Emanet Legacy Episode 257 Promo

legacy 257

Will Seher be able to tell Yaman that she is ready?

Channel 7’s daily series Emanet, which the audience is looking forward to, is starting a new week with Turkey’s most watched daily series. The days when what happened in the Kırıklı mansion will cut family members like a knife are approaching. Determined to reveal Canan’s true face, Yaman continues his research silently.

Yaman took his mother to the past and reminded him of what he had done to his three siblings where he left them. Yaman confronted Canan with this move he made in order to be sure of what his mother had told Ziya. Although Canan lies to leave the house again, Yaman thinks to keep her close.

Will Canan Really Be Sick? While Yaman decides to bring a doctor from abroad for his mother, he warns Seher to be careful in this regard. Zuhal is waking up about Canan and will try to reach her phone.

Canan, on the other hand, continues to see herself as the queen of the Kırıklı Mansion. He mentions Fikret’s name while saying that he will destroy Yaman and his family. Canan also shares the good news with someone named Kerem.

Seher thinks she is ready to spend a good night with Yaman. So how will he tell this to Yaman now? Will this night end well or will new events begin again?

¿Podrá Seher decirle a Yaman que está lista?

La serie diaria de Channel 7, Emanet, que la audiencia espera, está comenzando una nueva semana con la serie diaria más vista de Turquía. Se acercan los días en que lo que sucedió en la mansión Kırıklı cortará a los miembros de la familia como un cuchillo. Decidido a revelar el verdadero rostro de Canan, Yaman continúa su investigación en silencio.

Yaman llevó a su madre al pasado y le recordó lo que les había hecho a sus tres hermanos donde los había dejado. Yaman confrontó a Canan con este movimiento que hizo para estar seguro de lo que su madre le había dicho a Ziya. Aunque Canan miente para salir de casa de nuevo, Yaman piensa en mantenerla cerca.

¿Canan realmente estará enfermo? Mientras Yaman decide traer un médico del extranjero para su madre, advierte a Seher que tenga cuidado al respecto. Zuhal se está despertando sobre Canan e intentará comunicarse con su teléfono.

Canan, por otro lado, sigue viéndose a sí misma como la reina de la mansión Kırıklı. Menciona el nombre de Fikret mientras dice que destruirá a Yaman y su familia. Canan también comparte las buenas noticias con alguien llamado Kerem.

Seher cree que está lista para pasar una buena noche con Yaman. Entonces, ¿cómo le dirá esto a Yaman ahora? ¿Terminará bien esta noche o volverán a empezar nuevos eventos?

Seher conseguirá dizer a Yaman que ela está pronta?

A série diária Emanet do Canal 7, pela qual o público está ansioso, está começando uma nova semana com a série diária mais assistida da Turquia. Os dias em que o que aconteceu na mansão Kırıklı cortará membros da família como uma faca estão se aproximando. Determinado a revelar a verdadeira face de Canan, Yaman continua sua pesquisa silenciosamente.

Yaman levou sua mãe ao passado e o lembrou do que tinha feito a seus três irmãos onde os havia deixado. Yaman confrontou Canan com este movimento que ele fez para ter certeza do que sua mãe havia dito a Ziya. Embora Canan minta para sair de casa novamente, Yaman pensa em mantê-la por perto.

Canan ficará realmente doente? Enquanto Yaman decide trazer um médico do exterior para sua mãe, ele avisa Seher para ter cuidado a esse respeito. Zuhal está acordando sobre Canan e tentará alcançar o telefone dela.

Canan, por outro lado, continua a se ver como a rainha da Mansão Kırıklı. Ele menciona o nome de Fikret ao dizer que destruirá Yaman e sua família. Canan também compartilha a boa notícia com alguém chamado Kerem.

Seher acha que ela está pronta para passar uma boa noite com Yaman. Então, como ele vai dizer isso a Yaman agora? A noite vai acabar bem ou novos eventos recomeçarão?

 • Sıcak Saatler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Sedat Yalçın, gözü pek bir televizyon gazetecisiydi. Zorlu ve gizemli maceraların içine girmekten geri durmayan bir karakterdi. Buket Hazal ise Sedat Yalçın’ın ekibine yeni dahil olan bir gazeteci olarak giriş yaptı. Önce sürtüşmelerle tanışan arkadaşlıklar, daha sonra aşka dönüşmüştü. Remzi Baba, Cehennem Cevdet, Komiser Doğan, gazeteci Coşkun, Ayşe ve diğer karakterler unutulmayanların arasına girmeyi başarmıştı. Biliyorsunuz ki Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ’un aşkı bu diziyle başlamıştı.
 • Bizimkiler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  1989-2002 yılları arasında tam 13 sezon boyunca Türk televizyon tarihinde yerini alan Bizimkiler, yaşadığı apartman dairesindeki komşuluk ilişkilerini anlatarak unutulmazlar arasına girmiştir. Türk televizyonculuk tarihinin en uzun süren dizilerinden biri olan Bizimkiler, özellikle 80’lerin sonu ve 90’ların başında büyüyen bir neslin hafızasında özel bir yer edinmiştir.
 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir