Esaret 60.Bölüm Fragmanı – Esaret 3 Mart Cuma

Esaret-60

Hira, Masum Olduğunu Öğrendi!

Esaret 60.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 60.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 3 Mart Cuma günü 60.bölümüyle ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 60.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 3 Mart Cuma günü yaşanacaklar...

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 60 bölüm izleme detayları sizlerle.

Esaret 60
Esaret

Esaret 60 Fragmanı Dikkat Çeken Ayrıntılar

Dizi Haberleri Esaret dizisi tüm heyecanıyla devam ediyor. Orhun gerçekleri Hira’ya olduğu gibi anlattı. Hira, Nihan’ı öldürmediğini öğrendi. Orhun’un ona karşı tavrının neden değiştiğini öğrenmiş oldu. Şimdi iki tarafta gardını bırakıp oldukları gibi birbirine yaklaşacak! Peki gelecek bölümde neler olacak?

Hira Fenalaştı! Afife’nin Hira’dan bir torunu olacak diye ödü kopuyor. Kıza verdiği ilaçlardan dolayı Hira rahatsızlandı. Orhun daha önceden Hira’ya annesiyle ne konuştuğunu sormuş cevabını alamamıştı. Şimdi Orhun, Hira’ya zarar verdiği için annesini suçlamaya başlayacak.

Eda ve Perihan ise Orhun’un Hira’ya daha çok kapıldığını fark edecek. Bu durum karşısında ikili telaşlanacak ardından Hira’nın katil olduğu gerçeğini bir an önce gün yüzüne çıkarmayı amaçlayacak. Afife bu durumu öğrenirse konakta ayrı bir kıyamet kopacak desek yeridir. Hira’nın köle olması Afife’yi yeterince çıldırtıyorken, Hira’nın kızının katili olması ihtimali bile Afife’ye neler yaptırır düşünmek bile istemeyiz.

Tüm bu olayların ötesinde Orhun, Hira’nın üzerine titremeye başladı. Dediğimiz gibi Orhun büyük bir vicdan azabıyla karşı karşıya. Kimsesiz ve çaresiz köle Hira’nın geçmişte yaşadıkları bir yana kendisinin ona yaşattıklarını hatırlayınca utanç verici buluyor. Orhun artık Hira’ya evine gelmiş bir misafir gibi davranıp onu ailesine kavuşturmayı ümit ediyor.

Esaret 60 Bölüm Fragmanı Detayları Devam Ediyor! 3 Mart Cuma Esaret İzle!

Orhun ve Hira’nın elinde küçüklük fotoğrafından başka bir şeyi yoktur. İkili fotoğrafın çekildiği mahalleye gidip yakaladıkları ipuçlarını birleştirmeye çalışıyor. Bu uzun ve meşakkatli bir süreç. Hira gerçekten akrabalarına ulaşabilecek mi? İşin içine Hira’yı bir an önce konaktan göndermek isteyenlerin oyunları karışacak mı?

Orhun ve Hira şu anda birbirine bir şey hissetmiyor. Yavaş yavaş tanıma evresine yeni geçtiler. Orhun, Hira’ya olan önyargısını bırakırken Hira’da Orhun’un gerçek yüzünü görecek. İkili yeni yeni birbirini tanımaya başlayacak.

Esaret 61.Bölüm Tek Parça İzleme Linki

Esaret Konusu

Demirhanlı ailesinin veliahtı Orhun ve ömrü boyunca kölelik altında yaşayan Hira’nın intikamla yoğurulan aşkı, Kanal 7’nin büyük ilgi gören dizisi Esaret ile hafta içi her gün ekranlardaki yerini alıyor. Esaret; farklı hikayesi ile dikkat çekiyor.

Fedakar Dizisi Konusu Ne? Fedakar Dizisi Oyuncuları Kim?

Demirhanlı Konağı acı bir haberle sarsılır. Ailenin lideri, kudretli Orhun Demirhanlı’nın ikiz kız kardeşi, görev için gittiği Afrika’da korkunç bir cinayete kurban gider. Kız kardeşini almak için gittiği Afrika’da acı gerçekle yüzleşen Orhun, kardeşinin katillerini cezalandırmayı kafasına koyar. Yüreğindeki intikam ateşiyle hayatına devam etmeye çalışan Orhun, Afrika’dan dönerken içinde kor bir ateş, yanında ise köle bir kız olan Hira vardır. Bundan sonra ne dünya eskisi gibi olacaktır ne de Orhun Demirhanlı…

Kardeşinin intikamını almak isteyen Orhun ve vicdanının esiri olan Hira’nın öyküsü Esaret ile hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7’de…

Esaret Kadrosu

Mahassine Merabet

Cenk Torun

Ali Yağız Durmuş

Hilal Anay

Melahat Abbasova

Mustafa Şimşek

Zeki Ocak

Esra Demirci

Pervin Mert

Yağmur Çelik

Yaren Yıldırım

Kerem Tanık

Ceren Su Gülnaz Özçelik

Bülent Ergün

Başak Durmaz

Öncil Aktarıcı

Gözde Erdem

Sinem Karaçoban

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Bir cevap yazın