Esaret 137. Bölüm Fragmanı – Esaret 20 Haziran Salı

esaret-137

Orhun, Hira’ya Laf Soktu! 😂

Merhaba Esaret severler. Esaret dizisinde Orhun’un keyfi pek yerinde. Hira’nın tavırlarının aşk sebebiyle olduğunu sonunda anladı. Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Esaret 137.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 137.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 20 Haziran Salı günü 137 ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 137.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 20 Haziran Salı yaşanacaklar...

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 137 bölüm izleme detayları sizlerle.

Esaret 137
Esaret

Esaret 137 Fragmanı Yayınlandı mı?

Dizi Haberleri Esaret dizisinde Hira’nın uykuları kaçıyor. Kız alt tarafı aşık oldun üstelik aşık olduğun adamla da evlisin 😂 Şaşkoloz Hira’nın Orhun’a verdiği yanıtlar epey güldürüyor. Hira heyecandan eli ayağına dolanıyor resmen.

Hira, Orhun’a karşı bir şeyler hissetmediğini göstermeye çalışırken kalbinin onun için ne kadar fazla attığını gösteriyor. Bu süreçte umarız her şey tadında ilerler. Yanlış anlaşılma kaos kaldıracak bünyemiz kalmadı.

Eda son anda yine yırttı. Hala çöl faresi diye dolanıyor ortada. Orhun sanki sana kafasını kaldırıp hiç baktı mı? Konağa da yerleşmişsiniz zaten yaşıyorsunuz.

Nurşah abisinden şiir okumasını isterken, Orhun sadece 97’sinin aklında olduğunu vurguluyor. Böylece Hira, Orhun’un test sonucunu gördüğünü anlayacak. Zavallı bu şok karşısında dli tutulmasa bari!

Meryem cephesi yine darbelere doymuyor. Bu sefer sağlığıyla sınanan Meryem kendi kabuğuna mı çekilecek yoksa savaşacak mı?

Siz bu bölümü nasıl buldunuz? Yorumlarda buluşalım…💕

Esaret 137 Bölüm Fragmanı Detayları Devam Ediyor! 20 Haziran Salı Esaret İzle!

Esaret 137.Bölüm Tek Parça İzleme Linki
Esaret Konusu

Demirhanlı ailesinin veliahtı Orhun ve ömrü boyunca kölelik altında yaşayan Hira’nın intikamla yoğurulan aşkı, Kanal 7’nin büyük ilgi gören dizisi Esaret ile hafta içi her gün ekranlardaki yerini alıyor. Esaret; farklı hikayesi ile dikkat çekiyor.

Demirhanlı Konağı acı bir haberle sarsılır. Ailenin lideri, kudretli Orhun Demirhanlı’nın ikiz kız kardeşi, görev için gittiği Afrika’da korkunç bir cinayete kurban gider. Kız kardeşini almak için gittiği Afrika’da acı gerçekle yüzleşen Orhun, kardeşinin katillerini cezalandırmayı kafasına koyar. Yüreğindeki intikam ateşiyle hayatına devam etmeye çalışan Orhun, Afrika’dan dönerken içinde kor bir ateş, yanında ise köle bir kız olan Hira vardır. Bundan sonra ne dünya eskisi gibi olacaktır ne de Orhun Demirhanlı…

Kardeşinin intikamını almak isteyen Orhun ve vicdanının esiri olan Hira’nın öyküsü Esaret ile hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7’de…

esaret 137

Yüz Yıllık Mucize konusu ne? Yüz Yıllık Mucize oyuncuları kimler?

Kraliçe dizisi konusu ne? Kraliçe dizisine dair tüm ayrıntılar…

Fedakar Dizisi Konusu Ne? Fedakar Dizisi Oyuncuları Kim?

Esaret Kadrosu

Mahassine Merabet

Cenk Torun

Ali Yağız Durmuş

Hilal Anay

Melahat Abbasova

Mustafa Şimşek

Zeki Ocak

Esra Demirci

Pervin Mert

Yağmur Çelik

Yaren Yıldırım

Kerem Tanık

Ceren Su Gülnaz Özçelik

Bülent Ergün

Başak Durmaz

Öncil Aktarıcı

Gözde Erdem

Sinem Karaçoban