Emanet 445 Bölüm Fragmanı 27 Ekim Perşembe – Yaman ve Nana’nın Büyük Yüzleşmesi

emanet 445

Yaman ve Nana’nın Büyük Yüzleşmesi

Emanet 445.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 445.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 445.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Geçirmişte Yusuf’un velayeti ile ilgili yaşanan durum yine tekrarladı. Bu durum Yaman’ın yaşamı Yusuf in tehlikeli bir boyutta olup olmadığı. Yaman tekrar Yusuf’u kaybetme tehlikesiyle öfkelenirler Nana’nın yaklaşımı oldukça şaşırtıcı oldu. Peki gelecek bölümlerde bizi neler bekliyor? 

Nana’nın değişimi! Yusuf konusunda işler tekrar karışma aşamasına gelirken Nana tavrıyla işleri şimdilik düzene soktu. Yaman’ın her ne kadar dışarıdan korkutucu gözükse de içinde bambaşka biri olduğunu açıkça yetkililere söyledi. Yaman bu sözleri duyarken öfke krizlerine girdi. 

Yaman’ın bu öfke krizi hepimizin kafasını karıştırdı. Nana onun için iyi bir şey söylerken Yaman neden öfkelenmiş olabilir ki? Ya da neden Nana ile yüzleşme gereği duydu ki?

Yaman’ın aklımda ne var? Bu soruların tek bir cevabı var. Yaman’ın içinde büyük bir korku barındırması. Bu korkunun sebebi Seher’den sonra başka bir kadını seçebilme ihtimali. Anlayacağınız Yaman Nana’ya karşı bir şeyler hissetmekten çok ama çok korkuyor.

Yaman bu korkusunda da haksız değil. Nitekim gelecek bölümlerde korktuğu başına gelecek. Tıpkı Nana’nın Yaman’ı tanırken yaşadığı değişim gibi Yaman’da değişecek. Nana’nın onun ve Yusuf için yaptıklarını gördükçe bir mürebbiyeden daha fazla olduğunu görecek. Bu bölümler çok ama çok yakın.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir