Esaret 117. Bölüm Fragmanı – Esaret 23 Mayıs Salı

esaret-117

Kırık Kalpler…

Merhaba Esaret severler. Kenan evlendi, Hira ise boşanmak istedi. Esaret dizisinde kırık kalpler zamanı…Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Esaret 117.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 117.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 23 Mayıs Salı günü 117.bölümüyle ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 117.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 23 Mayıs Salı yaşanacaklar...

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 117 bölüm izleme detayları sizlerle.

Esaret 117
Esaret

Esaret 117 Fragmanı Yayınlandı mı?

Dizi Haberleri Esaret dizisinde Meryem’in nikaha yetişip bu kez Kenan’ı kurtaracağını düşündük lakin yanıldık. Meryem geldiğimiz şu bölüme kadar kendi içinde yaşadı sustu. Hiçbir atak göremedik. Zaten tuhaf kılıklı babası için Kenan’ı bırakıp evlenmesinden anlamalıydık. Meryem’in Şebnem kadar heyecanı olsaydı bu hikaye bambaşka olabilirdi. Burda biraz Meryem’e kırgınız… Kendi seçimlerini kendi yaptı ve sonuçlarına katlanmalı.

Vuslat bile Meryem ile ilgili gerçeği öğrendiğinde hemen u dönüşü yaptı ve aniden sevimli bir karaktere dönüştü. Meryem onun hatrına bile koşup nikaha engel olabilirdi. Vuslat kardeşine baskı yaptığı için çok pişman. Meryem bir kere Harika’nın gerçek yüzünü biliyor. Bunu bilirken bile en azından Kenan’la konuşabilirdi.

Afife ve Eda ise Hira’ya sözlü saldırılara başladı. Hira saf, temiz kalbiyle Ali’yi düşünüyor. Ali için bir karar verdi ve konakta kalmayı seçti. En azından Nihan’a vefa borcu olduğunu hissetti ve Ali’yle yakından ilgilenmek istiyor.

Orhun, Hira’nın kalmasına sevinirken sevinci kursağında kaldı. Hira yakında boşanacaklarını Orhun’a iletti. Orhun’sa beklemediği bu yanıttan sonra epey içlendi. Ama aklını kullanırsa Hira’nın kalbini kolayca kazanabilir.

Siz bu bölümü nasıl buldunuz? Yorumlarda buluşalım…💕

Esaret 117 Bölüm Fragmanı Detayları Devam Ediyor! 23 Mayıs Salı Esaret İzle!

Esaret 117.Bölüm Tek Parça İzleme Linki
Esaret Konusu

Demirhanlı ailesinin veliahtı Orhun ve ömrü boyunca kölelik altında yaşayan Hira’nın intikamla yoğurulan aşkı, Kanal 7’nin büyük ilgi gören dizisi Esaret ile hafta içi her gün ekranlardaki yerini alıyor. Esaret; farklı hikayesi ile dikkat çekiyor.

Demirhanlı Konağı acı bir haberle sarsılır. Ailenin lideri, kudretli Orhun Demirhanlı’nın ikiz kız kardeşi, görev için gittiği Afrika’da korkunç bir cinayete kurban gider. Kız kardeşini almak için gittiği Afrika’da acı gerçekle yüzleşen Orhun, kardeşinin katillerini cezalandırmayı kafasına koyar. Yüreğindeki intikam ateşiyle hayatına devam etmeye çalışan Orhun, Afrika’dan dönerken içinde kor bir ateş, yanında ise köle bir kız olan Hira vardır. Bundan sonra ne dünya eskisi gibi olacaktır ne de Orhun Demirhanlı…

Kardeşinin intikamını almak isteyen Orhun ve vicdanının esiri olan Hira’nın öyküsü Esaret ile hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7’de…

esaret 89

Yüz Yıllık Mucize konusu ne? Yüz Yıllık Mucize oyuncuları kimler?

Kraliçe dizisi konusu ne? Kraliçe dizisine dair tüm ayrıntılar…

Fedakar Dizisi Konusu Ne? Fedakar Dizisi Oyuncuları Kim?

Esaret Kadrosu

Mahassine Merabet

Cenk Torun

Ali Yağız Durmuş

Hilal Anay

Melahat Abbasova

Mustafa Şimşek

Zeki Ocak

Esra Demirci

Pervin Mert

Yağmur Çelik

Yaren Yıldırım

Kerem Tanık

Ceren Su Gülnaz Özçelik

Bülent Ergün

Başak Durmaz

Öncil Aktarıcı

Gözde Erdem

Sinem Karaçoban

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir