Düşman Başına 172. Bölüm Özeti – 16 Aralık Cuma – Pari ve Preeti İftira Hazırlığında!

Düşman Başına 172

Preeti Nandu’dan Boşanabilmek İçin Nimmi ve Nandu’ya İFTİRA Atacak!

Düşman Başına 172. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 172. bölümü Kanal 7 ekranlarında 16 Aralık Cuma günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 172. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 172.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 172.bölümde neler olacak? Düşman Başına 172. bölüm özetinde Shanti’nin varislik yarışı ayyuka çıkarır. Evin kadınları uyanır ama yarışmaktan vazgeçmezler. Düşman Başına 172.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başıa 172.bölümde Shanti dolabını düzenleme işini Riya’ya verir. Nimmi ve Kuşya bu duruma şaşırır. Kuşya yıllardır Shanti’nin dolabını kendisinin düzenlediğini şimdi ne olduğunu düşünür. Nimmi annesine Shanti’nin neden taraf değiştirip Riya’ya yakınlaştığını sorar.

Nimmi dayanamayıp ikiliyi kameraya kaydedip ne konuştuklarını dinleyecektir. Shanti Riya’ya Nirmala’yı gönderme görevi verir. Bu görevi tamamlarsa onu varis yapacağını söyler. Shanti ve Riya telefonu görür. Nimmi kaçmaya başlar. Shanti telefonu ister. Shanti Kuşya’ya kızıp kayıt işinin ondan çıktığını söyler. Kuşya inkar edip bundan haberi bile olmadığını söyler. Nimmi annesinden korkmamasını ister ve kaydı açar. Hepsi Shanti’nin Nirmala’yı evden gönderme karşılığında varis yapacağını öğrenir. Kuşya ağlamaya başlar. Nimmi kandırıldığını söyler. Riya ise bunda kötü olan şeyin ne olduğunu sorar.

Nimmi aynı vaatlerle kandırıldıklarını belirtir. Shanti bunda yanlış bir durumun olmadığını söyler. Herkesi sınava tabii tuttuğunu ona göre kararını vereceğini söyler. Riya bu görevi tamamlarsa salıncağa bir adım yaklaşacak diyerek Riya’yı şaşırtır.

Kuşya Cesaretini Yeniden Toplar! Shanti herkese adil davranacağını merak etmemelerini önlerinde uzunca bir süre olduğunu kolay kolay ölmeyeceğini söyler. Nimmi ve Riya giderken Shanti, Kaushalya’ya neden kızdığını sorar. Riya geride kalır ve onları dinler. Shanti mirasçı olabileceğini, kendisine yıllarca hizmet ettiğini, bu yarışmaya katılacağını, olgun bir şekilde rekabet edebileceğini söylediğini hatırlatır. Kaushalya  Shanti’nin ayaklarını tutup güçlü olacağını söyler. Shanti onu övüyor ve gözyaşlarını silmesini istiyor. Kaushalya, salıncağı kazanmak için her türlü zorluğu kabul edeceğini, her testi geçeceğini söylüyor. 

Kuşya gülümseyerek Nimmi’nin yanına gelir. Onların henüz çocuk olduğunu bu evde onların büyüğü olarak varis olarak kendisini gördüğünü söyler. Nimmi ise Riya’nın şansının daha açık olduğunu onu durdurmaları gerektiğini söyler. Kuşya her şeyi kurallarına göre yapmalarını belirtir.

Riya, Shanti’nin verdiği görevi nasıl yapacağını düşünür. Ashok’u arar ve acilen konuşması gerektiğini söyler.

Nirmala’dan Şüphe Tohumları! Bu arada Nirmala ise Rani’yi kendi tarafına çekmeye çalışır. Amit’in bi oğlu olduğunu Sarla ve Pari’nin bunu bildiğini en kısa sürede Rani’yi evden gönderme planı yaptıklarını söyler. Rani buna inanmaz ama Nirmala şüphe tohumlarını eker.

Düşman Başına 172. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Sarla da Rani’ye bir seçim yapması gerekirse kendilerini mi yoksa Shanti Sadan’ı mı seçeceğini sorar. Rani Amit’i seçeceğini söyler. Ardından kapıda bebek bezi ve not çıkar. Rani, Amit’in bir çocuğu olduğunu ve sakladığını söyler.

Pari Shanti Sadan’ı gidip Preeti’yi görmeye çalışır. Shanti onu yakalar ve Preeti ile çok görüşmemesini Preeti’nin onu bozacağını söyler. O sırada Nandu elinde sebzelerle gelir ve Nimmi’yle çarpışırlar. Pari’nin aklına sinsi fikirler gelir.

Sarla, Amit’e biriyle ilişkisi olup olmadığını sorar. Rani karakola gidip şikayet edeceğini söylüyor. Amit kapının dışında birini görür ve kim olduğunu sorar. Kapıyı kapatıyor. Rani ağlıyor.

Preeti, Lucky’nin resmini görünce gülümser. Pari gelir ve onunla konuşur. Nandu ve Nimmi’nin flört ettiğini söyler. Preeti’den Nimmi ve Nandu’yu görmesini ister. Preeti sinirlenir. Pari ateşi tutuşturur.

Riya bu varislik meselesinde Shivam’dan yardım ister. Shivam bu işe kendisini karıştırmamasın ister. Riya’ya karşı gelemeyip ne yapmasını istediğini sorar.

Tehlikeli Yakınlaşma! Pari’nin Nandu ve Nimmi’nin ilişki hikayesini kullanarak Preeti’den Lucky ile yakında evlenmesini ister. Preeti aynı fikirde değildir. Pari o zaman ondan Lucky ile evlenmeyi unutmasını ister. Preeti endişelenir ve ikna olur. Preeti, bu kez Nandu için değil, Lucky için Karwachauth’u tutacağını söylüyor. Pari ondan önce Lucky ile evlenmesini ve Nandu’dan boşanmasını ister.

Nandu bayram için Nimmi’den Preeti’ye sari almak için yardım ister. İkili onların buluşacağını görüp sinsice gülümserler. Riya ise bir şeylerden şüphelenip Kuşya’ya anlatmaya çalışır.

Kuşya, Shivam’ın önünü kesip ondan kendisine bu varislik yarışında yardımcı olmasını ister. Shivam yardım edemeyeceğini söyleyince annesi duygusal manipülasyona başlar. Shivam kabul etmek zorunda kalır. Aynı şekilde Nimmi de gelip Shivam’dan yardım ister.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!
 • Harry Potter Oyuncularının Büyülü Değişimi: Filmdeki ve Şimdiki Halleri
  J.K. Rowling’in büyülü dünyasından uyarlanan Harry Potter serisi, 2002 yılında başlayarak sekiz filmlik bir serüvene dönüştü. O dönemde çocuk oyuncular olan yıldızlar, şimdi kariyerlerinde parlayan yetişkinler haline geldi. İşte Harry Potter serisinin oyuncularının filmdeki ve şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir