Emanet 422 Bölüm Fragmanı 26 Eylül Pazartesi  

emanet 422

Nana’nın Hain Olduğu Ortaya Çıkacak!

Emanet 422 .bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 422.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 422.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler devam ediyor. Topal Yaman’ın işini bitirmek için /harekete geçti. Bir önceki özetimizde Topal’ın sabırsızlığına değinmiştik. Nitekim Topal bizleri şaşırtmadı ve harekete geçti. Topal’ın bu planı hüsrana uğrarken Yaman’ın içine şüphes tohumları düştü. Yaman kendisine ihanet eden kişiyi bulabilecek mi?

Nana tehlikede! Topal’ın sinsi planı Yaman tarafından etkisiz hale getirilmişti. Topal yenilgiye uğradığı için öfkelenmiş ve tekrar harekete geçmek istemişti. Topal’ın bu hırslı durumu onu hataya sürükleyecek. Topal’ın bu hataları ise Nana’nın kimliğinin açığa çıkmasına neden olabilir.

Nana adeta diken üstündeyken konağın çalışanları da ondan şüphelenmeye başladı. Nana’nın her adımını izleyen çalışanlar onun kim olduğunu öğrenmeye kararlı. Burada Yaman ise bizleri şaşırtacak!

Seher’in yaptığı değişim! Normal şartlarda Yaman yanında yapılan küçük bir hatada bile onun yapanı anında bulan biriydi. Ancak Seher’in onun hayatına girmesi Yaman’ı değiştirdi diyebiliriz. Tıpkı geçmişte Seher’in yaptığı gibi Yaman’da yanı başında olanları bir türlü görmeyi başaramayacak. Bu durum Nana’nın kimliğinin bir süre daha gizli kalmasına neden olacak. Ancak er ya da geç gerçekler ortaya çıkacak.

Diğer tarafta Ali ve Duygu ise suçlularla tüm hızıyla mücadeleye devam ediyor. Duygu adeta bizlere dejavu yaşatırcasına tekrar vuruldu. Duygu’nun daha dizi yeni başlarken böyle vurulması tek bir anlama geliyor. Diziye veda edeceği. Senaryo bu yönde ilerlese de tek dileğimiz Duygu’yu kaybetmemek.

Emanet Dizisi Oyuncuları Kıyafetleri  

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir