Emanet 460 Bölüm Fragmanı 17 Kasım Perşembe Nana’nın Hayatı Tehlikede!

emanet 460

Emanet 460.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 460.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 460.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Geçmiş özetimizde Nana’nın saf değiştirdiğinden bahsetmiştik. Topal’a karşı Yaman’ı koruma kararı almıştı. Ancak işler giderek farklılaşıyor. Nana tam mesaj atarken ona çarpan araba işleri değiştirecek! Peki gelecek bölümde bizleri neler bekliyor?

Nana tehlikede! Yusuf’un okulunda yaşanan olay Nana’nın bir hayli ilgisini çekerken Yaman bu işte bir tuhaflık olduğunu kısa sürede fark etti. Nana’nın gizlice ne işler çevirdiğini bulmak için onu takibe aldı. Nitekim Yaman’ın bu takibi oldukça etkili oldu. Çünkü Nana’ya ansızın çarpan aracı görmesine ve onun hayatını kurtarmasını sağladı.

Yaman apar topar Nana’nın yanına giderek onu hastaneye yetiştirecek. Nana bu kötü kazayı oldukça ucuz atlatacak. Ancak Nana’nın aklındaki şey kendi sağlığından ziyade Yaman olacak. Attığı mesajın karşıdaki kişiye ulaşıp ulaşmadığı çok ama çok önemli. Nana bu mesaj için gerekirse hastaneden kaçmayı bile göze alabilir.

Planı bozacak! Bu mesajda ne olduğu ise Topal şeytanın planlarında gizli. Nana önceden edindiği bilgilerle gizlice Yaman’ı tehlikeden uzağa sürüklemek istemiş ancak araba kazası tüm bu düşüncesini yok etmişti. İşte bu yüzden Nana’nın ne yapıp edip ayağı kalkması ve Yaman’ın yanında olması şart.

Nitekim gelecek bölümlere Nana kazadan kendisini kurtaran Yaman’a hayat borcunu yine ödeyecek. Topal şeytanın tuzaklarından Yaman’ı kurtarmayı başaracak. Nana’nın değeri ise Yaman’ın gözünde artacak. Ancak büyük bir tehlike hala ortada duruyor. Bu tehlike Nana’nın gerçek kimliğinin ortaya çıkmasından başka bir şey değil. İşler o noktaya geldiğinde Yaman’ın öfkesi tüm konağı saracak!

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın