Esaret 103. Bölüm Fragmanı – Esaret 3 Mayıs Çarşamba

esaret-103

Orhun Bu Savaşta Nerede Duracak?

Merhaba Esaret severler. Esaret’te her şey beklediğimiz gibi ilerliyor. Orhun öğrendiği bilgi elinde patladı ve kimseyi inandıramadı. Hira ve Orhun’u bekleyen zorlu günler Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Esaret 103.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 103.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 3 Mayıs Çarşamba günü 103.bölümüyle ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 103.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 3 Mayıs Çarşamba yaşanacaklar...

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 103 bölüm izleme detayları sizlerle.

Esaret 103
Esaret

Esaret 103 Fragmanı Yayınlandı mı?

Dizi Haberleri Esaret’te her şey beklediğimiz gibi gelişti. Gerçek olmayan gerçekler ortaya çıktı ve Orhun kimseyi inandıramadı. Orhun gerçekleri anlatacak diye beklerken o tren çoktan kaçtı.

Orhun ev halkına görüntüleri izletiyor ve Eda’nın dokunuşları sayesinde kimseyi inandıramıyor. Üstelik Hira da bu konuda Orhun’un doğru söyleyip söylemediğini anlamıyor. Orhun kendisini korumak için böyle bir yol mu seçti diye düşünmekten kendisini alıkoyamıyor.

Hira hastaneye kaldırıldığına göre evdekilerden epey psikolojik şiddet görüyor ki hastanelik oluyor. Boynunda Afife’nin darbeleri de belli oluyor.

Afife ise tüm bu olanlardan sonra eline koz geçmiş gibi hissediyor ve zeytinyağı gibi üste çıkıp Hira’nın üzerine gitmeye başlayacak. Perihan ve Eda ise bu durumdan son derece memnun. İstedikleri emele kavuştular. Afife konağı Hira’ya dar ederken herhalde Eda’da telli duvaklı Orhun’la evlenecek. Bu anne kız gerçekten çok garip.

Meryem’in babasını izlemeye kimin tahammülü var? Şimdi de Kenan’ı kaptırdığı için kahroldu adamcağız.

Siz bu bölümü nasıl buldunuz? Yorumlarda buluşalım…💕

Esaret 103 Bölüm Fragmanı Detayları Devam Ediyor! 3 Mayıs Çarşamba Esaret İzle!

Esaret 103.Bölüm Tek Parça İzleme Linki
Esaret Konusu

Demirhanlı ailesinin veliahtı Orhun ve ömrü boyunca kölelik altında yaşayan Hira’nın intikamla yoğurulan aşkı, Kanal 7’nin büyük ilgi gören dizisi Esaret ile hafta içi her gün ekranlardaki yerini alıyor. Esaret; farklı hikayesi ile dikkat çekiyor.

Demirhanlı Konağı acı bir haberle sarsılır. Ailenin lideri, kudretli Orhun Demirhanlı’nın ikiz kız kardeşi, görev için gittiği Afrika’da korkunç bir cinayete kurban gider. Kız kardeşini almak için gittiği Afrika’da acı gerçekle yüzleşen Orhun, kardeşinin katillerini cezalandırmayı kafasına koyar. Yüreğindeki intikam ateşiyle hayatına devam etmeye çalışan Orhun, Afrika’dan dönerken içinde kor bir ateş, yanında ise köle bir kız olan Hira vardır. Bundan sonra ne dünya eskisi gibi olacaktır ne de Orhun Demirhanlı…

Kardeşinin intikamını almak isteyen Orhun ve vicdanının esiri olan Hira’nın öyküsü Esaret ile hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7’de…

esaret 89

Yüz Yıllık Mucize konusu ne? Yüz Yıllık Mucize oyuncuları kimler?

Kraliçe dizisi konusu ne? Kraliçe dizisine dair tüm ayrıntılar…

Fedakar Dizisi Konusu Ne? Fedakar Dizisi Oyuncuları Kim?

Esaret Kadrosu

Mahassine Merabet

Cenk Torun

Ali Yağız Durmuş

Hilal Anay

Melahat Abbasova

Mustafa Şimşek

Zeki Ocak

Esra Demirci

Pervin Mert

Yağmur Çelik

Yaren Yıldırım

Kerem Tanık

Ceren Su Gülnaz Özçelik

Bülent Ergün

Başak Durmaz

Öncil Aktarıcı

Gözde Erdem

Sinem Karaçoban

Bir yanıt yazın