Emanet 377.Bölüm Fragmanı – 10 Mayıs Salı

Emanet 377

Seher ve Yaman ÇIKMAZDA! Zuhal’in PLANI!

  Emanet 377.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 377.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kanal 7’nin sevilen günlük yerli dizisi Emanet 10 Mayıs Salı günü yayınlanacak olan 377. bölüm fragmanı. Emanet 377.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Dizide Yaman Seher’e kendini ispat etmek için uğraşsa da bir türlü başarılı olamadı. Seher’in inişli çıkışlı ruh hali ise devam ediyor. Tüm hafızası gelmeyen Seher neyin doğru neyin yanlış olduğu konusunda kararsız. Bu kararsızlık bizlerin sabrını zorlasa da Yaman bu konuda sabır taşını aratmıyor. Peki gelecek bölümlerde neler olacak?

Seher’in kararı! Yaman ve Seher arasındaki durum artık içinden çıkılmaz bir noktaya gelsek az söylemiş olmayız. Seher Yaman’a karşı bir iyi bir kötü davranmaya devam ediyor. Yaman’ın Seher’e olan inancı tam olsa da izleyiciler olarak bu döngüden çok sıkıldığımızı belirtmeden geçemeyeceğim.

Bizler gibi Yaman’da bunalmış olacak ki her şeyi konulup çözmek ister. Ancak Seher buna da yanaşmıyor. Seher çareyi doktor Aziz’de aramakta kararlı. Bu ise işleri daha büyük bir çıkmaza sokacak. Burada kilit nokta her zamanki gibi Zuhal şeytanında.

Ortalığı karıştıracak! Zuhal şimdilik Seher’in aklını karıştırmak ile uğraşsa da öğreneceği gerçekler onun hedefini değiştirecek. Zuhal’in öğreneceği gerçek ise Aziz ve Yaman arasındaki geçmişe dayanan husumet. Zuhal bu husumeti kullanarak hem Seher’i hem de Aziz’i manipüle edecek. Zuhal’in tek amacı Seher ve Yaman’ı yenilgiye uğratmak. Bunun için tek Yapması gereken Aziz ve Yaman savaşını başlatmak. Ayrıca Seher’i Aziz’in yanına çekebilirse istediğini kolaylıkla elde edebilir.

Diğer tarafta Ali büyük bir gerçekle karşılaştı. Bu gerçek Duygu’nun ona olan hisleri. Ali bu hisleri öğrendikten sonra Duygu’ya karşı bakışı çok değişecek. İlerleyen bölümlerde romantik bir açılma bizi bekleyebilir. 

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Bir yanıt yazın