Esaret 115. Bölüm Fragmanı – Esaret 19 Mayıs Cuma

esaret 115

Hira’nın Konak Ziyareti Ürküttü!

Merhaba Esaret severler. Orhun’un çabalarına rağmen Hira geri adım atmaz. Ama Ali sevgisi Hira’ya baskın gelir e eve ziyarette bulunur. Bu durum karşısında tepkisini koymak isteyen Afife, Orhun engeline takılır. Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Esaret 115.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 115.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 19 Mayıs Cuma günü 115.bölümüyle ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 115.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 19 Mayıs Cumayaşanacaklar...

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 115 bölüm izleme detayları sizlerle.

Esaret 115
Esaret

Esaret 115 Fragmanı Yayınlandı mı?

Dizi Haberleri Hira, Ali’yi görmek için konağa döner. Orhun ve Hira, Ali üzerinden özlemlerini dile getirir. Hira burdaki yaşamı özlerken, Orhun’da Hira’nın varlığına alışmıştır. Orhun’un eve döndüğünde Hira’yı her yerde görmeye başlaması, Afife’nin Hira’nın eşyalarını toplatmasında Orhun’un tepkisini iyi hatırlıyoruz.

Hira’nın kısa ziyareti bile Eda ve Afife’yi küplere bindirir. Kimseye zararı olmayan Hira’nın etkisi konakta büyüktür. Afife evde kendi kurallarını saydırırken bu kez Orhun engeline takılır. Orhun, Afife’ye durması gereken yeri gösterir.

Harika’nın derdi yıldırım nikahı! Bir an önce Kenan’la evlenme derdinde. Bu kez uyanan ise Meryem… İster misiniz Meryem nikahı bassın!

Orhun, Hira’nın ayakları üzerinde duruşunu izliyor ve çekiniyor. Hira’yı ebediyen kaybetmekten korkuyor. Sonunda onsuz olamayacağını itiraf ediyor. Ama Hira kolay kolay konağa dönmeyecektir!

Siz bu bölümü nasıl buldunuz? Yorumlarda buluşalım…💕

Esaret 115 Bölüm Fragmanı Detayları Devam Ediyor! 19 Mayıs Cuma Esaret İzle!

Esaret 115.Bölüm Tek Parça İzleme Linki
Esaret Konusu

Demirhanlı ailesinin veliahtı Orhun ve ömrü boyunca kölelik altında yaşayan Hira’nın intikamla yoğurulan aşkı, Kanal 7’nin büyük ilgi gören dizisi Esaret ile hafta içi her gün ekranlardaki yerini alıyor. Esaret; farklı hikayesi ile dikkat çekiyor.

Demirhanlı Konağı acı bir haberle sarsılır. Ailenin lideri, kudretli Orhun Demirhanlı’nın ikiz kız kardeşi, görev için gittiği Afrika’da korkunç bir cinayete kurban gider. Kız kardeşini almak için gittiği Afrika’da acı gerçekle yüzleşen Orhun, kardeşinin katillerini cezalandırmayı kafasına koyar. Yüreğindeki intikam ateşiyle hayatına devam etmeye çalışan Orhun, Afrika’dan dönerken içinde kor bir ateş, yanında ise köle bir kız olan Hira vardır. Bundan sonra ne dünya eskisi gibi olacaktır ne de Orhun Demirhanlı…

Kardeşinin intikamını almak isteyen Orhun ve vicdanının esiri olan Hira’nın öyküsü Esaret ile hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7’de…

esaret 89

Yüz Yıllık Mucize konusu ne? Yüz Yıllık Mucize oyuncuları kimler?

Kraliçe dizisi konusu ne? Kraliçe dizisine dair tüm ayrıntılar…

Fedakar Dizisi Konusu Ne? Fedakar Dizisi Oyuncuları Kim?

Esaret Kadrosu

Mahassine Merabet

Cenk Torun

Ali Yağız Durmuş

Hilal Anay

Melahat Abbasova

Mustafa Şimşek

Zeki Ocak

Esra Demirci

Pervin Mert

Yağmur Çelik

Yaren Yıldırım

Kerem Tanık

Ceren Su Gülnaz Özçelik

Bülent Ergün

Başak Durmaz

Öncil Aktarıcı

Gözde Erdem

Sinem Karaçoban

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir