Düşman Başına Dizisinde Riya Nasıl Ölecek?

Düşman Başına Riya'nın ölümü

Riya’nın Ölümü Shivam’ı Çok Üzecek!

Düşman Başına dizisinde Riya gelecek bölümlerde diziden ölerek çıkacak! Peki Riya karakteri nasıl ve neden ölecek? Gözyaşlarınızı tutamayacağınız bu bölümü sakın kaçırmayın!

Riya’nın diziden ayrılmasının ardındaki gerçek, Ekta Kaul’un evlilik kararı almasıdır. Ekta Kaul evlenmeden annesiyle biraz zaman geçirmek istedi ve diziye bir buçuk yıl sonra veda etmiş oldu…

Peki dizide Riya nasıl ölecek? Riya doğum üzerine ölecek. Küçük kızını doğurduktan sonra duygusal bir bölümle vedası gerçekleşecek. Riya’nın cenazesi eve gelince Shanti başta olmak üzere tüm aile yıkılacak. Shivam ilk başta bebeği kabullenemeyecek. Shivam, Riya olmadan yaşayamayacağını söyleyecek.

Riya’nın ölümü Düşman Başına dizisinde Shivam ve Shanti için yeni bir dönüm noktası yaratacak. Shanti ve Shivam artık tüm dertlerini bir kenara bırakıp küçük Riya’yı büyütmeye başlayacaklar.

Klasik senaryo gereği Shanti Shivam’ın hayatının yoluna girmesi için onu Aarti Kumar’la evlendirecek. Ekta Kaul’dan sonra Richa Mukherjee yeni başrol olacak.

Düşman Başına dizisinde Riya aralık ayında diziden ayrılmış olacak!

RİYA'NIN ÖLÜMÜ REYTİNGİ ETKİLER Mİ?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Bir yanıt yazın