Esaret 66.Bölüm Fragmanı – (Esaret 13 Mart Pazartesi İzle)

esaret 66

Hira ve Halası Kavuştu!

Esaret 66.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 66.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 13 Mart Pazartesi günü 66.bölümüyle ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 66.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 13 Mart Pazartesi günü yaşanacaklar...

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 66 bölüm izleme detayları sizlerle.

Esaret 66
Esaret

Esaret 66 Fragmanı Yayınlandı mı?

Dizi Haberleri Hira ve halası kavuştu! Şimdi neler olacak? Orhun ve Hira vedalaşacak mı? Diğer yanda Eda, Orhun’un bilgisayarına girmeyi başardı. Görüntüler ortalığa dökülürse Afife ortalığı tozu dumanına katar!

Esaret’te Orhun içten içe Hira’dan ayrılacak olmanın korkusunu yaşamaya başlar. Hira’ya gerçekleri itiraf edip onu azat edecek olmak Orhun için oldukça zor bir durumdur. Orhun ve Hira boşanacak mıdır?

Diğer bir olaysa halanın gerçekte kim olduğudur. Hira’nın ailesinin durumunun iyi olduğunu düşünürsek tüm mirasın üzerine hala konmuş ve Hira’nın dönüşünden hoşnutsuz kalabilir.

Hira’nın yeni hayatında sular bir müddet daha durulmayacak gibi duruyor. Orhun belki de Hira’nın gitmesini istemeyecek ve onu eve geri götürecek. O zaman da evde katil krizi baş gösterecek ve Hira’ya en yakın davranan Nurşah bile düşman kesilecek.

Esaret 66 Bölüm Fragmanı Detayları Devam Ediyor! 13 Mart Pazartesi Esaret İzle!

Meryem’i nikah masasında gördük. Kızı nefes için Korkut’un tüm kötülüklerine katlanmaya çalışıyor. Ama son dakika Meryem’in nikah masasından kalkacağını düşünüyoruz.

Esaret 66.Bölüm Tek Parça İzleme Linki

Esaret Konusu

Demirhanlı ailesinin veliahtı Orhun ve ömrü boyunca kölelik altında yaşayan Hira’nın intikamla yoğurulan aşkı, Kanal 7’nin büyük ilgi gören dizisi Esaret ile hafta içi her gün ekranlardaki yerini alıyor. Esaret; farklı hikayesi ile dikkat çekiyor.

Demirhanlı Konağı acı bir haberle sarsılır. Ailenin lideri, kudretli Orhun Demirhanlı’nın ikiz kız kardeşi, görev için gittiği Afrika’da korkunç bir cinayete kurban gider. Kız kardeşini almak için gittiği Afrika’da acı gerçekle yüzleşen Orhun, kardeşinin katillerini cezalandırmayı kafasına koyar. Yüreğindeki intikam ateşiyle hayatına devam etmeye çalışan Orhun, Afrika’dan dönerken içinde kor bir ateş, yanında ise köle bir kız olan Hira vardır. Bundan sonra ne dünya eskisi gibi olacaktır ne de Orhun Demirhanlı…

Kardeşinin intikamını almak isteyen Orhun ve vicdanının esiri olan Hira’nın öyküsü Esaret ile hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7’de…

esaret 66

Aile 1.bölümde Neler Olacak?

Yüz Yıllık Mucize konusu ne? Yüz Yıllık Mucize oyuncuları kimler?

Kraliçe dizisi konusu ne? Kraliçe dizisine dair tüm ayrıntılar…

Fedakar Dizisi Konusu Ne? Fedakar Dizisi Oyuncuları Kim?

Esaret Kadrosu

Mahassine Merabet

Cenk Torun

Ali Yağız Durmuş

Hilal Anay

Melahat Abbasova

Mustafa Şimşek

Zeki Ocak

Esra Demirci

Pervin Mert

Yağmur Çelik

Yaren Yıldırım

Kerem Tanık

Ceren Su Gülnaz Özçelik

Bülent Ergün

Başak Durmaz

Öncil Aktarıcı

Gözde Erdem

Sinem Karaçoban

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir