yüzü bizleri de gülümsetmedi değil! Şimdi de Afife’den torun baskısı gelirse Orhun yaşadı! Annesinin inadıyla hareket eden Orhun umarız bu sefer Hira’yı bırakmaya kalkmaz.

İşlerin yolunda gitmesi Perihan ve Eda için istenmeyen bir durumdur. İşler çığırından çıkarsa Eda elindeki kozu patlatmaya niyetli gibi duruyor.

Esaret 68.Bölüm Tek Parça İzleme Linki
Esaret Konusu

Demirhanlı ailesinin veliahtı Orhun ve ömrü boyunca kölelik altında yaşayan Hira’nın intikamla yoğurulan aşkı, Kanal 7’nin büyük ilgi gören dizisi Esaret ile hafta içi her gün ekranlardaki yerini alıyor. Esaret; farklı hikayesi ile dikkat çekiyor.

Demirhanlı Konağı acı bir haberle sarsılır. Ailenin lideri, kudretli Orhun Demirhanlı’nın ikiz kız kardeşi, görev için gittiği Afrika’da korkunç bir cinayete kurban gider. Kız kardeşini almak için gittiği Afrika’da acı gerçekle yüzleşen Orhun, kardeşinin katillerini cezalandırmayı kafasına koyar. Yüreğindeki intikam ateşiyle hayatına devam etmeye çalışan Orhun, Afrika’dan dönerken içinde kor bir ateş, yanında ise köle bir kız olan Hira vardır. Bundan sonra ne dünya eskisi gibi olacaktır ne de Orhun Demirhanlı…

Kardeşinin intikamını almak isteyen Orhun ve vicdanının esiri olan Hira’nın öyküsü Esaret ile hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7’de…

esaret 67

Aile 1.bölümde Neler Olacak?

Yüz Yıllık Mucize konusu ne? Yüz Yıllık Mucize oyuncuları kimler?

Kraliçe dizisi konusu ne? Kraliçe dizisine dair tüm ayrıntılar…

Fedakar Dizisi Konusu Ne? Fedakar Dizisi Oyuncuları Kim?

Esaret Kadrosu

Mahassine Merabet

Cenk Torun

Ali Yağız Durmuş

Hilal Anay

Melahat Abbasova

Mustafa Şimşek

Zeki Ocak

Esra Demirci

Pervin Mert

Yağmur Çelik

Yaren Yıldırım

Kerem Tanık

Ceren Su Gülnaz Özçelik

Bülent Ergün

Başak Durmaz

Öncil Aktarıcı

Gözde Erdem

Sinem Karaçoban

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Şehrazad Dizisi Konusu ve Oyuncuları
  Dizi dünyasında artık adım adım finaller ve sezon arası gerçekleşirken gözler eylülde başlayacak yeni sezona çevrildi. Final yapan dizilerin ardındaki boşluğu hangi dizilerin dolduracağı şimdiden merak konusu. Şehrazad dizisi yeni sezona damgasını vuracağı konuşuluyor. Şehrazad dizisi başrol oyuncuları kim? Şehrazad ne zaman başlayacak? Şehrazad konusu ne? İşte Şehrazad dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Kanal D’nin Yeni Dizisi Yalan İlk Bölümüyle Yayınlandı!
  Yalan 1.bölüm yayınlandı! Kanal D Yalan son bölüm izle! Yalan yeni bölüm izle. Yalan dizisi 1. bölümü Kanal D ekranlarında 27 Mayıs Pazartesi günü yayınlandı. Yalan dizisi Melike karakteriyle Aslıhan Güner büyük beğeni topladı. Tüm yalanların ortaya dökülmesi an meselesidir. Herkesin geleceği Hazal’ın iki dudağının arasındadır.
 • Prens Dizisinin Yapım Belgeseli Çekildi
  Prens dizisinin çekim detayları, tekniklerinin ve Vahşi Kelebek’in ortaya çıkışının anlatıldığı eğlenceli belgesel geliyor.
 • Yeni Dizi Haberleri Gelmeye Devam Ediyor
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Dizilerin bir kısmı sezon finaline hazırlanırken bir kısmı da final bayrağını çekti. Peki yeni sezonda hangi diziler başlayacak? Yeni sezon için hummalı bir yarış başladı. İşte adı geçen oyuncular ve yeni projeler…
 • Bahar Yeli Kaç Bölüm Yayınlanacak? Bahar Yeli Hint Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?
  Merhaba Hint dizisi severler. Bana Sevmeyi Öğret Tayland dizisinin ardından ardından yeni bir Hint dizisinin gelişi heyecanı arttırdı. Orijinal adı  Punar Vivah olan yeni Hint dizisi ekranlardaki yerini almaya hazırlanıyor.

Bir yanıt yazın