Düşman Başına 22. Bölüm Özeti – 1 Temmuz Cuma

Düşman Başına 22

Düğün Günü Sarla, Shivam’ı Kaçırttı!

Düşman Başına 22.bölüm özetinde düğün günü geldi çattı. Anupam ve Shivam karşılaşacak. Anupam’ın söylediği hangi söz Shivam’ın aklını karıştıracak? Shivam Riya’nın karşısına geçecek! Sarla’nın hamlesiyse her şey bitti mi dedirtecek! Düşman Başına 22.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına dizisi 22.bölüm özetinde Rani’nin son yaptıklarıyla birlikte Amit Rani’ye tokat atmak ister. Shivam araya girip Amit’in elini tutar. Sarla, Shivam’ı azarlar. Aynı şekilde Shanti de Shivam’ın yaptığının yanlış olduğunu vurgular. Shivam bu evde kimsenin bir kadına tokat atamayacağını söyler. Shanti bunun acısını Kaushalya’dan çıkarır. Kaushalya’dan Rani’yi evden kovmasını ister.

Nimmi ve Preeti, Riya ve ikiz kardeş meselesini çözme işini hızlandırmak isterler. Ama Rani’nin yaptığıyla olaylar yine karışır. Rani yüzünü kapatarak gelir ve Sarla’yı kuyudan aşağı iter. Sarla’yıkurtaran Shivam olur. Shivam tüm takdiri toplar. Shanti benim kanımdan diyerek Shivam’a sarılır. Bu övgülerden nasibini Kaushalya’da alır.

Kaushalya, Amit’in aarti’sini yapar. Shivam oraya gelir. Shanti, Shivam’dan Amit’e yakın olmasını ister. Sarla ise buna karşı çıkar. Shivam’ın evde kalmasını sorunların onunla birlikte geldiğini söylüyor. Shanti ise buna karşı çıkarak Shivam’ın yardımını hatırlatır ve Shanti’nin aklını kuyuda unutup unutmadığını sorar.

Düşman Başına 22. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Sarla, Bansi’yi arar ve zamanında ulaşmasını ister. Amit atın üzerine oturur ve herkes alkışlar. Bansi bu sefer iyi davranacağını söylüyor. Rani, Amit ile evleneceğini düşünür, nasıl yapacağını bilemez. Amit ve Shivam’ı Anupam karşılar. Anupam ve Shivam karşılaşmış olur. Shivam, Riya’nın iş arkadaşı olduğunu hatırlatıyor. Anupam şimdi içinin rahatladığını Riya’yı kardeşine emanet ettiğini söyler. Shivam şaşırır ve Priya der. Sarla hemen araya girer.

Sarla birkaç adam tutup Shivam’ı kaçırmalarını ister. Shivam ise bu meseleyi aydınlığa kavuşturmak için Riya’yla konuşmaya karar verir. Shivam Riya’nın yanına gider. Riya Shivam’ı günler sonra görünce gözleri büyür ve çok sevinir. İkili konuşamadan Pari elektrikleri keser. Adamlar Shivam’ı kaçırır. Sarla Shivam’ı çok uzaklara bırakmalarını ister.

Shivam kendine geldiğinde kaçmaya çalışır. Shivam’ın yokluğu merak konusu yaratır. Kaushalya endişelenirken; Nimmi peşine düşer.

 • Evlat 6.Bölüm Özeti – 24 Haziran Pazartesi
  Evlat 6. Bölüm Full İzle. Evlat 6. bölümde neler olacak? Evlat 6. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 5.Bölüm Özeti – 21 Haziran Cuma
  Evlat 5. Bölüm Full İzle. Evlat 5. bölümde neler olacak? Evlat 5. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 4.Bölüm Özeti – 20 Haziran Perşembe
  Evlat 4. Bölüm Full İzle. Evlat 4. bölümde neler olacak? Evlat 4. bölüm özetinde Bilal ailesini ikna edebilmek için son çare ilaç içer. Celal ve Zekiye evi Muskan’ın üzerine yapacak mıdır? Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 3.Bölüm Özeti – 19 Haziran Çarşamba
  Evlat 3. Bölüm Full İzle. Evlat 3. bölümde neler olacak? Evlat 3. bölüm özetinde eve elektrik faturası bomba gibi düşüyor. 3 maaşlı insan bir faturayı ödeyemez. Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 2.Bölüm Özeti – 18 Haziran Salı
  Evlat 2. Bölüm Full İzle. Evlat 2. bölümde neler olacak? Evlat 2. bölüm özetinde Bilal ailesine Muskan’dan hoşlandığını ve onunla evlenmek istediğini açıklar. Evlat 2.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın