Emanet 399.Bölüm Fragmanı – 9 Haziran Perşembe

emanet 399

Seher’in Evlilik Teklifi! Finale Adım Adım…

  Emanet 399.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 399.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kanal 7’nin sevilen günlük yerli dizisi Emanet 9 Haziran Perşembe günü yayınlanacak olan 398. bölüm fragmanı. Emanet 399.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Seher ve Yaman aşkı hafızası kaybının sona ermesiyle tekrar canlandı. İkili aşklarını kaldığı yerden yaşamaya hazır. Bunun ilk ve en büyük adımı ise Seher’den geldi. Seher evlenme teklifi ederek hem Yaman’ı hem de izleyicileri şaşırttı. Peki bu evlilik teklifi işleri düzeltecek mi?

Romantik Seher! Bu zamana kadar hep erkeklerden evlenme teklifi görürken Seher herkesi şaşırtarak evlenme teklifini kendisi yaptı. Gerçi tüm yaşananlara bakarsak Seher’in bu evliliği sonlandığı da bir gerçek. Haliyle bozduğu düzeni tekrar kurma işi elbette Seher’e düşecek. Ancak evlilik teklifi ve yaşanacaklar işlerin iyiye gittiği anlamına gelmiyor. İşler çok ama çok karışacak.

İşleri karıştıracak şey hepinizin tahmin ettiği üzere Aziz ve ailesi. Normal şartlarda kötülerden bir bir kurtulmuş olmamız gerekirken sorunlar bir türlü bitmiyor. İkbal, Canan, Zuhal ve daha bir çok büyük bela son bulurken şimdi yeni bir tanesi daha karşımıza çıktı. Bu bela Yaman’ın geçmişi ve oldukça kanlı!

Seher’e veda! Seher ve Yaman’ın evlilik sürecine doğru ikinci adımı devam ederken Aziz ve Yaman savaşı işleri kötüye götürecek. Bu kötü gidişat maalesef en başından beri takip ettiğimiz bu muhteşem aşkın da sonu demek. Finale doğru adım adım ilerlerken şimdiden mendilleri hazırlamaya başlayın. Bu final hiç kimseyi mutlu etmeyecek!

Diğer tarafta Ali ve Duygu meselesi ise arap saçına döndü. Senaristin artık bizleri sıkan bu tarzı burada da devam ediyor. İkili tam iyi bir sürece girecekken kötülükler işleri bozuyor. Haftalar aylar geçerken aşk konusunda çok küçük adımlar atılıyor. Ancak diğer taraftaki acının yanı sıra burada güzel bir son bizi bekliyor. 

Bir yanıt yazın