Düşman Başına 8. Bölüm Özeti – 17 Haziran Cuma

Düşman Başına 8

Shanti İkna Oldu! Amit ve Riya Evleniyor Mu?

Düşman Başına 8.bölüm özetinde Riya ve Sarla muhabbeti ilerletiyor. Sarla Shanti’yi Riya konusunda ikna etmek için türlü planlar kuruyor. Riya ise evliliğe giden bu yolda Amit’le olduğunun farkında değildir. Düşman Başına 8.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 8.bölüm özetinde Nimmi su faturasını yatırmayı unutmuş; Shanti’nin gazabına uğramıştı. Shanti’yi sinirlendiren diğer bir nokta Amit için belirlediği gelin adayının evlerine gelecek olması. Sular kesikken misafirleri nasıl ağırlayacağını düşünür. Bu yüzden Nimmi’ye ceza olarak su taşıttırır. Evdekiler hummalı çalışırken Sarla ve Amit ise evdekilere gülmeye başlar.

Nimmi gelen misafirlerin üzerine yanlışlıkla kovayı boşaltır. Sarla ise plan yapmadan kız tarafının kendiliğinden gideceğini düşünür. Dedikleri gibi de olur. Shanti ise bunun öcünü almak için Nimmi’yi kilere kitler. Kaushalya kızını korumaya çalışır. Shanti evdekileri Amit’i kıskanmakla suçlar.

Nimmi kilerde kitliyken küçük bir kaza aşar ardından yerde bir yılan görür. Bu Shivam’ın sahte oyuncak yılanıdır. Nimmi ağlayarak kapıyı açmalarını ister. Shanti yılanı görünce ve arkadan Raghav’ın gelmesiyle panik olur. Oğlundan Nimmi’yi cezalandırdığını saklar.

Sarla ise Riya’ya telefon eder ve tapınağa gelmesini ister. Shanti’nin onu poja yaparken görünce yumuşayacağını düşünür. Riya Shivam’a bakarak gülümser.

Düşman Başına 8. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Sarla önce annesini panditle buluşturur. Başlarında olan bu uğursuzlukları konuşurlar. Pandit, Shantiye tapınağa gidip dua etmesini ardından sarı gül yapraklarıyla yıkanmasını ister. Shanti kabul eder ve Sarla’yla birlikte tapınağa giderler. Sarla hemen Riya’yı arayıp sarı güllerle gelmesini ister.

Sarla özel yağlarla zemini sildirir. Ardından Riya’yı görür. Riya ve Shanti çarpışır. İkisi birlikte yere çakılırken başından aşağı sarı gül yaprakları dökülür. Shanti Riya’yı görünce şoke olur. Sarla hemen arayı bulmaya çalışır. Riya sayesinde sarı gül yapraklarıyla yıkandığını ima eder. Shanti ise çok kızgındır. Sarla Riya’dan Shanti’den özür dilemesini ister. Riya ikiliyi eve bırakmayı teklif eder. Kaushalya Shanti’ye krem sürer. O sırada eve Amit gelir. Riya’ya gülümser. Riya giderken Sarla oğlundan ağlamasını ister. Sarla ve Amit ağlamaya başlar. Nimmi bu yeni numara karşısında ağzı açık kalır. Kaushalya kızını susturur. Sarla, oğlu Amit’in Shanti evliliğe onay vermediğinden beri Riya’ya görüşmediğini ama şimdi karşılaşınca dayanamadığını söyler.

Sarla ve Amit yeniden tezgah kurarlar. Sarla ağlayarak elinde mektupla gelir. Amit’in sevdiği kadın olmadan yaşayamayacağını bu hayatın anlamsız olduğunu ve gideceğini söyler. Sarla oğlunun intihar edeceğini belirtir. Shanti telaşlanır Raghav ve Shivam’dan yardım ister. Herkes Amit’in peşine düşer. Sarla Amit’ten ateş yakmasını ve evin dışından dumanlar çıkarmasını ister. Shivam durumu görünce anlar. Amit ve annesi yine oyun kurmuştur. Ama Shanti Amit’in evliliğine engel olmayacağını söyler. Amit’in önünde şimdi hiçbir engel kalmamıştır. Bakalım Riya yanlış durumu ne zaman anlayacak?

https://youtu.be/q3Xvc-5k_uE

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın…

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Bir yanıt yazın