Emanet 442 Bölüm Fragmanı 24 Ekim Pazartesi

Emanet 441

Yaman Nana’nın Kalbini Çaldı! 

Emanet 442.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 442.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 442.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Yaman Nana’yı kurtararak büyük bir kahramanlık sergiledi. Nana kendisi için hayatını tehlikeye adan bu adama adeta vuruldu. Peki gelecek bölümlerde bizi ne bekliyor? Nana be Yaman arasında neler olacak!

Topal ve Yaman savaşı! Topal Yaman’dan kurtulduğunu zannederken onu tekrar karşısında görerek büyük bir şok yaşadı. Yaman adeta onu için ölümsüz biri gibi! 

Topal için durum buyken Nana için ise bambaşka. Yaman bu hayatta Aziz’den sonra onun için hayatını tehlikeye atan ikinci adam. Üstelik Yusuf’un sözleri de Nana’yı bir hayli etkileyecek.

Büyük tehlike! İşler bu aşamada oldukça iyi gitse de durumlar her an karışabilir. Topal Nana için büyük tehlike. Gerçek kimliğini Yaman’a söylemesi konakta büyük bir karmaşa yaratabilir. Ancak şimdilik bu konuda endişelenmeye gerek yok. Topal bu kozunu daha ileriye saklayacak.

Gelecek bölümlerde bizi bekleyen ise Nana’nın can borcunu Yaman’a ödemesi. Nana hem yüreği hem de bileği ile Yaman’ın bu fedakarlığını fazlasıyla ödeyecek. Bize ise bu romantik aşkım ilk adımlarını keyifle izlemek kalacak.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Her Halimle Sev 8.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Her Halimle Sev 8. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 8. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 8.bölüm özetinde düğüne iki saat kala Vedika Sonam ve Savi’nin yıldız falının değiştiğini öğrenir. Vedika ne karar verecektir? Her Halimle Sev 8.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 7.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Her Halimle Sev 7. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 7. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 7.bölüm özetinde Sonam ve Nityam’ın düğününde birçok sorun çıkmaya devam eder. Bu durum Vedika’yı şüphelendirir. Her Halimle Sev 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 15.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Öylesine Derin 15. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 15. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 15.bölüm özetinde Selma Begüm artık Haya’nın eve dönmesine Öylesine Derin 15.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 6.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Her Halimle Sev 6. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 6. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 6.bölüm özetinde Sonam, Shivam’a komplo kurarak ondan kurtulur. Düğün ritüellerinde burçlarla ilgili bir anda Sonam ve Ratna yeni bir krizin eşiğine gelir. Her Halimle Sev 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 14.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Öylesine Derin 14. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 14. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 14.bölüm özetinde Haya’nın planı başarılı olsa da kendisi evden gönderilmiştir. Öylesine Derin 14.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın