Esaret 59.Bölüm Fragmanı – Esaret 2 Mart Perşembe

Esaret 59

Orhun Gerçeği İtiraf Edecek mi?

Esaret 59.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 59.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 2 Mart Perşembe günü 59.bölümüyle ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 59.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 2 Mart Perşembe günü yaşanacaklar...

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 59 bölüm izleme detayları sizlerle.

Esaret 59
Esaret

Esaret 59 Fragmanı Dikkat Çeken Ayrıntılar

Dizi Haberleri Esaret dizisinde heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Orhun ve Hira geçmişe doğru yolculuğa çıktı. Hira için bu kolay bir yolculuk olmayacak. Zaman zaman bilinmez karışık durumlara yol açacak.

Orhun, Hira’nın geçmişini öğrenmek için büyük çaba sarf ediyor. Hira’nın çocukluk fotoğrafından ipucu yakalamaya çalışıyor. Vicdanının sesini susturmak için Hira’ya kendini borçlu hisseden Orhun, mahalle mahalle dolaşıyor. Afife ise ikilinin çok vakit geçirmesinden huzursuz.

Hira ve Meryem günler sonra karşılaşır. Orhun kendisini Hira’nın eşi olarak tanıtır. Hira her defasında Orhun’un bu kadar iyimser yaklaşmasına anlam veremez. Hira ve Meryem kardeş olabilir mi? İki yaralı kadının çok ortak yönü var!

Esaret 59 Bölüm Fragmanı Detayları Devam Ediyor! 2 Mart Perşembe Esaret İzle!

Hira daha fazla kafasındaki sesleri susturamayacak ve Orhun’dan aklındaki sorulara bir cevap vermesini isteyecek! Orhun, Hira’nın masum olduğunu, Nihan’ın katili olmadığını açıklamayı çok istiyor.

Perihan ve Eda ise Hira’nın katil haberini patlatma derdinde! Daha doğrusu bizzat Afife’nin kulağına kar suyu kaçırmayı planlıyorlar. Eda ise Orhun’a fena yakalanır! Orhun açıklama yapmadan önce gerçekler gün yüzüne çıkacak. Afife, Hira’nın katil olduğunu öğrenirse ortalığı tozu dumanına katacak.

Esaret 59.Bölüm Tek Parça İzleme Linki
Esaret Konusu

Demirhanlı ailesinin veliahtı Orhun ve ömrü boyunca kölelik altında yaşayan Hira’nın intikamla yoğurulan aşkı, Kanal 7’nin büyük ilgi gören dizisi Esaret ile hafta içi her gün ekranlardaki yerini alıyor. Esaret; farklı hikayesi ile dikkat çekiyor.

Fedakar Dizisi Konusu Ne? Fedakar Dizisi Oyuncuları Kim?

Demirhanlı Konağı acı bir haberle sarsılır. Ailenin lideri, kudretli Orhun Demirhanlı’nın ikiz kız kardeşi, görev için gittiği Afrika’da korkunç bir cinayete kurban gider. Kız kardeşini almak için gittiği Afrika’da acı gerçekle yüzleşen Orhun, kardeşinin katillerini cezalandırmayı kafasına koyar. Yüreğindeki intikam ateşiyle hayatına devam etmeye çalışan Orhun, Afrika’dan dönerken içinde kor bir ateş, yanında ise köle bir kız olan Hira vardır. Bundan sonra ne dünya eskisi gibi olacaktır ne de Orhun Demirhanlı…

Kardeşinin intikamını almak isteyen Orhun ve vicdanının esiri olan Hira’nın öyküsü Esaret ile hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7’de…

Esaret Kadrosu

Mahassine Merabet

Cenk Torun

Ali Yağız Durmuş

Hilal Anay

Melahat Abbasova

Mustafa Şimşek

Zeki Ocak

Esra Demirci

Pervin Mert

Yağmur Çelik

Yaren Yıldırım

Kerem Tanık

Ceren Su Gülnaz Özçelik

Bülent Ergün

Başak Durmaz

Öncil Aktarıcı

Gözde Erdem

Sinem Karaçoban

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Bir cevap yazın