Esaret 32.Bölüm Fragmanı 3 Ocak Salı

esaret 32

Kim Bu Adam! HİRA ŞOK OLDU!

Esaret 32.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 32.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 3 Ocak Salı günü 32.bölümüyle ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 32.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 2 Ocak Pazartesi günü yaşanacaklar...

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 32. bölüm izleme detayları sizlerle.

Esaret 20
Esaret

Dizi Haberleri Esaret dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Afife, Hira ile ilgili gerçekleri öğrenme konusunda kararlı. Orhun annesine verdikleri bu kozun başlarına ne işler açacağını defalarca söylemişti. Hira’nın hatası şimdiden pahalıya patlayacak gibi görünüyor. Nitekim Afife’nin Afrika’dan bulup getirdiği bu gizemli adam, Hira üzerinde büyük bir şok etkisi yarattı. Peki Esaret dizisinde gelecek bölüm neler olacak?

Hira’nın karanlık geçmişi! Afife’yi tek kelime ile anlatın deseler kesinlikle kararlılık derdik. Afife, Hira’nın geçmişini bulmak için tüm imkânlarını seferber etti. Nitekim Afife adım adım gerçeğe doğru ilerliyor. İşleri asıl karıştıracak ise Nihan’ın Afrika’dan arkadaşı olacak. Çünkü Hira’yı yakından tanıyan bu gizemli adam tüm gerçekleri açıklayabilir.

 Hira üzerine atılan iftirayı henüz açıklığa kavuşturamamışken birde gerçeği Afife’nin bilmesi demek onun için yolun sonu anlamına geliyor. Orhun ise içine düşeceği bu zor durumdan nasıl çıkacak o da ayrı bir konu!

Afife gerçeği öğrenecek mi? Tahminlerimiz bu gizemli adamın gerçeği Afife’ye anlatmayacağı yönünde. Orhun’un araya girerek bu durumu engelleyeceği. Ancak ne olursa olsun Afife asla vazgeçmeyecek. Ve günün sonunda Hira ve Nihan hakkındaki gerçekleri öğrenecek.

Peki işler o noktaya geldiğinde Hira’yı nasıl bir son bekliyor? Bu aşamada Hira’nın kendini bir şekilde Orhun’a ispatlaması gerekli. Çünkü bu konakta Hira’yı Afife’nin gazabından koruyabilecek tek kişi Orhun. Gelecek bölümlerde bu gerçekleşecek gibi görünüyor. Bunun en büyük kanıtı ise Orhun’un her geçen gün yaşadığı değişim.

Orhun Hira’ya baktığında eskisi gibi kardeşinin katili olan birini görmemeye başladı. Onun yerine masum güzel bir kızı görüyor. Hira’nın masumiyeti kanıtlandığında Orhun’un içten içe hissettiği duygularda ortaya çıkacak.

Esaret 32 Bölüm Fragmanı Detayları Devam Ediyor! 3 Ocak Salı Esaret İzle!

Bu duygular tahmin edeceğiniz üzere aşktan başka bir şey değil. Dizide ipler her geçen gün gerilirken çözüm noktası da bir o kadar yaklaşıyor. Esaret’in heyecan dolu bölümlerini şimdiden sabırsızlıkla bekliyoruz.

Esaret 30.Bölüm Tek Parça İzleme Linki

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri Episode 200 Trailer – December 4 Monday
  Hello Blood Flowers lovers… Baran and Dilan create a visual feast. We can’t get enough of their love anymore. What will happen in the 200th episode of Blood Flowers? You can also express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 200. Bölüm Fragmanı İzle – 4 Aralık Pazartesi
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor. Dizide tüm karakterler durdu Baran ve Dilan sahnede. Yakında Dilan’dan Baran’a baba oluyorsun sözlerini bekliyoruz.  Kan Çiçekleri 200.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Watch Kan Çiçekleri Episode 199 Trailer – December 1 Friday
  The trailer for Kan Çiçekleri Episode 199 is out, and the series continues on December 28th, Friday, on Kanal 7. The last episode highlighted Baran’s efforts to understand why Dilan behaved the way she did. What will unfold in Episode 199? Stay tuned for details in our coverage!
 • Kan Çiçekleri 199. Bölüm Fragmanı İzle – 1 Aralık Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor.Artık ikilinin aşklarına doyum olmuyor desek yeridir.  Kan Çiçekleri 199.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Watch Kan Çiçekleri Episode 198 Trailer – November 30 Thursday
  Hello Kan Çiçekleri fans! Baran and Dilan have embraced each other tightly amid their problems. It seems that it will take quite a while for Dilan to reach Sabiha. Dilan and Baran will knock on every door! Will each door they knock on lead them to her mother? What will happen in Episode 198 of Kan Çiçekleri? You can share your thoughts and opinions in the comments…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir