Emanet 386.Bölüm Fragmanı – 23 Mayıs Pazartesi

emanet 386

Buruk Bir Aşk Hikayesi: Emanet

  Emanet 386.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 386.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kanal 7’nin sevilen günlük yerli dizisi Emanet 23 Mayıs Pazartesi günü yayınlanacak olan 386. bölüm fragmanı. Emanet 386.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam etse de biz izleyenlerde aynı heyecan maalesef kalmış gibi durmuyor. Seher ve Yaman aşklarının tekrar canlanması için birbirlerinden birazda olsun uzaklaşmaya karar verdi. Ancak gerçek hayatta yaşanan gelişmeler bu aranın hiç bitmeyeceğinin kanıtı niteliğinde. Bu yüzden ilk sezonundan bu yana takip ettiğimiz aşk hikayesi artık buruk bir hal aldı. Sonunu bildiğimiz bu hikayeyi yine de izlemeye devam ediyoruz çünkü böylesine uyum sağlamış bir ikiliyi bir daha beraber ekran başında görür müyüz? Pek mümkün değil gibi… Peki gelecek bölümde neler olacak?

Seher’in ayrılığı… Emanet dizisinde mantıksal hatalar çok fazla yaşansa da Seher ve Yaman aşkının güzelliği bu durumu gizliyor. İkili tekrar bir araya gelmek için birbirlerine alyanslarını verdi. Seher hafızasını kazandığında bu alyanslar tekrar sahip oldukları parmaklarda duracaklar. Bu durum oldukça romantik ve güzel olsa da gelecek bölümlerde Seher’in ayrılığı bu durumu oldukça dramatikleştiriyor.

Yaman Seher’den aldığı alyansı bir daha ona takamayacak. Ancak bir ömür onu saklayacağı da kesin. Seher’in ayrılığı konusunda tahminler ise iki şekilde. İlki Seher’in sürekli Yaman’dan uzaklaşması ve sürekli değişen ruh halinin ilerlemesi yönünde. Yani Seher biraz zaman için şehirden uzaklaşabilir.

Bebek olacaktı! Diğer bir durum ise beklenmeyen bir kaza sonu Seher’in veda etmesi. Her iki durumda bu sezonun finali değildi. Asıl final bambaşkaydı. Seher Yaman’dan uzaklaşsa da yaşadığı hasta hal herkesi endişelendirecek ve Seher doktora gidip hamile olduğunu anlayacaktı. Hafıza kaybı ile başlayan süreçte ikilinin doğacak olan çocukları onları birleştirecek ve böyle güzel bir final bizi bekleyecekti. Ancak tüm tahminler yaşanan gerçeklerle değişti.

Diğer tarafta ise işler oldukça iyi seyrediyor. Geçmiş özetlerde Ali’nin tüm işleri çözeceğini söylemiştik. Yasemin’i yanlıştan döndüren Ali tüm durumu toparladı. Bu tarafta işler olukça iyi gidiyor.

Tüm bunların yanı sıra bir konuyu es geçmeden bitirmemek gerek. Bu konu bizleri oldukça üzdü. İnstagramdan Sıla’yı takip edenler onun Halil İbrahim’i takipten çıkardığını görmüştür. Böylesine uyumlu ve birbirleri için güzel şeyler söyleyen çiftin ayrılığı hiç ama hiç hoş olmadı. Sıla’nın bu hareketi ile ilgili sizin yorumlarınız ne? 

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın