Emanet 257.Bölüm Fragmanı – 22 Kasım Salı

Emanet 257

Seher, Yaman’a Hazır Olduğunu Söyleyebilecek Mi?

Emanet 257.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 257.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 257.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7’nin günlük dizisi izleyicilerin dört gözle beklediği Emanet, Türkiye’nin en çok seyredilen günlük dizisi yeni bir haftaya daha başlıyor. Kırımlı konağında yaşanılanların aile bireylerini adeta bir bıçak gibi keseceği günler yakınlaşıyor. Canan’ın gerçek yüzünü ortaya çıkarmakta kararlı olan Yaman sessizce araştırmalarını sürdürür.

 Yaman, annesini geçmişe götürmüş, üç kardeşi bıraktığı yerde ona yaptıklarını hatırlatmıştı. Annesinin Ziya’ya söylediklerinden emin olabilmek adına yaptığı bu hamle ile Yaman, Canan ile yüzleşmişti. Canan yine evden ayrılma yalanları atsa da Yaman onu yakınında tutmayı düşünüyor.

Canan Gerçekten Hasta mı Olacak? Canan gelişi güzel o kadar çok ilaç içiyor ki sonunda gerçekten hasta olacak gibi duruyor.Yaman, annesi için yurt dışından doktor getirmeye karar verirken bu konuda da Seher’i dikkatli olması konusunda tembihliyor. Zuhal ise Canan konusunda uyanışa geçiyor ve onun telefonuna ulaşmaya çalışacak.

Canan ise kendini Kırımlı Konağı’nın kraliçesi olarak görmeye devam ediyor. Yaman ve ailesini yok edeceğini söylerken Fikret’in adını geçiriyor. Canan ayrıca güzel haberi Kerem adında biriyle paylaşıyor.

Seher de Yaman ile güzel bir gece geçirmek için hazır olduğunu düşünüyor. Peki şimdi bunu Yaman’a nasıl söyleyecek? Bu gece güzel bir şekilde sonlanacak mı yoksa yine yeni olaylar mı baş gösterecek?

 • Her Halimle Sev 7.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Her Halimle Sev 7. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 7. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 7.bölüm özetinde Sonam ve Nityam’ın düğününde birçok sorun çıkmaya devam eder. Bu durum Vedika’yı şüphelendirir. Her Halimle Sev 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 15.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Öylesine Derin 15. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 15. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 15.bölüm özetinde Selma Begüm artık Haya’nın eve dönmesine Öylesine Derin 15.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 6.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Her Halimle Sev 6. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 6. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 6.bölüm özetinde Sonam, Shivam’a komplo kurarak ondan kurtulur. Düğün ritüellerinde burçlarla ilgili bir anda Sonam ve Ratna yeni bir krizin eşiğine gelir. Her Halimle Sev 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 14.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Öylesine Derin 14. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 14. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 14.bölüm özetinde Haya’nın planı başarılı olsa da kendisi evden gönderilmiştir. Öylesine Derin 14.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 5.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Nefes 5. Bölüm Full İzle. Nefes 5.bölümde neler olacak? Nefes 5.bölüm özetinde Kiran ne yaptı etti ve sonunda dilediği gibi evlenmeyi başardı. Nefes 5.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın