Esaret 12 Bölüm Fragmanı 6 Aralık Salı – Hira Evlenmeyi Kabul Edecek Mi?

esaret 12

Esaret 12.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 12.bölümde bizleri neler bekliyor? Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 12.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 6 Aralık Salı günü yaşanacaklar..

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 12. bölüm izleme detayları sizlerle.

Esaret dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Orhun annesinin yaptıklarını öğrenmişti. Hiç tanımadığı babasına ise tam kavuştum derken kaybetmişti. Orhun’un intikamını alacağını geçmiş özetlerimizde anlatmıştık. Nitekim Orhun hiç zaman kaybetmeden harekete geçti. Peki gelecek bölümde bizleri neler bekliyor?

Evlilik kararı! Orhun’un evlilik kararı konakta şok etkisi yarattı. Hira bir anda Orhun ile evlenecek olmanın şaşkınlığını yaşarken Afife ise ne yapacağını bilemedi. Afife için Hira hiç istemediği biri. Bir besleme olarak konakta görmeye tahammül edemediği bu kız şimdi oğluyla evlilik masasına oturacak.

Afife bunu engellemek için elinden geleni yapacak! Hem Hira’yı konaktan kovmanın yollarını arayacak. Hem de Orhun’u bu karardan vazgeçirmeyi deneyecek. Ancak Orhun’un inadının kırılması imkansıza yakın!

Hira ne yapacak! Orhun dışında bir diğer soru işareti ise Hira. Tüm yaşananları sineye çeken Hira evlilik konusunda oldukça şaşkın. Bu evliliği Afife gibi Hira’da istemiyor. Hira bu amaçla konaktan kaçacak. Ancak Orhun’un kararlılığı onu tekrar geri getirecek.

Kısaca toparlarsak çiftimizin yolu zoraki bir evlilik ile kesişecek. Burada Hira’yı çok zorlu günler bekliyor. Bu evlilik Hia’ya çok düşmanlar kazandıracak. Ancak ne olursa olsun onun iyi kalbi tüm sonları çözecektir.

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir