Emanet 477 Bölüm Fragmanı 12 Aralık Pazartesi – Yaman Deliye Dönecek! Nana İçin Karar Vakti!

emanet 477

Emanet 477.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 477.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 477.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Emanet 477. bölüm izleme detayları sizlerle.

Emanet dizisinde heyecan dorukta. Anında beklediğimiz an geldi. Tüm gerçekler ortaya çıktı. Nana’nın Aziz’in kardeşi olduğu Yaman tarafından öğrenildi. Nana bu gerçeği kabul ederken gelecek bölümde beler olacağı büyük merak konusu. Gelecek bölüm özetimiz başlasın!

Nana gidecek mi? Hizmetçi kız ne yaptı ne etti Nana’nın belası olmayı başardı. Bir yandan bu durum kötü gibi görünse de aslında gerçeklerim ortaya çıkması Nana için oldukça iyi oldu. Çünkü Nana konakta sürekli bir yalan üzerine yaşıyor ve bundan büyük rahatsızlık duyuyordu. Gerçeklerim ortaya çıkması en çok onu rahatlatacak. 

Yaman için aynı şeyi söylemek pek mümkün değil. Tam yine birine sevdim ona güvendim derken büyük bir hayal kırıklığı yaşıyor. Yaman için onu kabuğuna çekecek.

Git buradan! Elbette Yaman Nana’nın bir an önce hem kendisinden hem de ailesinden uzak durmasını isteyecek. Nana mecburen konaktan ayrılacak. Bu ayrılık şimdilik yaşansa da Yusuf faktörünü unutmamak gerekli. Çünkü Yusuf her anana birleştirici güç olmayı başardı.

Nana ve Yaman içinde birleştirici güç olacak. Yaman Yusuf için Nana’nın geçmişine perde çekebilir. Bu da Nana’nın kendini tekrar ispat etmesi için büyük bir şans olacak. 

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın