Emanet 257.Bölüm Fragmanı – 22 Kasım Salı

Emanet 257

Seher, Yaman’a Hazır Olduğunu Söyleyebilecek Mi?

Emanet 257.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 257.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 257.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7’nin günlük dizisi izleyicilerin dört gözle beklediği Emanet, Türkiye’nin en çok seyredilen günlük dizisi yeni bir haftaya daha başlıyor. Kırımlı konağında yaşanılanların aile bireylerini adeta bir bıçak gibi keseceği günler yakınlaşıyor. Canan’ın gerçek yüzünü ortaya çıkarmakta kararlı olan Yaman sessizce araştırmalarını sürdürür.

 Yaman, annesini geçmişe götürmüş, üç kardeşi bıraktığı yerde ona yaptıklarını hatırlatmıştı. Annesinin Ziya’ya söylediklerinden emin olabilmek adına yaptığı bu hamle ile Yaman, Canan ile yüzleşmişti. Canan yine evden ayrılma yalanları atsa da Yaman onu yakınında tutmayı düşünüyor.

Canan Gerçekten Hasta mı Olacak? Canan gelişi güzel o kadar çok ilaç içiyor ki sonunda gerçekten hasta olacak gibi duruyor.Yaman, annesi için yurt dışından doktor getirmeye karar verirken bu konuda da Seher’i dikkatli olması konusunda tembihliyor. Zuhal ise Canan konusunda uyanışa geçiyor ve onun telefonuna ulaşmaya çalışacak.

Canan ise kendini Kırımlı Konağı’nın kraliçesi olarak görmeye devam ediyor. Yaman ve ailesini yok edeceğini söylerken Fikret’in adını geçiriyor. Canan ayrıca güzel haberi Kerem adında biriyle paylaşıyor.

Seher de Yaman ile güzel bir gece geçirmek için hazır olduğunu düşünüyor. Peki şimdi bunu Yaman’a nasıl söyleyecek? Bu gece güzel bir şekilde sonlanacak mı yoksa yine yeni olaylar mı baş gösterecek?

 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!
 • Harry Potter Oyuncularının Büyülü Değişimi: Filmdeki ve Şimdiki Halleri
  J.K. Rowling’in büyülü dünyasından uyarlanan Harry Potter serisi, 2002 yılında başlayarak sekiz filmlik bir serüvene dönüştü. O dönemde çocuk oyuncular olan yıldızlar, şimdi kariyerlerinde parlayan yetişkinler haline geldi. İşte Harry Potter serisinin oyuncularının filmdeki ve şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir