Emanet 408.Bölüm Fragmanı – 22 Haziran Çarşamba

emanet 408

Seher Kaçırılacak! Savaş BİTMİYOR!

  Emanet 408.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 408.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kanal 7’nin sevilen günlük yerli dizisi Emanet 22 Haziran Çarşamba günü yayınlanacak olan 408. bölüm fragmanı. Emanet 408.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Seher ve Yaman arasında işler iyi ilerlerken dizi adeta aşk çiçekleri açmaya başladı. Ziya Çiçek’e açılırken Duygu ve Ali arasında ise işler oldukça güzel gidiyor. Tüm bu durumun yanı sıra hem Yaman hem de Aziz yaşananlarda bir tuhaflık olduğunu fark etti. Peki gelecek bölüm bizi neler bekliyor?

Hedef Seher! Aziz ve Yaman’ın yaşananlardan şüphelenmesi işleri birazda olsun rayına oturttu. Bu durgunluk konakta aşk rüzgarlarını estirirken bizler içinde soluk almamızı sağladı. Tüm bu güzel gidişat bizleri mutlu etse de Aziz’in hain kardeşi durmak bilmeyecek.

Hain kardeşin bu seferki hedefi Yaman’ı kalbinden vurmak. Yani Seher’i manipüle etmek ve işleri tam bir çıkmaza sokmak. Bu durum Aziz ve Yaman arasında durulan suları tekrar kaynatmak için oldukça büyük bir fırsat.

Savaş başlasın! Yaman Seher’in zarar görmesi ile adeta deliye dönecek. Savaş kaldığı yerden başlayacak. Üstelik bu durumu düzeltecek artık pekte bir şey yok. Final haftasına girdiğimiz dizimizde işler artık sonlanmaya çok yakın. Seher’in hain kardeş tarafından kaçırılması ve Yaman’ın bu durumu engelleme çabası bu hafta hepimizi oldukça heyecanlandıracak. Ancak tüm bu durum Seher’in hayatını kaybetmesi ve diziye veda etmesiyle sonuçlanacak.

Diğer tarafta ise aşk rüzgarları esmeye devam ediyor. Ziya Çiçek’e açılırken Çiçek’te ona karşı boş olmadığını gösterecek. Aynı şekilde Ali ve Duygu tarafında ise kıskançlık krizlerinin sonuna geldik. İkili yine el ele aşka yürüyecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir