Emanet 393.Bölüm Fragmanı – 1 Haziran Çarşamba

emanet 393

Seher’in Hazin Sonu… Ve Ölüm Bizi Ayırana Dek…

  Emanet 393.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 393.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kanal 7’nin sevilen günlük yerli dizisi Emanet 1 Haziran Çarşamba günü yayınlanacak olan 393. bölüm fragmanı. Emanet 393.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Sezon finaline doğru hızla ilerlediğimiz dizi de Seher sapkın bir adam tarafından kaçırıldı. Yaman aşkının peşine düşse de manyak adamın gözü dönmüş durumda. Böylesine psikopat biriyle mücadele edecek olan Yaman’ın işi çok zor. Peki gelecek bölümde çiftimizi neler bekliyor?

Seher tehlikede! Yaman tüm çabalarına rağmen Seher’i kurtarmayı başaramamıştı. Manyak herif Seher’i alarak kaçmayı başarmış hatta Yaman’ı bile vurmuştu. Yaman aşkı için tüm acılara direnmeye hazır. Seher’in peşine düşen Yaman onun izini zorda olsa bulacak. Ancak Yaman’ın tek başına hareket etmesi işleri zorlaştıracak.

Yaman Seher için büyük çatışmalara badirelere girecek. Göğsünü onun için siper edecek. Ancak işler çıkmaza girdiğinde fedakarlık sırası bu sefer Seher’e gelecek. Seher kendini Yaman için siper ederken maalesef hayatı da son bulacak. Seher’in hayatının son bulduğu bu anlarda yaşadıkları bir film şeridi gibi gözlerinin önünden geçecek.

Son anında hatırlayacak! Seher’in bu son anlarında hafızasının gelişi oldukça duygusal anlar yaşatacak. Yaman aşkının onu hatırlayarak öldüğünü görecek. Tüm bu anlar yürekleri dağlarken biz izleyenler gözyaşlarına boğulacağız.

Diğer tarafta ise Ali komiser evlilik teklifini yapıştırdı. Ali ve Duygu arasında işler sonunda iyiye doğru ilerledi. İkilinin bu romantik başlangıcı işleri güzelleştirecek. Bir tarafta ayrılık yaşarken diğer tarafta aşk ile mutlu olacağız.

 • Kızılcık Şerbeti 66.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Sezon finalinde yer yerinden oynayacak. Görkem ve Nilay arasındaki savaşta yaralanan kim olacak? Kızılcık Şerbeti 66.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 66.bölümde yaşanacaklar!
 • Şehrazad Dizisi Konusu ve Oyuncuları
  Dizi dünyasında artık adım adım finaller ve sezon arası gerçekleşirken gözler eylülde başlayacak yeni sezona çevrildi. Final yapan dizilerin ardındaki boşluğu hangi dizilerin dolduracağı şimdiden merak konusu. Şehrazad dizisi yeni sezona damgasını vuracağı konuşuluyor. Şehrazad dizisi başrol oyuncuları kim? Şehrazad ne zaman başlayacak? Şehrazad konusu ne? İşte Şehrazad dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Divane Gönlüm Final Bölümü Özeti – 18 Haziran Salı
  Divane Gönlüm final Bölümü Full İzle. Divane Gönlüm final bölümde neler olacak? Divane Gönlüm final bölüm özetinde Sultan, Nagin tarafından vurulur. Harun suçu üstlenir. Divane Gönlüm final bölüm özeti devam ediyor.
 • Divane Gönlüm 19.Bölüm Özeti – 17 Haziran Pazartesi
  Divane Gönlüm 19. Bölüm Full İzle. Divane Gönlüm 19. bölümde neler olacak? Divane Gönlüm 19. bölüm özetinde işler karıştı. Ramsa çiftin arasına girdi ve Harun, Nagin’den boşanmak istediğini söyledi Sultan yüzünden Nagin bebeğini kaybetti. Divane Gönlüm 19.bölüm özeti devam ediyor.
 • Divane Gönlüm 18.Bölüm Özeti – 14 Haziran Cuma
  Divane Gönlüm 18. Bölüm Full İzle. Divane Gönlüm 18. bölümde neler olacak? Divane Gönlüm 18. bölüm özetinde işler karıştı. Ramsa çiftin arasına girdi ve Harun, Nagin’den boşanmak istediğini söyledi Sultan yüzünden Nagin bebeğini kaybetti. Divane Gönlüm 18.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın