Esaret 64.Bölüm Fragmanı – Esaret 9 Mart Perşembe

esaret 64

Hira ve Orhun’un Balayı Macerası!

Esaret 64.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 64.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 9 Mart Perşembe günü 64.bölümüyle ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 64.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 9 Mart Perşembe günü yaşanacaklar...

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 64 bölüm izleme detayları sizlerle.

Esaret 64
Esaret

Esaret 64 Fragmanı Dikkat Çeken Ayrıntılar

Dizi Haberleri Esaret dizisi tüm heyecanıyla devam ediyor. Hira ve Orhun’un unutulmaz balayı macerası başlıyor. Orhun’un Hira’ya ağızları açık bırakan sürprizini merak etmiştik.

Orhun güzel bir karavan alıp Hira’yla yapamadıkları balayı turuna çıkacaklarını konak ahalisine ilan eder. Bir yanda Eda kıskançlık krizlerine girip konağı hallaç pamuğuna çevirirken diğer yanda Afife torunu olacak korkusuyla yanıp tutuşur. Afife ikiliye bu karavan tatilinde müdahale edemeyeceğinden dolayı karalar bağlayıp yas tutmaya başlayabilir. Orhun da annesinin ikiliye karışamayacağı bu yolu seçmiş zafer edasıyla yola koyulur.

Orhun, Afife ve torun üçlemesi arasında kalan Hira’nınsa duyguları epey karman çormandır. Orhun tabi ki Hira’ya çocuk isteğiyle yaklaşmıyor. Hira anne ve oğul savaşını epey ciddiye aldığı için tedirgin durumda.

Esaret 64 Bölüm Fragmanı Detayları Devam Ediyor! 9 Mart Perşembe Esaret İzle!

Nurşah’ın valizine koyduğu gecelik onu epey utandırır. Orhun’un asıl amacı Hira’yı konaktan uzak tutmak ve geçmişine doğru yola koyulmak. Orhun bu düşüncelerle bu yolculuğu organize etmişken Hira’nın aklına başka şeyler gelir.

Meryem ise kızı nefese sağ salim kavuşabilmek için zalim şişko adamın evlilik tekflini kabul eder. Kenan ise Meryem’i yeniden kaybetmekle burun buruna kalacaktır.

Esaret 64.Bölüm Tek Parça İzleme Linki
Esaret Konusu

Demirhanlı ailesinin veliahtı Orhun ve ömrü boyunca kölelik altında yaşayan Hira’nın intikamla yoğurulan aşkı, Kanal 7’nin büyük ilgi gören dizisi Esaret ile hafta içi her gün ekranlardaki yerini alıyor. Esaret; farklı hikayesi ile dikkat çekiyor.

Demirhanlı Konağı acı bir haberle sarsılır. Ailenin lideri, kudretli Orhun Demirhanlı’nın ikiz kız kardeşi, görev için gittiği Afrika’da korkunç bir cinayete kurban gider. Kız kardeşini almak için gittiği Afrika’da acı gerçekle yüzleşen Orhun, kardeşinin katillerini cezalandırmayı kafasına koyar. Yüreğindeki intikam ateşiyle hayatına devam etmeye çalışan Orhun, Afrika’dan dönerken içinde kor bir ateş, yanında ise köle bir kız olan Hira vardır. Bundan sonra ne dünya eskisi gibi olacaktır ne de Orhun Demirhanlı…

Kardeşinin intikamını almak isteyen Orhun ve vicdanının esiri olan Hira’nın öyküsü Esaret ile hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7’de…

Aile 1.bölümde Neler Olacak?

Yüz Yıllık Mucize konusu ne? Yüz Yıllık Mucize oyuncuları kimler?

Kraliçe dizisi konusu ne? Kraliçe dizisine dair tüm ayrıntılar…

Fedakar Dizisi Konusu Ne? Fedakar Dizisi Oyuncuları Kim?

Esaret Kadrosu

Mahassine Merabet

Cenk Torun

Ali Yağız Durmuş

Hilal Anay

Melahat Abbasova

Mustafa Şimşek

Zeki Ocak

Esra Demirci

Pervin Mert

Yağmur Çelik

Yaren Yıldırım

Kerem Tanık

Ceren Su Gülnaz Özçelik

Bülent Ergün

Başak Durmaz

Öncil Aktarıcı

Gözde Erdem

Sinem Karaçoban

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Bir cevap yazın