Esaret 65.Bölüm Fragmanı – Esaret 10 Mart Cuma

esaret 65

Hira ve Orhun Ayrılık Çanları Çalıyor!

Esaret 65.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 65.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 10 Mart Cuma günü 65.bölümüyle ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 65.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 10 Mart Cuma günü yaşanacaklar...

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 65 bölüm izleme detayları sizlerle.

Esaret 65
Esaret

Esaret 65 Fragmanı Dikkat Çeken Ayrıntılar

Dizi Haberleri Esaret dizisinde ayrılık çanları çalmaya mı başlıyor. Orhun ve Hira ayrılıyor mu? Orhun, Hira’yı azat etmeyi planlıyor ama bir yandan da içi acımaya başladı. Esaret dizisinde heyecanlandıran bölüm detayları…

Esaret dizisinde heyecan dorukta. Orhun ve Hira aşkı bu ayrılık aşamasında başlayacak gibi duruyor. Orhun gerçekten Hira’nın halasını bulduysa ve Hira’yı halaya emanet edecekse sırada Orhun’un hikayesi başlıyor diyebiliriz.

Orhun her ne kadar şu an vicdan muhasebesi gütse de Hira’dan uzaklaştığında ona ne kadar bağlı olduğunu hissedecek. Orhun, her kahve içişinde odasına her geldiğinde Hira’yı hatırlayacak. Orhun yavaş yavaş kalp atışlarını hissedecek. Tabi bu detaylar Hira’nın evden gitmesiyle olacak sahneler.

Esaret dizisinde gelecek bölüm ihtimalleri üzerine düşünecek olursak hala, Hira’yı alıp gidebilir. Halanın paragöz çıkma ihtimali üzerine de düşebiliriz. Hala, Hira’ya kötü davranmaya başlarsa Orhun’un Hira’yı çekip yeniden konağa getirme ihtimali yüksek gibi duruyor.

Orhun ve Hira’nın karavan macerası oldukça güzel başladı. İzleyenler bu karavan seyahatine bayıldı. Hira’nın ilk defa içtenlikle gülümsediği sahneler içimizi ısıttı. Orhun’u ise bu sahnelerde ayrılık acısı yaşayacağından içi buruktu.

Esaret 65 Bölüm Fragmanı Detayları Devam Ediyor! 10 Mart Cuma Esaret İzle!

Hira ve halanın kavuşma sahnesinde yaşanacaklar dizinin kilit noktalarından. Halanın Orhun ve ailesinin düşman kuvvetlerinden biri olmasını da düşünebiliriz. Orhun ve Hira bu kadar çabuk ayrılırsa konaktakilerde her şeyi öğrenecek demektir.

Diğer tarafta Meryem ise kızı Nefes’e kavuşabilmek için Kenan’a düşman Korkut’la evlenmeyi kabul etti. Kenan ise yeniden Meryem’i kaybedecek. Kenan bu sefer bu kadar çabuk pes etmeyecektir.

Esaret 65.Bölüm Tek Parça İzleme Linki
Esaret Konusu

Demirhanlı ailesinin veliahtı Orhun ve ömrü boyunca kölelik altında yaşayan Hira’nın intikamla yoğurulan aşkı, Kanal 7’nin büyük ilgi gören dizisi Esaret ile hafta içi her gün ekranlardaki yerini alıyor. Esaret; farklı hikayesi ile dikkat çekiyor.

Demirhanlı Konağı acı bir haberle sarsılır. Ailenin lideri, kudretli Orhun Demirhanlı’nın ikiz kız kardeşi, görev için gittiği Afrika’da korkunç bir cinayete kurban gider. Kız kardeşini almak için gittiği Afrika’da acı gerçekle yüzleşen Orhun, kardeşinin katillerini cezalandırmayı kafasına koyar. Yüreğindeki intikam ateşiyle hayatına devam etmeye çalışan Orhun, Afrika’dan dönerken içinde kor bir ateş, yanında ise köle bir kız olan Hira vardır. Bundan sonra ne dünya eskisi gibi olacaktır ne de Orhun Demirhanlı…

Kardeşinin intikamını almak isteyen Orhun ve vicdanının esiri olan Hira’nın öyküsü Esaret ile hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7’de…

Aile 1.bölümde Neler Olacak?

Yüz Yıllık Mucize konusu ne? Yüz Yıllık Mucize oyuncuları kimler?

Kraliçe dizisi konusu ne? Kraliçe dizisine dair tüm ayrıntılar…

Fedakar Dizisi Konusu Ne? Fedakar Dizisi Oyuncuları Kim?

Esaret Kadrosu

Mahassine Merabet

Cenk Torun

Ali Yağız Durmuş

Hilal Anay

Melahat Abbasova

Mustafa Şimşek

Zeki Ocak

Esra Demirci

Pervin Mert

Yağmur Çelik

Yaren Yıldırım

Kerem Tanık

Ceren Su Gülnaz Özçelik

Bülent Ergün

Başak Durmaz

Öncil Aktarıcı

Gözde Erdem

Sinem Karaçoban

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Bir cevap yazın