Emanet 473 Bölüm Fragmanı 6 Aralık Salı – Nana ve Yaman’ın Nefretten Doğan Aşk Başlasın!

emanet 473

Emanet 473.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 473.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 473.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Emanet 473. bölüm izleme detayları sizlerle.

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Nana intikamını almak için harekete geçti. Topal’ı kıskıvrak yakaladı. Diğer yandan Yaman ise Nana’nın girdiği bu duygusal değişim karşısında şaşkın. Peki gelecek bölüm neler olacak?

Sımsıkı Sardı! Nana Topal’ı kıskıvrak yakalayıp işini bitirmeye karar vermişti. Ancak Nana bir katil olmayacak. Onu Yaman engelleyecek. Tüm bunlara rağmen Nana büyük bir buhrana girecek. Yaman’ın masumiyeti, Topal’ın ihaneti.

Nana büyük bir kafa karışıklığının içinde. Öncelikle Yaman’ı haksız yere suçladığı için pişman. Eğer Topal’ın oyunu tutsa Nana ömür boyu vicdan azabı çekebilirdi. Bu yüzden Nana Yaman’ı sımsıkı saracak. Onu bu zor durumdan çıkaracak tek kişinin Yaman olduğunu düşünecek!

Aşk tüm yaraları sarar! Nitekim Nana’nın bu düşüncesi doğru çıkacak. İki yaralı yürek birlikte bir bütün olacak. Yaman Nana’nın yaralarını saracak. Nana’da Yaman’ın kaybettiği eşinin eksikliğini dolduracak. Çiftimiz birbirine ilaç olacak.

Gelecek bölümlerde özellikle bu romantizm tüm hızıyla devam edecek. Topal ve diğer şeytanların aradan çıkması aşkın daha da hızlanmasını sağlayacak. Gelecek bölümleri hiç ama hiç kaçırmayın.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir