Emanet 458 Bölüm Fragmanı 15 Kasım Salı- Yaman ve Nana Ayrılmayacak!

emanet 458

Emanet 458.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 458.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 458.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Nana ve Yaman arasındaki tatlı çekişme Yusuf’un okula başlamasıyla farklı bir boyut kazandı. Yaman ve Nana Yusuf’un yokluğunda baş başa kalma fırsatı yakalayacak. Bu durum ikiliyi nerelere götürecek? Gelecek bölümde neler olacak? Hepsi ve daha fazlası özetimizde.

Yusuf okul yolunda! Yaman her fırsatta Nana’dan kurtulma fırsatı kollasa da bu imkansıza yakın bir şey. Öncelikle Yusuf Nana’dan ayrılmak istemiyor. Bunun dışında Yaman henüz kabul etmese de onun yüreği de Nana’nın gitmesinden yana değil. Yaman tüm bu süreçte istemeden de olsa Nana’ya kendini kaptırmış ve ona alışmış durumda.

Yusuf’un okula başlayacak olması konakta büyük bir alan yaratacak. Bu alan Nana ve Yaman’ın baş başa kalmaları için büyük fırsat. İkili baş başa kaldığında sakarlıklar ve kader onları yakınlaştıracak. Bu yakınlaşma ikilinin gelecekte yaşayacağı aşk için büyük bir fırsat. Kısaca gelecek bölümler çok ama çok heyecanlı olacak. Şimdiden demesi.

Saatçinin sırrı! Arif Baba’nın ölümü ile beraber onun yerini saatçi abinin aldığını söyleyebiliriz. Saatçi Yaman ve Nana’nın doğru yolda gitmeleri için oldukça önemli. Bunun yanı sıra bir diğer önemli konu ise ikilinin başına gelecek kötülükler. Yusuf’un yokluğunda ikili kötülüklere karşı mücadele edecek. Ve bu da çiftimizi yakınlaştıracak.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Bir yanıt yazın