Düşman Başına 132. Bölüm Özeti – 26 Ekim Çarşamba – Chanda Shivam’la Evlenmeyi Kabul Etti!

Düşman Başına 132

Düşman Başına 132.bölümde neler olacak? Düşman Başına 132.bölümde Shivam ve Riya’nın arası bir türlü düzelmek bilmez. Chanda, Shivam’la evlenmeyi kabul ediyor. Peki Shivam bu evliliği isteyecek mi? Düşman Başına 132.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 132.bölümde Rani, Amit’i kendisine aşık etmek için panditten bir şeyler almıştı. Rani’nin kasesi yemek masasında karışır. Nirmala pandit’in verdiğini Sarla’ya yedirmiştir. Rani, Amit’i incelemeye başlar. Amit yerine Sarla değişmeye başlamıştır. Sarla, Nirmala’yı görünce robotlaşır ve ne isterse onu yapar. Nirmala gidince Sarla kendine gelip başını tutar.

Kuşya, Shivam’la evlilik meselesini konuşmaya çalışır.  Riya endişelenir. Kuşya bir şey söyleyemeden masadan gözleri dolarak kalkar. Shanti bir plan yaparak Shivam’dan kendisini ve Chanda’yı tapınağa götürmesini ister. Shivam Chanda’nın onuna geliyor olmasına gerilir. Riya da hemen Bunty’i arayarak üçünün tapınağa gittiğini anlatır. Riya onları takip etmeye başlar. Tapınakta Bansi ve Rajendra gelip Chandayı rahatsız eder. Bansi, Shivam’a Chandra’nın karısı olup olmadığını sorar. Shivam onları dövmeye başlar. Chandra’ya korkulacak bir şey olmadığını söyler. Riya uzaktan onları izler.

Riya Sindoru Gördü! Bansi Riya’nın onların yanına gitmesine engel olmaya çalışır. Shanti çaktırmadan Chandra’ya sindor sürer. Riya yanlarına gelince şoke olur. Shivam’a bağırmaya başlar. Riya susmaz ve Shivam’a öfke kusar. Çevredeki kadınlar dedikoduya başlar.

Shivam eve döndüğünde moralsizdir. Kuşya neler olduğunu sorar. Shanti, Riya’nın kendilerini rezil ettiğini söyler. Chandra da ağlıyordur. Bugün tapınakta bağırarak hakarete uğramasına sebep olmuştur. Kadınlar gelip Shivam’ın yeni karısını görmek istediklerini söyler. Riya Shivam’ın karısı olduğunu söyleyip gelenleri evden kovar.

Chanda Kabul Etti! Riya, Shanti’nin ne planladığını düşünür. Shanti, Chanda’nın basit ve hoş bir kız olduğunu söyler. Saygılarını korumanın tek yolu olarak Chanda’yı bu evin gelini yapmak istediğini söyler.  Hepsi şoke olur. Shanti, Chanda’ya Shivam ile evlenip evlenmeyeceğini sorar. Evet derse Shivam ile konuşacaklarını belirtir. Riya ağlamaya başlar. Shanti bunun saygıyı korumanın tek yolu olduğunu söylüyor ve Chanda’dan cevabını bekliyor. Chanda kabul eder. Sarla ve Shanti sevinirler. 

Chanda, Riya’ya bu durumu kendisinin yarattığını söyler. Aklında böyle bir şey yokken mecbur kaldığını ifade eder. Shanti bir açıklama yapmasını istemez. Shanti pandit ile konuşup Shivam ve Chanda’yı yakında evlendireceğimi söylüyor. 

Düşman Başına 132. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Shanti, Kaushalya’dan Shivam ile konuşmasını ister. Kaushalya kabul eder. Riya, Chanda’nın sözlerini hatırlar ve Shivam’ın resmini görünce ağlar. Bu evliliğe asla müsaade etmeyeceğini söyler.

Nimmi evi arar. Telefonu Preeti açıp kıskandırmaya çalıştığını söyler. Nimmi buna katlanamadığını söyleyip telefonu kapatır.

Chanda Riya’dan çaresizliğini anlamasını ister. Chanda kendisini affetmesini Shanti’ye hayır diyemediğini söylüyor. Riya Shivam’ı sevip sevmediğini öğrenmek istiyor.

Vyom, Nimmi’nin elini tutar ve Pari şok olur. Sharmili’den onları el ele tutuşurken görmesini ister. Vyom akşam yemeğine gideceklerini söylüyor. Pari de onlarla gitmek istediğini söyler.

Kuşya Shivam’ın yanına gelir ve ondan isteyeceği şeyi yapmasını ister. Shivam’ın Chandra’yla evlenmesini ister. Shivam şoke olur. Riya’dan ayrıldığını ama onun yerini kimseye vermeyeceğini söyler. Kuşya duygusal damasına başlayıp kardeşlerini düşünmesini ister. Shivam özür diler ve evlenmek istemediğini yineler. Kuşya evden gideceğini söyler. Shivam kararını değiştirmez.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın