Emanet 461 Bölüm Fragmanı 18 Kasım Cuma- Büyük İtiraf Geldi! Vaziyet Alın Ortalık Karışacak!

Emanet 461

Emanet 461.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 461.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 461.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Yaman Nana’nın hayatını kurtararak onu hastaneye yetiştirdi. Bir önceki özetimizde Nana’nın bu olayı ucuz atlatacağını söylemiştik. Ancak Nana’nın yaşadığı bu durum büyük itirafları da doğurdu. Peki gelecek bölüm neler olacak?

Şok itiraf! Nana’nın hayatının kurtulması ve tontiş nine ortamı epey bir güzelleştirmişti. Hatta tonton ninemiz çiftimizi az kalsın yıldırım nikahıyla evlendirecekti. Nana’ya soruları ve Yaman’ı övmesi bir hayli komikti.

Ancak işler Nana’nın itirafı ile bambaşka bir hal alacak. Nana yaşadığı kaza işe birlikte artık bir şeyleri saklamanın anlamsız olduğunu gördü. Bu yüzden gerçeği Yaman’a açıklama kararı aldı. Yaman Nana’nın gerçekte kim olduğunu öğrendiğinde büyük bir şok yaşadı.

Nana ve Yaman’ın geleceği! Normalde Yaman’ın ilk yapacağı şey Nana’yı derhal ortadan yok etmek olurdu. Ancak bu Seder Yaman’ın eli kolu bağlı. Başta Yusuf var. Nana’yı göndermesi bu açıdan zor. Diğer yanda tonton Nine geldi. Onu idare etmesi gerekecek. Yani Nana bu süreçte zaman kazandı diyebiliriz. 

Hepsinden daha öte bir şey var. O da her ne kadar yukarıda sebepler saydakta Yaman’ın da Nana’nın gitmesinde gönlü yok. Ninenin çiftimizi birbirine yakıştırdığında yüzlerinin kızarması da buna en büyük kanıt. Gelecek bölümlerde çiftimizi yalan üzerine değil gerçekler üzerine ilerlerken göreceğiz. Bu adım adım gelen aşk için büyük bir önem taşıyor….

Bir cevap yazın