Emanet 488 Bölüm Fragmanı İzle! 27 Aralık Salı

Emanet 488

Nedim Nana’ya Zorla Sahip Olmak İsteyecek!

Emanet 488.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 488 fragmanı geldi. Emanet 488.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 488.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Emanet 488. bölüm 27 Aralık Salı günü yayınlandı. Emanet gelecek bölüm tüyoları sizlerle.

emanet nana
emanet nana

Dizi Haberleri Emanet dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Nana konağın hizmetçisinin oyununa gelerek konaktan ayrılmıştı. Ancak Yaman bu duruma dayanamadı. Nana’nın gitmesine izin vermedi. Yaman konağa geri dönerken hepimizin aklında tek bir soru var. Şimdi ne olacak? Gelecek bölüm tahminlerimiz özetimizde…

Yüzükler ilk işaret! Nana’nın geri dönüşü konakta mutluluk yarattı. En başta Yusuf olmak üzere herkes çok sevindi. Konakta üzülen iki kişi var. Biri Nedim diğeri ise konağın hizmetçisi. 

Yaman için ise bu geri dönüş büyük bir kafa karışıklığı yarattı. Nana ile gelecekleri ne olacak? Yaman’ın bu düşüncesi bile Nana’ya olan aşkının açık ilanı. Ancak geçmişi bir anda silmek elbette mümkün değil. Seher’in anıları kolay silinmeyecek.

Nedim yeni belamız! Yaman ve Nana için şimdilik hızlı bir ilerleme olmayacak. Ancak çiftimiz her geçen gün aşka doğru ilerleyecekler. Burada yeni düşmanımız ise Nedim olacak. 

Emanet 488.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 27 Aralık Salı Emanet’te Yaşanacaklar!

Nana’ya olan aşkı Nesin’in adeta gözlerini kör etmiş durumda. Gelecek bölümlerde Nedim gizli planları ile ortalığı karıştıracak. Ancak her zaman dediğimiz gibi kötülükler dizide çiftimizi her zamma birleştirmiştir. Bu durum yine tahmin ettiğimiz etkiyi sağlayacak. 

Gelecek bölümler de yaşanacak bu zorluklar Nana ve Yaman’ı birbirine daha da yakınlaştıracak. Çok yakında çiftimi için  evlilik kararı alırsak şaşırmayın. Nana ve Yaman’ın evliliği muhteşem olacak! Heyecanla bu bölümleri bekliyoruz.

Emanet 484.Bölüm – 21 Aralık Çarşamba Tek Parça İzle

Emanet Dizisinin Konusu

Emanet dizisi üçüncü sezonuyla devam ediyor. Sıla Türkoğlu’nun yani Seher karakterinin dizide ölüp karaktere vedasının ardından Yaman ve Yusuf’un yası ekranlara geliyor.

Bir yanda mutluluğu yakaladığını düşünürken tüm hayatı tepe taklak olan Yaman, diğer yanda annesinden sonra sığındığı tek liman teyzesini de kaybeden minik Yusuf… Seher’in vefatıyla büyük bir acıyla sınanan Yaman ve Yusuf’un öyküsü Emanet ile izleyicisiyle buluşuyor. Ekranların heyecanla takip edilen dizisi Emanet’te heyecan tırmanıyor.

Emanet Dizisi Oyuncu Kadrosu

Halil İbrahim Ceyhan

Nana Stambolishvili

Berat Rüzgar Özkan

Melih Özkaya

İpek Arkan

Sevda Karabulut

Ferda Işıl

Hülya Aydın

Ömer Gecü

Burhan Ökmen

Binnaz Ekren

Oğuz Yağcı

Zeynep Naz Eyüboğlu

Mehmet Ali Aslan

Özge Ağyar

Volkan Yıldırım

Erman Ersoy

Merdan Kardan

Seda Dadaşova

Emanet Dizisi Künyesi

Yönetmenler: Ayhan Özen, Serkan Mut
Yardımcı Yönetmen: Umut Keten
Görüntü Yönetmeni: Vedat Aydın-Emin Çakır
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri Episode 200 Trailer – December 4 Monday
  Hello Blood Flowers lovers… Baran and Dilan create a visual feast. We can’t get enough of their love anymore. What will happen in the 200th episode of Blood Flowers? You can also express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 200. Bölüm Fragmanı İzle – 4 Aralık Pazartesi
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor. Dizide tüm karakterler durdu Baran ve Dilan sahnede. Yakında Dilan’dan Baran’a baba oluyorsun sözlerini bekliyoruz.  Kan Çiçekleri 200.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Watch Kan Çiçekleri Episode 199 Trailer – December 1 Friday
  The trailer for Kan Çiçekleri Episode 199 is out, and the series continues on December 28th, Friday, on Kanal 7. The last episode highlighted Baran’s efforts to understand why Dilan behaved the way she did. What will unfold in Episode 199? Stay tuned for details in our coverage!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir