Emanet 384.Bölüm Fragmanı – 19 Mayıs Perşembe

emanet 384

Seher’e Buruk VEDA…

  Emanet 384.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 384.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kanal 7’nin sevilen günlük yerli dizisi Emanet 19 Mayıs Perşembe günü yayınlanacak olan 384. bölüm fragmanı. Emanet 384.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde yer yerinden oynadı. Sıla Türkoğlu’nun gidişinin resmileşmesiyle işler oldukça karıştı. Seher ve Yaman arasındaki aşkın artık bittiği kesin bir şekilde ilan oldu. Peki dizide neler olacak? Bizleri Seher olmadan nasıl bir final bekliyor?

Buruk veda! Emanet dizisi resmi hesabının Sıla Türkoğlu ayrılığını ilan etmesiyle beraber tüm taşlar yerine oturmuş oldu. Dizide bitmek bilmeyen hafıza kaybı süreci. Dizinin girdiği çıkmaz. Reytinglerde yaşadığı düşüş. Tüm bunların sebebi herkes tarafından öğrenildi.

Her ne kadar dizide Seher ve Yaman hala aşklarının yaşayacağına inansa da bu böyle olmayacak. Seher tıpkı Yemin dizisinde Reyhan’a olduğu gibi ayrıldı. Yemin dizisinde hatırlarsak Reyhan’ın nasıl öldüğünü görmemiştik. Aynı durum burada da yaşanacak.

Dublör Seher! Sıla Türkoğlu’nun dizinin finaline de çıkmamasıyla birlikte final bile onsuz çekilmiş oldu. Burada senaryonun gidişatı Seher’in Yaman’dan uzaklaşması şeklinde yaşanacak. Yani hafızasını kaybeden Seher Yaman’dan kaçarak uzak diyarlara gidecek. İkinci bir senaryo ise ani bir kaza ile Seher’in diziden ayrılması. Finalin de bu kaza ile yaşanması. Yani sezon finalin de her biz izleyicilerin göreceği tek şey Seher’in ölümü veya vedası olacak. Bu vedayı o değil bir dublör yapacak!

Seher ve Yaman aşkı böyle buruk şekilde ayrılırken diğer tarafta da yüzümüz gülmüyor. Duygu’nun komaya girmesiyle beraber o da ölümle burun buruna kalıyor.  Tüm bu yaşananlar elbette biz izleyiciler için oldukça buruk bir son. Bunca bölüm çiftimizin mutlu anlarını merak ederken hepimiz büyük bir hayal kırıklığına uğradık. Kısaca toparlarsak yapımcı ve oyuncuların bizlere kocaman bir özür borcu var…

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Evlat 6.Bölüm Özeti – 24 Haziran Pazartesi
  Evlat 6. Bölüm Full İzle. Evlat 6. bölümde neler olacak? Evlat 6. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 5.Bölüm Özeti – 21 Haziran Cuma
  Evlat 5. Bölüm Full İzle. Evlat 5. bölümde neler olacak? Evlat 5. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 4.Bölüm Özeti – 20 Haziran Perşembe
  Evlat 4. Bölüm Full İzle. Evlat 4. bölümde neler olacak? Evlat 4. bölüm özetinde Bilal ailesini ikna edebilmek için son çare ilaç içer. Celal ve Zekiye evi Muskan’ın üzerine yapacak mıdır? Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 3.Bölüm Özeti – 19 Haziran Çarşamba
  Evlat 3. Bölüm Full İzle. Evlat 3. bölümde neler olacak? Evlat 3. bölüm özetinde eve elektrik faturası bomba gibi düşüyor. 3 maaşlı insan bir faturayı ödeyemez. Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 2.Bölüm Özeti – 18 Haziran Salı
  Evlat 2. Bölüm Full İzle. Evlat 2. bölümde neler olacak? Evlat 2. bölüm özetinde Bilal ailesine Muskan’dan hoşlandığını ve onunla evlenmek istediğini açıklar. Evlat 2.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın