Emanet 375.Bölüm Fragmanı – 6 Mayıs Cuma

emanet 375

Seher BAYILDI! Aşk Bitiyor mu?

  Emanet 375.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 375.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kanal 7’nin sevilen günlük yerli dizisi Emanet 6 Mayıs Cuma günü yayınlanacak olan 375. bölüm fragmanı. Emanet 375.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler hızla devam ediyor. Seher ve Yaman arasında işler giderek karışırken Yaman sonunda Seher’i buldu. Zuhal’in sakladığı Seher Yaman’dan korktuğu için onu görür görmez bayıldı. Peki Seher’in bu durumu düzelecek mi? Yaman’ı kendisine düşman olarak gören Seher düzelecek mi?

Yaman çaresiz! Tüm aramalarının sonucunda Yaman Seher’in izini bulur. Ancak işler pekte beklediği gibi olmaz. Seher Yaman’ı görür görmez olduğu yere bayılır. Geçmiş özetlerimizde Seher’in hatıralarının oldukça kritik olduğundan bahsetmiştik. İşte bugün olanlar tam da bizlere bunu gösteriyor.

Yaman her ne kadar Seher’e iyi davransa da geçmişi kötülüklerle dolu. Seher’i baş aşağı astığı günleri hatırlamamak elde değil. Bu yüzden Seher’in bu denli korkması oldukça normal. Nitekim Seher kendine geldiğinde de Yaman’dan korkmaya devam edecek. Seher’in bu inandırıcı hali Azizi’i de ikna etmişe benziyor!

Aziz işleri karıştıracak! İşte tam bu noktada Aziz’in olaylara müdahil olması işleri daha da çıkmaza sürükleyecek. Aziz Seher’i bu cani adamdan korumak isteyecek. Aiz tüm bunları iyi niyetli yapıyor gibi görünse de ikilinin geçmişlerinin açığa çıkması işleri daha kötü yönlere sürükleyecek.

Yaman Aziz’in tüm bunları intikam için yaptığını zannedecek. Seher’in beynini yıkadığını ve onu kendisinden kopardığını. Kısaca Zuhal’in şeytani oyunu bilmeden büyük bir savaşın fitili olacak. Bu savaşta işleri düzeltebilecek tek bir şey var. O da Seher’in haftalardır süren hafıza kaybı sürecinin sona ermesi ve her şeyi hatırlaması. Aksi takdirde Seher ve Yaman aşkına veda edebiliriz.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın


 • Evlat 6.Bölüm Özeti – 24 Haziran Pazartesi
  Evlat 6. Bölüm Full İzle. Evlat 6. bölümde neler olacak? Evlat 6. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 5.Bölüm Özeti – 21 Haziran Cuma
  Evlat 5. Bölüm Full İzle. Evlat 5. bölümde neler olacak? Evlat 5. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 4.Bölüm Özeti – 20 Haziran Perşembe
  Evlat 4. Bölüm Full İzle. Evlat 4. bölümde neler olacak? Evlat 4. bölüm özetinde Bilal ailesini ikna edebilmek için son çare ilaç içer. Celal ve Zekiye evi Muskan’ın üzerine yapacak mıdır? Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 3.Bölüm Özeti – 19 Haziran Çarşamba
  Evlat 3. Bölüm Full İzle. Evlat 3. bölümde neler olacak? Evlat 3. bölüm özetinde eve elektrik faturası bomba gibi düşüyor. 3 maaşlı insan bir faturayı ödeyemez. Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 2.Bölüm Özeti – 18 Haziran Salı
  Evlat 2. Bölüm Full İzle. Evlat 2. bölümde neler olacak? Evlat 2. bölüm özetinde Bilal ailesine Muskan’dan hoşlandığını ve onunla evlenmek istediğini açıklar. Evlat 2.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın