Emanet 459 Bölüm Fragmanı 16 Kasım Çarşamba – Yaman ve Nana AŞK İÇİN SAVAŞACAK!

Emanet 459

Yaman ve Nana AŞK İÇİN SAVAŞACAK!

Emanet 459.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 459.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 459.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Nana ve Yaman arasında gerilim yerini yavaş yavaş romantizme bırakmaya başladı. Nana’nın bir kez insanın kalbine girdiğinde bir daha oradan çıkmaz sözleri oldukça imalıydı. Yaman’ın da bu sözleri tasdiklemesi hepimizi heyecanlandırdı. Peki gelecek bölümde neler olacak? Nana ve Yaman’ı neler bekliyor?

Topal’ın oyunu! Yaman ve Nana’nın uyumu her geçen gün daha da artıyor. Geçmiş özetlerimizde bu uyumun olacağından bahsetmiştik. Nitekim Yaman’ın Nana’nın sözlerini tamamlaması bunun en büyük kanıtı niteliğinde. 

İşler ikili için iyi gitse de Topal şeytanı dur durak bilmiyor. İntikam yeminleri etmeye başladı. Olayları daha da karmaşıklaştıracak durum ise Nana’nın Topal’a kulak misafiri olması oldu.

Aşk için savaşacaklar! Nana’nın Topal’ın niyetini öğrenmesi ve yüz hali hepimizin dikkatini çekmiştir. Nana açıkça Yaman ve Yusuf’un yanında yer alacağını belli etti diyebiliriz. Nana’nın Topal’ı karşısına alması Yaman ve Nana aşkı için kritik önemde. Zira ikili birlik olarak aşkları için savaşacaklar. Bu savaşın sonunda ise kazanan aşk kaybeden ise Topal olacak!

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Bir yanıt yazın