Emanet 442 Bölüm Fragmanı 24 Ekim Pazartesi

Emanet 441

Yaman Nana’nın Kalbini Çaldı! 

Emanet 442.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 442.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 442.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Yaman Nana’yı kurtararak büyük bir kahramanlık sergiledi. Nana kendisi için hayatını tehlikeye adan bu adama adeta vuruldu. Peki gelecek bölümlerde bizi ne bekliyor? Nana be Yaman arasında neler olacak!

Topal ve Yaman savaşı! Topal Yaman’dan kurtulduğunu zannederken onu tekrar karşısında görerek büyük bir şok yaşadı. Yaman adeta onu için ölümsüz biri gibi! 

Topal için durum buyken Nana için ise bambaşka. Yaman bu hayatta Aziz’den sonra onun için hayatını tehlikeye atan ikinci adam. Üstelik Yusuf’un sözleri de Nana’yı bir hayli etkileyecek.

Büyük tehlike! İşler bu aşamada oldukça iyi gitse de durumlar her an karışabilir. Topal Nana için büyük tehlike. Gerçek kimliğini Yaman’a söylemesi konakta büyük bir karmaşa yaratabilir. Ancak şimdilik bu konuda endişelenmeye gerek yok. Topal bu kozunu daha ileriye saklayacak.

Gelecek bölümlerde bizi bekleyen ise Nana’nın can borcunu Yaman’a ödemesi. Nana hem yüreği hem de bileği ile Yaman’ın bu fedakarlığını fazlasıyla ödeyecek. Bize ise bu romantik aşkım ilk adımlarını keyifle izlemek kalacak.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Evlat 6.Bölüm Özeti – 24 Haziran Pazartesi
  Evlat 6. Bölüm Full İzle. Evlat 6. bölümde neler olacak? Evlat 6. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 5.Bölüm Özeti – 21 Haziran Cuma
  Evlat 5. Bölüm Full İzle. Evlat 5. bölümde neler olacak? Evlat 5. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 4.Bölüm Özeti – 20 Haziran Perşembe
  Evlat 4. Bölüm Full İzle. Evlat 4. bölümde neler olacak? Evlat 4. bölüm özetinde Bilal ailesini ikna edebilmek için son çare ilaç içer. Celal ve Zekiye evi Muskan’ın üzerine yapacak mıdır? Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 3.Bölüm Özeti – 19 Haziran Çarşamba
  Evlat 3. Bölüm Full İzle. Evlat 3. bölümde neler olacak? Evlat 3. bölüm özetinde eve elektrik faturası bomba gibi düşüyor. 3 maaşlı insan bir faturayı ödeyemez. Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 2.Bölüm Özeti – 18 Haziran Salı
  Evlat 2. Bölüm Full İzle. Evlat 2. bölümde neler olacak? Evlat 2. bölüm özetinde Bilal ailesine Muskan’dan hoşlandığını ve onunla evlenmek istediğini açıklar. Evlat 2.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın