Emanet 402.Bölüm Fragmanı –14 Haziran Salı

Seher ve Yaman’ın Masalsı Aşkın Mutlu ve Mutsuz SONU…

  Emanet 402.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 402.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kanal 7’nin sevilen günlük yerli dizisi Emanet 14 Haziran Salı günü yayınlanacak olan 402. bölüm fragmanı. Emanet 402.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Seher ve Yaman için işler oldukça güzel ilerlerken artık finale doğru geldiğimizi adım adım hissetmeye başladık. Nitekim Yapımcı senaryoda yaptıklarıyla bunu bizlere gösteriyor. Seher ve Yaman aşkının gelecekte nasıl olacağını bizlere buram buram izletiyor. Peki gelecek bölüm bizleri neler bekliyor?

Seher ve Yaman aşkının hikayesi… Muhteşem çiftimizin yıldırım nikahını izlemiş ve ikilinin mutluluklarına ortak olmuştuk. Yaman şimdi ise Seher’le hoş hülyalara dalıyor. Bu hülyalarda ikili çocuk yaptıklarını hatta iki yaşlı nine ve dede olduklarını bile gördü.

Bu durum hepimizi başta şaşırtsa da yapımcının yaptığı minik bir jest diyebiliriz. Seher’in diziden ayrılması ikilinin aşkının bitecek olduğu anlamına geliyor. Bu hayaller ise böyle kötü bir ayrılık yaşanmasaydı bizlerin neler izleyeceğinin bir fragmanı niteliğinde oldu. Seher ve Yaman’ın destansı aşkı devam ettiğinde ikilinin çocuk heyecanını, hamilelik sürecini, anne ve baba oluşlarını görecektik.

Mutsuz son! Ancak yaşanacak kötü son bizlerin bunları görmesini engelleyecek. Bu yüzden böylesine bir hayal tüm izleyenler açısından en azından ufakta olsa güzel bir final niteliği taşıdı. Gerçek final ise bundan çok ama çok farklı. Aziz ve Yaman savaşı ile Seher’in ansızın hayata veda edişi tüm bu hayalleri kabusa çevirecek. Yaman aşkı ile mutlu olmayı düşlerken gelecekte sadece acı bulacak.

Diğer tarafta Duygu ve Ali içinse bu tarz bir son olmayacak. İkili her ne kadar işleri iyi yürütemese de gelecek bölümlerde onların aşkına şahit olcağız. Onların güzel anlarını doya doya seyredeceğiz.

Bir yanıt yazın