Emanet 445 Bölüm Fragmanı 27 Ekim Perşembe – Yaman ve Nana’nın Büyük Yüzleşmesi

emanet 445

Yaman ve Nana’nın Büyük Yüzleşmesi

Emanet 445.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 445.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 445.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Geçirmişte Yusuf’un velayeti ile ilgili yaşanan durum yine tekrarladı. Bu durum Yaman’ın yaşamı Yusuf in tehlikeli bir boyutta olup olmadığı. Yaman tekrar Yusuf’u kaybetme tehlikesiyle öfkelenirler Nana’nın yaklaşımı oldukça şaşırtıcı oldu. Peki gelecek bölümlerde bizi neler bekliyor? 

Nana’nın değişimi! Yusuf konusunda işler tekrar karışma aşamasına gelirken Nana tavrıyla işleri şimdilik düzene soktu. Yaman’ın her ne kadar dışarıdan korkutucu gözükse de içinde bambaşka biri olduğunu açıkça yetkililere söyledi. Yaman bu sözleri duyarken öfke krizlerine girdi. 

Yaman’ın bu öfke krizi hepimizin kafasını karıştırdı. Nana onun için iyi bir şey söylerken Yaman neden öfkelenmiş olabilir ki? Ya da neden Nana ile yüzleşme gereği duydu ki?

Yaman’ın aklımda ne var? Bu soruların tek bir cevabı var. Yaman’ın içinde büyük bir korku barındırması. Bu korkunun sebebi Seher’den sonra başka bir kadını seçebilme ihtimali. Anlayacağınız Yaman Nana’ya karşı bir şeyler hissetmekten çok ama çok korkuyor.

Yaman bu korkusunda da haksız değil. Nitekim gelecek bölümlerde korktuğu başına gelecek. Tıpkı Nana’nın Yaman’ı tanırken yaşadığı değişim gibi Yaman’da değişecek. Nana’nın onun ve Yusuf için yaptıklarını gördükçe bir mürebbiyeden daha fazla olduğunu görecek. Bu bölümler çok ama çok yakın.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın