Esaret 61.Bölüm Fragmanı – Esaret 6 Mart Pazartesi

esaret 61

Hira’nın Hamilelik Dedikodusu PANİK YARATTI!

Esaret 61.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 61.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 6 Mart Pazartesi günü 61.bölümüyle ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 61.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 6 Mart Pazartesi günü yaşanacaklar...

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 61 bölüm izleme detayları sizlerle.

Esaret 61
Esaret

Esaret 61 Fragmanı Dikkat Çeken Ayrıntılar

Dizi Haberleri Esaret dizisinde heyecan dorukta. Hira’nın hamile olduğu dedikodusu konakta büyük panik yaratır. Eda ve Afife bu ihtimalin olmaması için gerekli tedbirleri alacaktır. Orhun ise Hira’ya bir şey olacak endişesi taşır.

Esaret dizisinde Hira ve Orhun’un evliliğinden bir haber olan Afife köle bir kızdan torun sahibi olmak istemiyor. Soyuna önem veren Afife, Hira’yı haplarla engellemeye çalışır. Sık sık verdiği bu ilaçlar Hira’ya dokunur.

Apar topar hastaneye kaldırılan Hira’nın arkasından konakta dedikodular baş gösterir. Nurşah hala olma ihtimalinden bahsedince Eda boş bulunup tepki gösterir. Perihan sayesinde anne kız durumu toplar. Afife de yüzüne işleyen korkuyu toplum içinde yine gizlemeyi başarır. İnsan içinde daima duygusuz aynı yüz ifadesini takınmayı başarır.

Esaret 61 Bölüm Fragmanı Detayları Devam Ediyor! 6 Mart Pazartesi Esaret İzle!

Hira’ya yapılan tahliller sonunda Orhun, Hira’nın aldığı ilaçları öğrenecek ve bu duruma bir anlam vermeye çalışacak. Hira, Afife’nin adını verebilecek midir?

Meryem ve Kenan’ın da başı beladan kurtulamıyordur. Bu sefer kötülüklerden nasibi alan Nefes kaçırılacaktır.

Esaret 61.Bölüm Tek Parça İzleme Linki

Esaret Konusu

Demirhanlı ailesinin veliahtı Orhun ve ömrü boyunca kölelik altında yaşayan Hira’nın intikamla yoğurulan aşkı, Kanal 7’nin büyük ilgi gören dizisi Esaret ile hafta içi her gün ekranlardaki yerini alıyor. Esaret; farklı hikayesi ile dikkat çekiyor.

Fedakar Dizisi Konusu Ne? Fedakar Dizisi Oyuncuları Kim?

Demirhanlı Konağı acı bir haberle sarsılır. Ailenin lideri, kudretli Orhun Demirhanlı’nın ikiz kız kardeşi, görev için gittiği Afrika’da korkunç bir cinayete kurban gider. Kız kardeşini almak için gittiği Afrika’da acı gerçekle yüzleşen Orhun, kardeşinin katillerini cezalandırmayı kafasına koyar. Yüreğindeki intikam ateşiyle hayatına devam etmeye çalışan Orhun, Afrika’dan dönerken içinde kor bir ateş, yanında ise köle bir kız olan Hira vardır. Bundan sonra ne dünya eskisi gibi olacaktır ne de Orhun Demirhanlı…

Kardeşinin intikamını almak isteyen Orhun ve vicdanının esiri olan Hira’nın öyküsü Esaret ile hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7’de…

Esaret Kadrosu

Mahassine Merabet

Cenk Torun

Ali Yağız Durmuş

Hilal Anay

Melahat Abbasova

Mustafa Şimşek

Zeki Ocak

Esra Demirci

Pervin Mert

Yağmur Çelik

Yaren Yıldırım

Kerem Tanık

Ceren Su Gülnaz Özçelik

Bülent Ergün

Başak Durmaz

Öncil Aktarıcı

Gözde Erdem

Sinem Karaçoban

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Bir cevap yazın