Esaret 112. Bölüm Fragmanı – Esaret 16 Mayıs Salı

esaret 112

Hira’ya Dair İzler Siliniyor!

Merhaba Esaret severler. Konakta Hira’ya dair izler siliniyor! Peki Orhun kendi izlerini silebilecek mi? Hira yalnızlığının çıkış yolunu nasıl bulacak? Kenan evlenmekten vazgeçecek mi? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Esaret 112.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 112.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 16 Mayıs Salı günü 112.bölümüyle ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 112.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 16 Mayıs Salı yaşanacaklar...

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 112 bölüm izleme detayları sizlerle.

Esaret 112
Esaret

Esaret 112 Fragmanı Yayınlandı mı?

Dizi Haberleri Esaret dizisinde Hira kölelikten kurtuldu. Parangalarını attı ve özgürlüğüne kavuştu. Afife ise Hira’nın izlerini bile konaktan silme derdinde. Bu kıza o derece kinlenmiş durumda. Ama bunlar daha iyi günlerin Afife!

Hira’nın peşine hemen kötü adamlar takılyor. Orhun, Hira yalnız ve çaresizken onu tek bırakmıyor. Sürekli takipte. Kahramanlık yapıp Hira’yı kurtarıyor. Orhun yeniden Hira’yı evine götürme teklifinde bulunuyor fakat Hira ona kırgın. Gerçeği bildiği halde saklaması kafasında soru işaretleri oluşturdu. Bu yüzden Orhun’un teklifini reddediyor ve dik duruş sergiliyor.

İstanbulda Hira’nın gidebileceği tek yer Meryem’in yanıydı. Öyle de oldu. Hira kendisini Meryem’in yanında buldu. Hira’nın kardeşlerine ulaşması, mahallesine kavuşması güzel bir adım oldu en azından.

Meryem ve Kenan geçmişe dair konuşulmayanları konuşacak ve cevapsız sorular cevabını bulacaktır. Peki bu Meryem ve Kenan’ın bir araya gelmesi için yeterli bir sebep mi? Hayır, çünkü Kenan çok bekledi ve yeni bir karar alarak Harika’ya söz verdi. Kenan kolay kolay sözünden dönemeyecek gibi duruyor. Meryem’de kendi kabuğundan bir türlü çıkamıyor. Burada sanki biraz Meryem’in çaba göstermesi gerekli gibi bir izlenim var.

Siz bu bölümü nasıl buldunuz? Yorumlarda buluşalım…💕

Esaret 112 Bölüm Fragmanı Detayları Devam Ediyor! 16 Mayıs Salı Esaret İzle!

Esaret 112.Bölüm Tek Parça İzleme Linki
Esaret Konusu

Demirhanlı ailesinin veliahtı Orhun ve ömrü boyunca kölelik altında yaşayan Hira’nın intikamla yoğurulan aşkı, Kanal 7’nin büyük ilgi gören dizisi Esaret ile hafta içi her gün ekranlardaki yerini alıyor. Esaret; farklı hikayesi ile dikkat çekiyor.

Demirhanlı Konağı acı bir haberle sarsılır. Ailenin lideri, kudretli Orhun Demirhanlı’nın ikiz kız kardeşi, görev için gittiği Afrika’da korkunç bir cinayete kurban gider. Kız kardeşini almak için gittiği Afrika’da acı gerçekle yüzleşen Orhun, kardeşinin katillerini cezalandırmayı kafasına koyar. Yüreğindeki intikam ateşiyle hayatına devam etmeye çalışan Orhun, Afrika’dan dönerken içinde kor bir ateş, yanında ise köle bir kız olan Hira vardır. Bundan sonra ne dünya eskisi gibi olacaktır ne de Orhun Demirhanlı…

Kardeşinin intikamını almak isteyen Orhun ve vicdanının esiri olan Hira’nın öyküsü Esaret ile hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7’de…

esaret 89

Yüz Yıllık Mucize konusu ne? Yüz Yıllık Mucize oyuncuları kimler?

Kraliçe dizisi konusu ne? Kraliçe dizisine dair tüm ayrıntılar…

Fedakar Dizisi Konusu Ne? Fedakar Dizisi Oyuncuları Kim?

Esaret Kadrosu

Mahassine Merabet

Cenk Torun

Ali Yağız Durmuş

Hilal Anay

Melahat Abbasova

Mustafa Şimşek

Zeki Ocak

Esra Demirci

Pervin Mert

Yağmur Çelik

Yaren Yıldırım

Kerem Tanık

Ceren Su Gülnaz Özçelik

Bülent Ergün

Başak Durmaz

Öncil Aktarıcı

Gözde Erdem

Sinem Karaçoban

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir