Esaret 104. Bölüm Fragmanı – Esaret 4 Mayıs Perşembe

esaret-104

Hira Kardeşlerine Kavuşsun!

Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın arası sıfırdan yalansız ve tüm çıplaklığıyla yeniden filizleniyor. Eda erken havalandı ama erken çakılacak! Hira ve kardeşleri ne zaman kavuşacak! Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Esaret 104.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 104.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 4 Mayıs Perşembe günü 104.bölümüyle ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 104.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 4 Mayıs Perşembe yaşanacaklar...

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 104 bölüm izleme detayları sizlerle.

Esaret 104
Esaret

Esaret 104 Fragmanı Yayınlandı mı?

Dizi Haberleri Esaret dizisinde Orhun, Hira’yı aklamanın yollarını arıyor. Bunu da yalnız Hira için yaptığını belirtiyor. Orhun zaten annesini ikna için çabalayacak biri değil. Ama Hira’nın mutsuz olması kendi yüzünden olduğu için bunu düzeltmek istiyor.

Hira’yı Meryem’le kardeş çıkacak diye beklerken Kenan ve cadı ablası çıktı. Hira ile abla ilk temasını gerçekleştiriyor. İlerde üçlünün kavuşma sahnelerinde ise hazırlayın mendilleri hayali bile tüyleri diken diken ediyor.

Harika cadısına ise Kenan’ın güzel bir tepki koymasını bekliyoruz. Göz göre göre sırf evlenmek için kendini ateşe atmak nedir?

Eda erken havalandı ama yere hızlı çakılacak belli oldu. Yaptığı kötülükler ayaklarına dolanacak. Orhun’a giden mesaj da bunu kanıtladı. O video Orhun’un eline geçene kadar bakalım kaç takla atılacak?

Siz bu bölümü nasıl buldunuz? Yorumlarda buluşalım…💕

Esaret 104 Bölüm Fragmanı Detayları Devam Ediyor! 4 Mayıs Perşembe Esaret İzle!

Esaret 104.Bölüm Tek Parça İzleme Linki
Esaret Konusu

Demirhanlı ailesinin veliahtı Orhun ve ömrü boyunca kölelik altında yaşayan Hira’nın intikamla yoğurulan aşkı, Kanal 7’nin büyük ilgi gören dizisi Esaret ile hafta içi her gün ekranlardaki yerini alıyor. Esaret; farklı hikayesi ile dikkat çekiyor.

Demirhanlı Konağı acı bir haberle sarsılır. Ailenin lideri, kudretli Orhun Demirhanlı’nın ikiz kız kardeşi, görev için gittiği Afrika’da korkunç bir cinayete kurban gider. Kız kardeşini almak için gittiği Afrika’da acı gerçekle yüzleşen Orhun, kardeşinin katillerini cezalandırmayı kafasına koyar. Yüreğindeki intikam ateşiyle hayatına devam etmeye çalışan Orhun, Afrika’dan dönerken içinde kor bir ateş, yanında ise köle bir kız olan Hira vardır. Bundan sonra ne dünya eskisi gibi olacaktır ne de Orhun Demirhanlı…

Kardeşinin intikamını almak isteyen Orhun ve vicdanının esiri olan Hira’nın öyküsü Esaret ile hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7’de…

esaret 89

Yüz Yıllık Mucize konusu ne? Yüz Yıllık Mucize oyuncuları kimler?

Kraliçe dizisi konusu ne? Kraliçe dizisine dair tüm ayrıntılar…

Fedakar Dizisi Konusu Ne? Fedakar Dizisi Oyuncuları Kim?

Esaret Kadrosu

Mahassine Merabet

Cenk Torun

Ali Yağız Durmuş

Hilal Anay

Melahat Abbasova

Mustafa Şimşek

Zeki Ocak

Esra Demirci

Pervin Mert

Yağmur Çelik

Yaren Yıldırım

Kerem Tanık

Ceren Su Gülnaz Özçelik

Bülent Ergün

Başak Durmaz

Öncil Aktarıcı

Gözde Erdem

Sinem Karaçoban

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir